Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

QUOTE(Mexxica @ 2009 09 07, 20:25)
Jei čia būtų priekis, manau labai įdomu būtų  hihihi.gif



QUOTE(sigridaU @ 2009 09 07, 20:35)
ypac rudeniui lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



QUOTE(edinka @ 2009 09 07, 20:35)
...bet šilta jos nepavadinčiau, nors ir storoka atrodo  blink.gif



QUOTE(Tomienė @ 2009 09 07, 20:47)
vyrai kaip lapai kristų  lotuliukas.gif

KOKIOS JŪSŲ MINTYS ne rudeniškai GARBANOTOS thumbup.gif noriu šimto suknelių, nežinau nuo kurios pradėt. ir aplamai noriu ko nors dar šilto - liemenės, šalio. vis dar neapsisprendus nardau po norus.
Atsakyti
Vyna, suknelė fantastiška. Ir moteriškė taip pat. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 09 07, 21:01)
KOKIOS JŪSŲ MINTYS  ne rudeniškai GARBANOTOS  thumbup.gif noriu šimto suknelių, nežinau nuo kurios pradėt. ir aplamai noriu ko nors dar šilto - liemenės, šalio. vis dar neapsisprendus nardau po norus.

cia turbut visos tokios biggrin.gif as panardzius po norus jau ipusejau megztuka smile.gif ir kada gi vel ateis eile suknytei????? g.gif o taip norisi... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 07 rugsėjo 2009 - 20:58
QUOTE(Vaima @ 2009 09 07, 14:29)
Labutis  4u.gif

Merginos o prie mosheros su šilku dedate dar papildomais siūliuką suknelėm ? g.gif


Sveikos, man irgi sitas klausimas rupi. Bandau dabar issimegzt servetele, o jau paskui pagal ja bandysiu suknele. Siulu dar nenusipirkau, tai vat idomu ar reikia moherai su siku dar papildomo siuliuko? O kidmoheriui visos naudojat papildoma siula? Koki: medvilnini, viskozini? Ir kokie virbalai geriausiai tiktu tokiai kaip Vynos suknelei? (Pakerejo ji mus visas su savo sukneles groziu wub.gif )
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 09 07, 19:36)
Idėjinė
Mezgu. Suknią. Nuo kaklo žemyn. Tai va jei netingėsiu, bus rudeninė suknia  cool.gif

Ne tokią, nes ją  per vėlai pamačiau.



gadget3, kokia grazi idejine! wub.gif ..............



Atsakyti
QUOTE(daiva78 @ 2009 09 08, 10:12)
Sveikos, man irgi sitas klausimas rupi. Bandau dabar issimegzt servetele, o jau paskui pagal ja bandysiu suknele. Siulu dar nenusipirkau, tai vat idomu ar reikia moherai su siku dar papildomo siuliuko? O kidmoheriui visos naudojat papildoma siula? Koki: medvilnini, viskozini? Ir kokie virbalai geriausiai tiktu tokiai kaip Vynos suknelei? (Pakerejo ji mus visas su savo sukneles groziu  wub.gif  )



Aš mezgiau iš Kidmocherio ir nenaudojau jokio paildomo siūlo rolleyes.gif ir jei gerai atsimenu mezgiau su 5 Nr.virbalais.Reiktų dar namie pasitikslinti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 09 07, 17:31)
O jei nuo apačios mezgėt - tai ji neservetėlinė g.gif Aš tai moraliai ruošiuos kopijuot jūsų mocherinį sijoną - viską turiu, bet ryžtas kažkur atostogauja hihihi.gif Ir nenoriu visiško klono, tai dar reikėtų servetėlę susirast blush2.gif O dabar dar paaiškėjo, kad ir nuo padalkų galima megzt doh.gif Palauksiu jūsų kūrinio, dabar paprastą nusimegziu ax.gif

gal ne taip issireiskiau smile.gif mezgiau nuo virsaus i apacia, tada primezgiau virsu ir visa tai ivardinau tas "nuo liemens iki apacios". vakar soka apturejau kai isskalbiau savo suknute ir vietoj puses blauzdu pradejo zeme sluot doh.gif tikejausi kad issdziuvus issitemps iki kauliuku bet kad iki zeeeeemes lotuliukas.gif bet siandien rami: istampiau kaip reikia, isdziovinau ir ilgis gavosi toks kokio norejau smile.gif beliko rankoves smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2009 09 08, 12:01)
Aš mezgiau iš Kidmocherio ir nenaudojau jokio paildomo siūlo rolleyes.gif ir jei gerai atsimenu mezgiau su 5 Nr.virbalais.Reiktų dar namie pasitikslinti. g.gif

Aciu, Vyna. Na, o kaip su tuo silku? Pasidalinkit, moterys, savo patirtim 4u.gif
Atsakyti
O čia mano atostogų "vaisius" blush2.gif - jūsų kritikai. Taip sakant - "roges ruošiu vasarą".
Tik neapsisprendžiu - kakliuką apnert/apmegzt, ar taip palikt - lyg norėtųsi, lyg nelabai...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 09 08, 13:41)
gal ne taip issireiskiau smile.gif mezgiau nuo virsaus i apacia, tada primezgiau virsu ir visa tai ivardinau  tas "nuo liemens iki apacios". vakar soka apturejau kai isskalbiau savo suknute ir vietoj puses blauzdu pradejo zeme sluot  doh.gif  tikejausi kad issdziuvus issitemps iki kauliuku bet kad iki zeeeeemes  lotuliukas.gif  bet siandien rami: istampiau kaip reikia, isdziovinau ir ilgis gavosi toks kokio norejau smile.gif beliko rankoves smile.gif

Tai čia aš varna hihihi.gif Labai laukiu galutinio rezultato 4u.gif

QUOTE(daiva78 @ 2009 09 08, 14:13)
Aciu, Vyna. Na, o kaip su tuo silku? Pasidalinkit, moterys, savo patirtim  4u.gif

Aš nededu jokio papildomo siūlo megzdama iš visų rūšių macheros. Jei norit servetėlinės suknelės, tai papildomas siūlas apsunkins mezginį ir nebeliks to lengvumo, o lengvumas ir yra tokio tipo suknelių esmė mirksiukas.gif O jei tankesnės - o siūlas plonytis - tada, žinoma, reikia dėt 4u.gif

QUOTE(pašnekutė @ 2009 09 08, 16:30)
O čia mano atostogų "vaisius" blush2.gif  - jūsų kritikai. Taip sakant - "roges ruošiu vasarą".
Tik neapsisprendžiu - kakliuką apnert/apmegzt, ar taip palikt - lyg norėtųsi, lyg nelabai...


Man lyg ir norėtusi kaklą apnert ax.gif O vaisius tai ok.gif
Atsakyti
Vyna - fejiskas grozis - visokeriopas user posted image

Pasnekute, saunus rubeliukas, bet man prie kakliuko irgi norisi kazkokio grozio
smile.gif
Gadget- savo idejinem tik dar labiau padidinsi sukneliautoju gretas user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2009 09 08, 21:21)
Gadget- savo idejinem tik dar labiau padidinsi sukneliautoju gretas user posted image



Niu ar ne to ir siekiammmm mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif ?


ommmmmm mūsų gretos tankėja ommmmmmmmm
Atsakyti