Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

QUOTE(La Perla @ 2009 09 09, 19:30)

jus nuostabios  wub.gif

tu taip pat thumbup.gif
Atsakyti
oi kiek grozybiu vel pavaret net nzn ka sakyt smile.gif 4u.gif

atsinesiau ir suknute parodyti neseniai baigta - mazute smile.gif
net geda rodytis po tokiu grazybiu blush2.gif

mazytei dukrytei kad ziema nebutu salta

user posted image
Atsakyti
La Perla - nuostabu.Apie mezgimo tempus iš vis patyliu.Šaunuolė 4u.gif Būsit vakaro karaliene flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2009 09 09, 20:54)
oi kiek grozybiu vel pavaret net nzn ka sakyt smile.gif  4u.gif

atsinesiau ir suknute parodyti neseniai baigta - mazute smile.gif
net geda rodytis po tokiu grazybiu  blush2.gif

mazytei dukrytei kad ziema nebutu salta


NA graži maža suknytė, tikraidukrytė nesušals, o ir bus viena gražiausių princesyčių wink.gif
Atsakyti
tikrai grazi maza suknyte wub.gif man labai patinka pynes smile.gif

Atsakyti
Per 8 dienas? blink.gif
aš vieną žiemą pradedu,o kitą užbaigiu blush2.gif ... nei prei geriausių norų net miniatiūrinės suknelės per 8 dienas nenunarpliočiau smile.gif

O tos mažos mergytės, mamyčių parėdytos thumbup.gif ....
Atsakyti
Maža mergytė kokia gražia suknele papuošta wub.gif
Atsakyti
LaPerla, fanatastika- grožis, greitis , talentas wub.gif

Simuonele, thumbup.gif išskirtinis darbelis dukrytukui wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 10 rugsėjo 2009 - 08:41
QUOTE(bielra @ 2009 09 04, 14:36)
Aš tą progą atnešu savo žydriukę parodyt.., dar spėjau panešiot.., o gal dar ir bobų vasara ateis..  ax.gif

Kaip visada - tobula! thumbup.gif

QUOTE(bielra @ 2009 09 05, 19:31)
*coliukeee* - puikus, kruopštus darbas..  4u.gif  Spalva nuostabi..  4u.gif
Pritariu Tomienei, trūksta apnėrimo apie rankovytes..  ax.gif

QUOTE(pašnekutė @ 2009 09 08, 16:30)
O čia mano atostogų "vaisius" blush2.gif  - jūsų kritikai. Taip sakant - "roges ruošiu vasarą".
Tik neapsisprendžiu - kakliuką apnert/apmegzt, ar taip palikt - lyg norėtųsi, lyg nelabai...

Man tai labai grazu kai apnerta. Tai suteikia gaminukui uzbaigtumo. Ir pagrazina.
QUOTE(Capricorn @ 2009 09 07, 08:01)

Super super! wub.gif
QUOTE(La Perla @ 2009 09 09, 15:47)
na va, rekordiskai greitai per 8 dienas  gime ir mano suknute  wub.gif
gaila nepavyksta isgauti tikrosios spalvos - ji dangaus zydrumo.

blink.gif blink.gif Nugriuvimiska suknele! Be proto grazu.... wub.gif

QUOTE(simuonele @ 2009 09 09, 20:54)
atsinesiau ir suknute parodyti neseniai baigta - mazute smile.gif

Labai labai thumbup.gif O jau tos pynes....Grozis! Koks malonumas papuosti dukriuka...
Atsakyti
Labai norėčiau La Perlos paklausti, kokio nr. virbalais mezgei šitą grožį? Jei Vilniuje, tai kokioje parduotuvėje perki šiuos siūlus? Ir paskutinis klausimas, kai mezgei šitą suknelę žydrą sakei, kad ją dar prailginai, o kai prailgini, tai tiesiog mezgi kitą raštą tiliau, ar dar reik papildomai akių paplatinimui? Net nežinau, kaip aiškiai paklausti, na jei supratai, tai atrašyk ax.gif . O suknelė, tai nežemiško grožio, jau sapnuoju tokią, tau balionėlis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2009 09 10, 13:43)
Labai norėčiau La Perlos paklausti, kokio nr. virbalais mezgei šitą grožį? Jei Vilniuje, tai kokioje parduotuvėje perki šiuos siūlus? Ir paskutinis klausimas, kai mezgei šitą suknelę žydrą sakei, kad ją dar prailginai, o kai prailgini, tai tiesiog mezgi kitą raštą tiliau, ar dar reik papildomai akių paplatinimui? Net nežinau, kaip aiškiai paklausti, na jei supratai, tai atrašyk ax.gif . O suknelė, tai nežemiško grožio, jau sapnuoju tokią, tau balionėlis  4u.gif

atsakau viska:
virbalai nr.4
siulus perku Alytuje, bet manau ju yra visur italiska BBB kid mochera (kamuoliukai po 25 gr) man uzteko 7.
mezgiau pagal anksciau ideta schema nuo 15-os eiles zemyn , gavosi sita dalis:
user posted image

tada nuardziau virsutine eile ir surinkusi akis vel mezgiau ta pati rasta nuo 15 eiles (tik pakoregavusi,jei reiks - surasysiu ka keiciau) aukstyn tada gavosi isskirta linijomis dalis:
user posted image

o i virsu jau keiciau virbalus i 2 nr ir dar uzmetimais "pagaminau" tu rombuku pabaiga smile.gif

ir dar karta aciu, visoms pagyrusioms smile.gif
Atsakyti
La Perla, va čia tai grožis wub.gif pasakiška thumbup.gif
Atsakyti