Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

QUOTE(La Perla @ 2009 09 09, 15:47)
na va, rekordiskai greitai per 8 dienas  gime ir mano suknute  wub.gif
gaila nepavyksta isgauti tikrosios spalvos - ji dangaus zydrumo.
iskirpte nugaroje  netaisyklingo trikampio formos, galvojau uzpildyti ja airiskais nerinukais bet labai jau man patiko atvira nugara  blush2.gif  ant saves pademonstruosiu kai turesiu pasuknele smile.gif
(beje rastas tas pats kaip ir pries tai buvusio kostiumelio tik ilgesnis)

beje uz nugaros iskirptes ideja tureciau padekoti gadget3 nes ji pirmame puslapyje idejo tokia juoda suknute ant baltu baltinuku o iskirpte - trikampio i viena sona smile.gif

taigi, aciu gadget  ax.gif

Nuostabi suknelė wub.gif Labai noriu pamatyt, kaip atrodo ant tavęs. Turėtų būt nerealus vaizdas.
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 09 09, 14:47)

bigsmile.gif šaunuolė thumbup.gif
čia tai bent wub.gif

nu kada as prisiruosiu imtis mocheros doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *coliukeee*: 09 rugsėjo 2009 - 15:22
Apakus ir apsalus. ohmy.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif Na nerealu ir dar per 8 dienas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 09 09, 15:47)
na va, rekordiskai greitai per 8 dienas  gime ir mano suknute

be proto graži, lengva, spalva super , o dar greitis nerealus. thumbup.gif

Atsakyti
vis užsuku temon, paskaitinėju, bet dabar jau nesusilaikiau
La Perla , user posted imageuser posted imageuser posted image

spalva, raštas wub.gif svajonė, o ne suknelė
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 09 09, 15:47)
na va, rekordiskai greitai per 8 dienas  gime ir mano suknute  wub.gif
gaila nepavyksta isgauti tikrosios spalvos - ji dangaus zydrumo.
iskirpte nugaroje  netaisyklingo trikampio formos, galvojau uzpildyti ja airiskais nerinukais bet labai jau man patiko atvira nugara  blush2.gif  ant saves pademonstruosiu kai turesiu pasuknele smile.gif
(beje rastas tas pats kaip ir pries tai buvusio kostiumelio tik ilgesnis)
user posted image

user posted image

user posted image
beje uz nugaros iskirptes ideja tureciau padekoti gadget3 nes ji pirmame puslapyje idejo tokia juoda suknute ant baltu baltinuku o iskirpte - trikampio i viena sona smile.gif

taigi, aciu gadget  ax.gif


Fantastika ir suknele, ir mezgimo greitis! As jau siandien pradejau galvoti, kad gal nepasirysiu megzt servetelines sukneles, nes pacia servetele jau savaite narplioju, o dar tik ipusejau, tai kiek tada megzciau suknele! Bet su tokiais groziais vel mane ikvepet. Tikiuosi, kad savaitgali nusipirksiu siulu ir pradesiu. Rezultatas, kaip minejau, po metu. Gal...
Atsakyti
La Perla, nerealu, truksta zodziu! Ech, kad man taip vestuvine per 8 dienas pavyktu smile.gif taip nebuna, Tu tikra stebukladare! thumbup.gif
Atsakyti
Buvau labai naivi manydama, kad suknelę parodysit penktadienį blush2.gif hihihi.gif
La Perla, rezultatas fantastiškas wub.gif Labai norisi pamatyti ne ant pakabos mirksiukas.gif
Atsakyti
La Perlos suknelė nesvietiško grožio. Širdis sprogsta į daugybę gabaliukų iš pavydo. Gadget kuriam laikui gali nebekvėpuoti mirksiukas.gif La Perlos suknia kvėpuoja į visas. Norėtųsi pamatyti ir šio šedevro schemelę, nes ieškoti nebėra jėgų (širdis sudaužyta ax.gif )
Atsakyti
La perla, fantastika wub.gif wub.gif Ir spalva nereali. O su tais tempais, tai visai normaliai, sakyčiau. Aš savo servetelinę bendradarbei, ji buvo tik antra servetelinė mano gyvenime, numezgiau per 10 dienų. Ir tai su dviem vaikais, žolės vos ne stadionais, kriaušių ir agurkų marinavimais, vot prisigyriau.

Mano įkvėpimas grįžta po truputį, valio
Atsakyti
La Perla, man validolio reik....nedelsiant...arba ne...amoniako nes jau vsio...krentu.... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
na merginos... nesitikejau tiek pagyru... truksta zodziu, aciu visoms LABAI LABAI wub.gif wub.gif
butinai pasirodysiu ir ant saves kai tik gausiu pasuknele: siandien nuveziau siuvejai ax.gif o ruosiuosi as cia kriksto mamos 50-mecio jubiliejui smile.gif

beje, kas prase schemutes, keliais puslapiais atgal ji yra smile.gif

dar karteli visoms aciu smile.gif
jus nuostabios wub.gif
Atsakyti