Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

QUOTE(ingriduska @ 2009 10 04, 14:58)
Sveikos..
as atnesu rudenine suknia, vilna su mocheros siulu, silta ir jauku siandiena kol ryte sviete saule isbandziau:)

super atrodai thumbup.gif . aš čia bemegzdama šalį ir prisižiūrėjus jūsų moherinių suknių taip pat svajojų apie moherinukę suknią, man noris aptemptos. bet nieks apart juodos ir vien gerom nelenda į galvą. o čia super variantas. labai dailu, labai stilinga ir modelis ir spalva. dar vis stumdaus kas gražiau ar mohera + medvilne 60proc , 40 viskoze( toks gražus siūlas casa lanoj), ar vis del to mohera + vilna plonyte.
paziurejus tavo variantą, visos abejones dingsta.kelintas vaselis buvo sijonui. bandziau su 2 nr vasiuku moheryte nert, man labai pukas susineria, ar ne? kiek siulu suejo plius minus?

QUOTE(La Perla @ 2009 10 04, 20:05)
rodau savo nauja mocherinuke tik va siuo atveju manekene man grazesne uz suknute  ax.gif
cia dar be pasukneles:

super ir mergyte ir suknyte, ir netgi dailiai ant tos ruzavos suknes atrodo, taip linksmai, gaiviai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 04 spalio 2009 - 21:14
merginos - labai jums aciu wub.gif o tau ,viosim, du kartus lotuliukas.gif
o cia toks OT apie mochera: kol suknute buvo numegzta tik iki pazastu - as pati i ja tilpau, cia dar vienas irodymas kaip "pasiduoda" mochera: arba i ilgi arba i ploti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 04 spalio 2009 - 21:35
QUOTE(La Perla @ 2009 10 04, 20:05)
ingriduska - super, nerealiai grazu  wub.gif  wub.gif
rodau savo nauja mocherinuke tik va siuo atveju manekene man grazesne uz suknute  ax.gif

Eina sau... blink.gif pati graziausia mocherinuke kokia esu macius wub.gif wub.gif Kokios rankoves...kaip grazu! SUPER! thumbup.gif O jau manekene wub.gif wub.gif primine dukrytes vaikyste, kai ja vesdavau i sokiu repeticijas ..... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinakristina: 04 spalio 2009 - 22:04
Ingriduska, La Perla super suknutes! thumbup.gif Laaaabai grazu wub.gif
Atsakyti
mergaitės bigsmile.gif , kiek gražuolių suknyčių (kaip ir mergyčių). akys tik bėgioja, ir ta graži ir ta..... nu tiesiog negalima kažko išskirti, šaunuolės kad puošiatės ir kitus puošiat 4u.gif 4u.gif

o aš va, šiltinu šeimyną biggrin.gif žadėjau gi parodyt, kas gavos. tik kad nufotografuot gražiai nesugebėjau, matyt fotikas nesufokusuoja ant tokio margumyno
gal ką ir pamatysit ax.gif
siūliuks kabo, nekreipkit dėmesio, realiai jau paslėpiau blush2.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Rasa32,labai daili Jūsų megzta balta suknutė.Tikrai daug kur galima pasipuost.
Ingriduska- thumbup.gif labai mėgstu ruda spalvą,ir pati esu nusimezgus rudukę,o dar toks vaizdas rudeninis, thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 10 05, 11:17)
mergaitės  bigsmile.gif , kiek gražuolių suknyčių (kaip ir mergyčių). akys tik bėgioja, ir ta graži ir ta..... nu tiesiog negalima kažko išskirti, šaunuolės kad puošiatės ir kitus puošiat  4u.gif  4u.gif

o aš va,  šiltinu šeimyną biggrin.gif  žadėjau gi parodyt, kas gavos. tik kad nufotografuot gražiai nesugebėjau, matyt fotikas nesufokusuoja ant tokio margumyno
gal ką ir pamatysit ax.gif



labai gražu jei gerai įžiūrėjau tai ten dvi pynės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif gražus darbelis ir šiltas drinks_cheers.gif
Atsakyti
La Perla lenkiuos tavo servetėliniam gabumui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2009 10 02, 08:15)
Aš vis džiaugiuosi jūsų grožiais ir galų gale baigiau savo šokoladinę- auksinę
Beja diržo kolkas nevėriau galvoju ar man jo reikia

Laaaaabai daili rolleyes.gif Man labai graži ir be dirželio ax.gif

QUOTE(rasa32 @ 2009 10 03, 17:09)
Suknele kriksto mamai

Tiesiog tobula blink.gif Kaip gaila, kad nemoku nerti vašeliu verysad.gif

QUOTE(BlueEyed @ 2009 10 03, 20:46)
Jau koks grožis. Gal schemute turit?

Gaila, bet neturiu schmoll.gif Bet, kad nereikia čia ir schemutės, raštelis labai paprastas rolleyes.gif

QUOTE(ingriduska @ 2009 10 04, 14:58)
as atnesu rudenine suknia, vilna su mocheros siulu, silta ir jauku siandiena kol ryte sviete saule isbandziau

Labai miela suknelė ir spalva good.gif

QUOTE(katuks @ 2009 10 05, 10:17)
žadėjau gi parodyt, kas gavos.

Paprasta, bet tikrai neprasta, šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Lendu ir čia su savo klausimu blush2.gif Kaupiuosi morališkai megztai suknelei biggrin.gif Pasirinktam modelyje nurodyta, jog sunaudota 650 g medvilnės, gaila, kad nenurodytas metražas. O rudeninei-žieminei suknelei kokie siūlai geriau tiktų? Renkuosi iš šių: medvilnė su akrilanu, vilna su akrilanu, vilna su poliamidu. Ir į kiek gramų maždaug orientuotis? blush2.gif 700-800 g pakaks? Nesu nei stora, nei plona, dydis maždaug 40.
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2009 10 05, 22:48)
700-800 g pakaks?

Tiek tikrai turėtų pakakti bigsmile.gif jei suknelę nešuisi vėsiuoju metų laikų, tai rinkis vilną su poliamidu smile.gif
Atsakyti
user posted image

Mergaites, labai prasau, padekite su pirmosios sukneles(nr. 35) schema, suknele nusikopinau is praeitos temos, o shemos niekur nerandu ax.gif
Atsakyti