Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

[quote=varna575,2009 09 08, 18:51]
Aš nededu jokio papildomo siūlo megzdama iš visų rūšių macheros. Jei norit servetėlinės suknelės, tai papildomas siūlas apsunkins mezginį ir nebeliks to lengvumo, o lengvumas ir yra tokio tipo suknelių esmė mirksiukas.gif O jei tankesnės - o siūlas plonytis - tada, žinoma, reikia dėt 4u.gif

Aciu uz patarimus aciuks.gif Po kokiu metu pasirodysiu kas gavosi smile.gif

Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 09 08, 18:51)
Tai čia aš varna hihihi.gif  Labai laukiu galutinio rezultato 4u.gif
Aš nededu jokio papildomo siūlo megzdama iš visų rūšių macheros. Jei norit servetėlinės suknelės, tai papildomas siūlas apsunkins mezginį ir nebeliks to lengvumo, o lengvumas ir yra tokio tipo suknelių esmė mirksiukas.gif O jei tankesnės - o siūlas plonytis - tada, žinoma, reikia dėt 4u.gif
Man lyg ir norėtusi kaklą apnert ax.gif O vaisius tai ok.gif


ačiū už konsultacijas blush2.gif perkam siūlus raitojam rankoves ir......................
drinks_cheers.gif su Daiva78 rezultatas po metų doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
patarkint ar nerta suknele geriau pries suneriant sonus i viena bendra gamini isplauti bei islyginti,ar geriau tai daryti jau sunerus sonus? g.gif suknele nerta is maxi siulu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Aurute_: 09 rugsėjo 2009 - 09:10
QUOTE(_Aurute_ @ 2009 09 09, 10:09)
patarkint ar nerta suknele geriau pries suneriant sonus i viena bendra gamini isplauti bei islyginti islygti,ar geirau tai daryti jau sunerus sonus? g.gif suknele nerta is maxi siulu g.gif

aš pirmiau išskalbčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 09 09, 08:09)
aš pirmiau išskalbčiau mirksiukas.gif

dekui aciuks.gif o kazin tie maxi silai labai istysta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_Aurute_ @ 2009 09 09, 10:11)
dekui aciuks.gif o kazin tie maxi silai labai istysta unsure.gif

priklauso kaip sunerta: standžiai ar laisvai mirksiukas.gif
Atsakyti
na va, rekordiskai greitai per 8 dienas gime ir mano suknute wub.gif
gaila nepavyksta isgauti tikrosios spalvos - ji dangaus zydrumo.
iskirpte nugaroje netaisyklingo trikampio formos, galvojau uzpildyti ja airiskais nerinukais bet labai jau man patiko atvira nugara blush2.gif ant saves pademonstruosiu kai turesiu pasuknele smile.gif
(beje rastas tas pats kaip ir pries tai buvusio kostiumelio tik ilgesnis)
user posted image

user posted image

user posted image


beje uz nugaros iskirptes ideja tureciau padekoti gadget3 nes ji pirmame puslapyje idejo tokia juoda suknute ant baltu baltinuku o iskirpte - trikampio i viena sona smile.gif

taigi, aciu gadget ax.gif
Atsakyti
LA PERLA...
Be jokių kabliukų, be jokių kalbų LABAI DAILI, LENGVA ir DAILI...
VISA TAI ŽAVI wub.gif wub.gif wub.gif
BET DAR LABIAU STEBINA 8 dienos
AR gali būti kad pas mus tikros moterys(ne fėjos ir neburtininkės) per šitiek rekordiškai trumpą laiką pagamina šitokį grožįįįįįįįį wub.gif
Atsakyti
Atsitiktinai radau, tai įterpsiu tarp jūsų gražuolių suknelių wub.gif
idėja žinoma, tik siūlai-juostėlė į akį krito 4u.gif
user posted image
daugiau nuotraukų
http://www.vintagete...ew_page_221.htm
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 09 09, 14:55)

AR gali būti kad pas mus tikros moterys(ne fėjos ir neburtininkės) per šitiek rekordiškai trumpą laiką pagamina šitokį grožįįįįįįįį wub.gif

aciu labai smile.gif o del 8 dienu... as juk nedirbu ir savaitgaliais nemezgu ... tai taip ir gaunasi 8 darbo dienos, praeita pirmadieni siulus nusipirkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 09 09, 16:00)
aciu labai smile.gif o del 8 dienu... as juk nedirbu ir savaitgaliais nemezgu ... tai taip ir gaunasi 8 darbo dienos, praeita pirmadieni siulus nusipirkau smile.gif

vistiek visakas kelia susižavėjimą ir įspūdį begalinį smile.gif
LABAI GRAŽU
Atsakyti
Ujaaaaatau, kokia spalvaaa, kokia sukniaaaaaaaa. KOKIAM BALIUI? Nerealitetiškai apsifantasmagorinus sėdžiu. Jei po pusvalandėliuką nemezginėčiau eilinio "lelijavo" dalykiuko, pavydas būtų pajuodęs. Dabar - baltas, tyras, nekaltas.
Jei kam įkvėpimo rajkia -aš vis pakvėpuosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 09 rugsėjo 2009 - 15:10