Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

Pažiūrėk čia http://www.supermama...showtopic=61583
Atsakyti
http://public.fotki....303628-as.html#

o jei taip?
Atsakyti
Vaima. Super suknytė aš ją jau buvau nusižiūrėjus artimiausiam nėrimui. Sakykit iš kokių siūliukų nėrėt? Kiek sunaudojot suknytei?
Atsakyti
merginos - dar karteli visoms labai labai aciu uz pagyrimus: man tai pagrindinis stimulas megzti toliau wub.gif o dabar vel mocherinukas gimsta bet sijonas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mociukas @ 2009 10 06, 17:36)
Vaima. Super suknytė aš ją jau buvau nusižiūrėjus artimiausiam nėrimui. Sakykit iš kokių siūliukų nėrėt? Kiek sunaudojot suknytei?


ačiū 4u.gif
Maxi metalik septyni kamuoliukai, mažas truputukas liko koks šeštadalis kamuolio mirksiukas.gif
Sekmės darbelį mirksiukas.gif

Va šitie siūlai user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 06 spalio 2009 - 19:23
QUOTE(Liute_ @ 2009 10 06, 17:22)

Labai elegantiška wub.gif
Atsakyti
darbeliai fantastiski wub.gif merginos gal galit imesti macheriniu sijonu ar suknkiu schemu? mezgiau sijina ir per trumpas gavosi verysad.gif , norisi ideju pasisemti
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 10 06, 18:15)
merginos - dar karteli visoms labai labai aciu uz pagyrimus: man tai pagrindinis stimulas megzti toliau  wub.gif  o dabar vel mocherinukas gimsta bet sijonas  ax.gif

Šiaip ne taip iškopiau iš darbų liūno ir negaliu atsigrožėti visų darbais.
La Perla, žydrosios mocherinukės ir pirmoji, ir antroji nuostabios. Manekenės irgi nešpėtnos tongue.gif
Aš pati ką tik pabaigiau servetėlinį sijonuką, tai dar labiau žaviuosi tom, kuriuos tokiu mezgimu nuolat užsiima. Paskutines eiles megzti buvo kančia, mezgi, mezgi, o eilės galo nematyt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 07 spalio 2009 - 09:29
QUOTE(panelė Prym @ 2009 10 07, 10:28)
Šiaip ne taip iškopiau iš darbų liūno ir negaliu atsigrožėti visų darbais.
La Perla, žydrosios mocherinukės ir pirmoji, ir antroji nuostabios. Manekenės irgi nešpėtnos tongue.gif
Aš pati ką tik pabaigiau servetėlinį sijonuką, tai dar labiau žaviuosi tom, kuriuos tokiu mezgimu nuolat užsiima. Paskutines eiles megzti buvo kančia, mezgi, mezgi, o eilės galo nematyt doh.gif



čia tai tiesa.Aš į pradžia žymeklį buvau įsisegus, tai jis net pasislėpdavo tarp tų visų klosčių kai ieškodavau kur čia bus galas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liute_ @ 2009 10 06, 17:22)

Gražuma bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2009 10 07, 12:35)
čia tai tiesa.Aš į pradžia žymeklį buvau įsisegus, tai jis net pasislėpdavo tarp tų visų klosčių kai ieškodavau kur čia bus galas doh.gif

Dabar jau gėda prisipažint, kad aš čia su vaikišku taip kantrybės neturėjau blush2.gif Bet pažiūrėjus į tą La Perlos žydrąją, tai norisi ir sau rolleyes.gif

O dar šituos grožius pražiūrėjau kažkaip g.gif
QUOTE(Ašarėlė @ 2009 09 17, 20:30)
Mano vakar baigta suknikė panelytei  ax.gif  4u.gif . Siūliukai: Vernito pusvilnė  mirksiukas.gif


Puiki suknytė. O nesisuka siūlai? Aš nusipirkau sau paltui, tai krypsta mezginys į šoną.

QUOTE(gadget3 @ 2009 09 19, 17:45)
Niu va tokia paprasta mano suknytė biggrin.gif

Šiltutė biggrin.gif

Planas, beje, buvo su rankovėm, bet pasimatavus nusprendžiau, kad nereikia. Megzta nuokakliniu reglanu, NULIS siųlių {kas man patinka}.

Paprasta, bet ne prasta. Be siūlių yra GĖRIS.

QUOTE(Lusasita @ 2009 09 22, 11:52)
pasirodau ir as  ka veikiau ax.gif


Gražu ax.gif

QUOTE(zaniatja @ 2009 09 22, 19:09)
Laba,
del vaselio tai man grazu visai kid moheris vaseliu. Stai sita sukneles sijonuka neriau vaseliu, virsu virbalais, aisku, cia mazyte suknyte, tai ir tu siuliuku nedaug tereikejo:


Labai gražutė.

QUOTE(netikėtai @ 2009 09 27, 18:58)
Niu va ir mano naujoji suknia,pagaliau prisiruošiau nufotkint biggrin.gif
Pasuknė švelniai tariant niekam tikusi reiks kitos ieškot 4u.gif
4u.gif

Suknelė vis tiek puikiai atrodo.

QUOTE(ingriduska @ 2009 10 04, 14:58)
Sveikos..
as atnesu rudenine suknia, vilna su mocheros siulu, silta ir jauku siandiena kol ryte sviete saule isbandziau:)

O čia tai skanumynas bigsmile.gif Suknelė ir manekenė viena kitai sutvertos. Spalva nereali.

Na, atrodo, nieko daugiau nepraleidau. Padariau išvadą, kad reikia mažiau laiko skirti darbui - kitaip pražiopsau naujausias sukneles schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 07 spalio 2009 - 13:05
va nuo sitos akiu negaliu atitraukt.. wub.gif
user posted image
Atsakyti