Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

QUOTE(gadget3 @ 2009 10 08, 21:13)
biggrin.gif

O kokios spalvos darysi, kai išsireikalausi?

biggrin.gif

neįsivaizduoju, tavoji labai graži, saldi, minkšta, šilta, bet nerandu aš tokių...gal raudoną, gal melanžą kokį rausvą rasiu. dar man tamsi elektrinė gražu, bet nėra tokių pusvilnės ar vilnos siūlų. pilka - gražu, bet man per liūdna.
dar mocherinukės noriu arba juodos arba rudos šokolado
tu dar apie siūlus primink, pamenu kad iš dviejų siūlų, ditekso aišku pas mus nėr, randu vilnos babinose, bet man tokie šiurkštūs pasirodė ir spalvos tik tamsios...
dabar su šaliais žaidžiu, paskui arba megztinį šiltą arba suknę čiupsiu.
Atsakyti
Akire3, user posted image

pabandyk derinį super merino soft {kažkaip taip, turkiški, 100 g. gal 400 m. siūlo - balta spalva mano suknioje - tas siūlas. BEET nuvytas seniai nuo gijelės, tai iš atminties sakau.Buvau pirkus pabandymui, baltai tunikai/suknytei, o paskui kitą siūlą nukoviau}, o prie jo gali gali dėt SMYRNA - jo yra labai dailių spalvų, manau, išgautum, ko tik geidi.

O KOKIOS RAUDONOS TURIU.. Kalėdinės kalėdinės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 09 spalio 2009 - 07:51
Noriu ir as parodyti savo mažei numegstus grožius.... ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramasta: 09 spalio 2009 - 09:02
QUOTE(gadget3 @ 2009 10 09, 08:47)
Akire3,
O KOKIOS RAUDONOS TURIU.. Kalėdinės kalėdinės.

aciu uz kavute ir patarimus, viska tik kopinu kopinu i minciu skrynele...
aš ir raudonos pusvilnės turiu, bet mastau gal megztinį iš jos. aš labai aukšta bijau su raudona sukne tikra snieguole pavirsti lotuliukas.gif bet dar neatsisakau


QUOTE(Ramasta @ 2009 10 09, 09:55)
Noriu ir as parodyti savo mažei numegstus grožius.... ax.gif

labai dailus mazuciukai megztinelei
Atsakyti
Mažiukės grožis wub.gif
Atsakyti
Sveikos mergaiciukes.Susiduriau su rimta problema,neriau mergaitei svarkeli reglano rankovem,viskas butu kaip ir puiku,bet ka daryti su apykakle,kazkaip kiek masciau,apart paprastutes arti kaklo nieko nemaciau.Rankovytes gaunasi auksciau,o kaip padaryti apykakle su atvartuku,?Priekis pas mus bus V formos.Jei detciau kapisona,tai ir butu gerai,bet as jo nedesiu,nes netokiam svarkeliui ji deti.tai man idomu,ar kas bande kitokiu apykakliu mezginiams su gerlano rankovemis.
Atsakyti
QUOTE(Ramasta @ 2009 10 09, 09:55)
Noriu ir as parodyti savo mažei numegstus grožius.... ax.gif



QUOTE(superpiene @ 2009 10 09, 11:39)
Sveikos mergaiciukes.



Mielosios, IA SUKNELIŲ TEMA. tai nors ką nors apie sukneles BŪTINA parašyti cool.gif

Dėl reglano rankovių - yra atskira tema.
Atsakyti
Taisom padeti hihihi.gif sukneles pradzia ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 10 09, 15:47)
Taisom padeti  hihihi.gif sukneles pradzia  ax.gif

user posted image

gal turi schema? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 10 08, 21:52)
neįsivaizduoju, tavoji labai graži, saldi, minkšta, šilta, bet nerandu aš tokių...gal raudoną, gal melanžą kokį rausvą rasiu. dar man tamsi elektrinė gražu, bet nėra tokių pusvilnės ar vilnos siūlų. pilka - gražu, bet man per liūdna.
dar mocherinukės noriu arba juodos arba rudos šokolado
tu dar apie siūlus primink, pamenu kad iš dviejų siūlų, ditekso aišku pas mus nėr, randu vilnos babinose, bet man tokie šiurkštūs pasirodė ir spalvos tik tamsios...
dabar su šaliais žaidžiu, paskui arba megztinį šiltą arba suknę čiupsiu.



QUOTE(gadget3 @ 2009 10 09, 08:47)
Akire3, user posted image

pabandyk derinį super merino soft {kažkaip taip, turkiški, 100 g. gal 400 m. siūlo - balta spalva mano suknioje - tas siūlas. BEET nuvytas seniai nuo gijelės, tai iš atminties sakau.Buvau pirkus pabandymui, baltai tunikai/suknytei, o paskui kitą siūlą nukoviau}, o prie jo gali gali dėt SMYRNA - jo yra labai dailių spalvų, manau, išgautum, ko tik geidi.

O KOKIOS RAUDONOS TURIU.. Kalėdinės kalėdinės.


atsiprašau už žioplumą,bet praleidau...apie kurią suknelę kalbat? blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazySun @ 2009 10 09, 16:18)
atsiprašau už žioplumą,bet praleidau...apie kurią suknelę kalbat?  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


apie gadget 3 tokią šviesiai violetinę ar alyvinę, nežianu kaip pavadint. ryt įkelsiu foto, jei ji pati neikels
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 10 09, 22:10)
apie gadget 3 tokią šviesiai violetinę ar alyvinę, nežianu kaip pavadint. ryt įkelsiu foto, jei ji pati neikels


puiku... 4u.gif būčiau labai dėkinga.. smile.gif



...o dabar rodausi... tris metus pragulėjusi pusiau numegzta...ką tik išplauta ir džiūstanti suknelė mamai.... blush2.gif pirmas diiidelis, mėginant raštu megzt, gaminys ... labai nepeikit.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CrazySun: 09 spalio 2009 - 22:35