Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

INGRIDUŠKA, super duper... wub.gif wub.gif wub.gif o visa kita jau žinai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 10 04, 14:58)
Sveikos..
as atnesu rudenine suknia, vilna su mocheros siulu, silta ir jauku siandiena kol ryte sviete saule isbandziau:)

first.gif blink.gif blink.gif koooooooooooks GROZIS wub.gif ir spalva... o jau sukneles modelio grazumas wub.gif nu taip subtilu ir taip grazu wub.gif apakau uzpavydejau ir isvis superiskiausia suknele, kuria puostis noriu visur ir i darba ir i svecius ir pries vyra cool.gif tik beda, kad suknia ne mano... sad.gif.... neturiu ka pasakyti... nu FANTASTIKA cia visiskai pagal mano skoni, svajones ir ... ir ... mega_shok.gif
isvis pasakysiu kad taip graziai tinka, kad net ispradziu nepazinau (nors jau veidas matytas)
o kaip apacia gaminta? nerta kiek matau ar ne? gal rasteliu pasidalintum rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 04 spalio 2009 - 17:04
ingriduska, labai super suknele wub.gif wub.gif Pačiu laiku! thumbup.gif
Atsakyti
Oj merginos...
tikrai as ir mano suknia nevertos tokiu dideliu pagyru.
Neslepsiu labai malonu klausytis, labai smagu girdeti BRAVO is tu kuriu suknios man autoritetai, kurios pacios man autoritetai...
Cia jums visoms aciu didziausias uz dalinimasi ir palaikyma
TIKRA tiesa virsus ir rankoves virbalai
apacia nerta...paieskosiu rastelio, nors nesaugojau jo radusai, tiesiog is kompo ziuredama neriau nes labai paprastas:)
Atsakyti
ingriduska Labai šauni suknutė wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
RADAU
mano apacios , sijonorastas, tik matosi foto kad man tempia reikejo iskarto platinti..
user posted image
Atsakyti
ingriduska - super, nerealiai grazu wub.gif wub.gif
rodau savo nauja mocherinuke tik va siuo atveju manekene man grazesne uz suknute ax.gif
cia dar be pasukneles:
user posted image

o cia, kadangi suknutes savininke - sokeja, po apacia uzsivilko sokiu suknute, kad vaizdas matytusi:
user posted image
Atsakyti
bigsmile.gif La Perla Įspūdinga ir suknutė ir manekėnė thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
LA PERLA
Tikrai abi grazios, viena kita papildo:)
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 10 04, 20:05)
rodau savo nauja mocherinuke tik va siuo atveju manekene man grazesne uz suknute  ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif ir suknutė ir modelis wub.gif gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 10 04, 20:05)
rodau savo nauja mocherinuke tik va siuo atveju manekene man grazesne uz suknute  ax.gif


aš nuo pat pradžios dalyvavimo šiame forume esu didžiausia Jūsų gerbėja - tai ką sukuriate yra taip nuostabu, kad žodžiais nenusakau first.gif doh.gif čia to griūvančio žiurkiaus reiktų
Atsakyti
Labai miela suknelė, Ingriduška. thumbup.gif
La Perla, komplimentai dar sykį. smile.gif
Atsakyti