Įkraunama...
Įkraunama...

Nikita

Labas Mamytes,

Prasau padeti,jau einu is proto.Man visada labai patiko berniuko varadas Nikita. Kai suzinojau, kad laukiuosi berniuko jau buvo nuspresta,kad vardas bus Nikita, bet kai pradedu kalbetis su zmonemis isgirstu labai priesingu nuomoniu. Vyras yra Skovakas ir jo tevai nepatenkinti atseit Nikita Chrusciovas. Pas mane irgi dalis seimos abejingi. Jaunesni draugai sako,kad labai grazu.Mes patys gyvename Airijoj todel kai kurie sako labai grazu,o kai kurie sako kad mergaites vardas.Jau nebezinau. Kitu variantu irgi neturiu, nes labai sunku isrinkti varda kuris tiktu trimis kalbomis. Gal galit pasidalinti savo nuomone ka mano te apie Nikita ar siaip kokiu vardu pasiulyti verysad.gif . Labai aciu
Atsakyti
Nikita man labai gražu. yra ne tik Chruščiovas, bet ir Michalkovas mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu jau pradėk kreipt dėmesį į visokius tėvus doh.gif Jie jau savo vaikus pavadino, kaip norėjo. Dar tavo tėvai, dar aplinkiniai - o vaikas kieno? Vaikas tavo. Tau ir spręst, o kam nepatinka, tegul vadina katinėliu tongue.gif

Normalus vardas. Pakankamai daug tų Nikitų Rusijoj, visada galima rast kokį nors, kuris nepatinka, kaip ir bet kokio kito vardo turėtojų. Nebent pavadintum kokiu Matotaupa, tada jau nebūtų daug diskusijų.

Jei man toks vardas patiktų, tai ramiai sau ir pavadinčiau. Vardas kaip vardas, graikiškos kilmės, žmogaus vardas, ne kokia nesąmonė.

Aš už 4u.gif
Atsakyti
Man labai patinka smile.gif
Atsakyti
man grazus wub.gif
Atsakyti
Gražus 4u.gif
Atsakyti
Vardus gražus 4u.gif , na dėl galūnės gali būti panašus į mergaitės vardą, bet juk vardų su tokia galūne yra ir daugiau vyriškų. Manau tai ne problema. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 09 05, 08:06)
Nikita man labai gražu. yra ne tik Chruščiovas, bet ir Michalkovas  mirksiukas.gif


va buten ta ir sakau visiem wink.gif . Myliu ji ir jo filmus wub.gif
Atsakyti
Man visiškai nepatinka...
Atsakyti
Man labai grazus vardas wub.gif
Atsakyti
Gražu 4u.gif Bet ne Lietuvoj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2009 09 05, 22:18)
Gražu  4u.gif Bet ne Lietuvoj  blush2.gif


juk sako, kad Airijoje gyvena. + supratau, kad šeima mišri.
Atsakyti