Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

Rasa, laabai laabai wub.gif
Atsakyti
Sveikos..
as atnesu rudenine suknia, vilna su mocheros siulu, silta ir jauku siandiena kol ryte sviete saule isbandziau:)
user posted image
user posted image
Atsakyti
Aciu visoms uz ivertinima 4u.gif

QUOTE(ingriduska @ 2009 10 04, 14:58)
Sveikos..
as atnesu rudenine suknia, vilna su mocheros siulu, silta ir jauku siandiena kol ryte sviete saule isbandziau:)

thumbup.gif Nuostabi rudeniska suknele thumbup.gif
Atsakyti
sukneles nuostabios wub.gif
gal turit sio meginio shemaPavizdys
Atsakyti
Grožis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir spalva skani ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Liuksiška suknelė smile.gif
Atsakyti
ingriduska - ir kur pagavai tokį gerą orą- pas mumi taip nebuvo. Puiki suknelė
Atsakyti
ACIU dideliausias uz pagyras..VIsoms


sekunde kita buvo Vilniuje giedra...

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2009 10 03, 22:59)
Aciukas 4u.gif As ja esu isimylejusi,butinau sau tokia nersiu biggrin.gif
Neriau pagal rusaites,viska taip pat.Kai sau nersiu,tai apacioj nebeplatinsiu,nes S dydzio klubams uztenka plocio.O siulai turkiski ''Summer''-labai tinkami.Ir dar man patinka situ siulu toks saikingas puosnumas-pridetas viskozinis siuliukas  thumbup.gif .



Žinau šiuos siūlus, esu nėrus, laaaabai patiko wub.gif Mano biškelį platesni klubai, tai reiks misliot, kaip padidint tą apskritimą kokia eile ax.gif

QUOTE(ingriduska @ 2009 10 04, 14:58)
Sveikos..
as atnesu rudenine suknia, vilna su mocheros siulu, silta ir jauku siandiena kol ryte sviete saule isbandziau:)

Ingriduska, nu suknelė super duper thumbup.gif Labai gražiai padaryta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 10 04, 12:58)
Sveikos..
as atnesu rudenine suknia, vilna su mocheros siulu, silta ir jauku siandiena kol ryte sviete saule isbandziau:)

thumbup.gif thumbup.gif kokia faina thumbup.gif ir spalva liuksiska
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2009 10 03, 17:09)
Nors jau visiskas ruduo,bet tik dabar sulaukiau klientes foto.Suknele kriksto mamai smile.gif

...nu jau grozis...10 balu 4u.gif

QUOTE(ingriduska @ 2009 10 04, 14:58)
Sveikos..
as atnesu rudenine suknia, vilna su mocheros siulu, silta ir jauku siandiena kol ryte sviete saule isbandziau:)

blink.gif blink.gif Be proto grazu. Labi dailiai atrodo. Kaip suprantu virsus virbalais, o apacia vaseliu? g.gif Gal rasteli galima butu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2009 10 04, 17:10)
Žinau šiuos siūlus, esu nėrus, laaaabai patiko  wub.gif  Mano biškelį platesni klubai, tai reiks misliot, kaip padidint tą apskritimą kokia eile  ax.gif

Jei nesioji M dydi,tai reikia paplatinti,kaip siulo rusaites(taip dariau ir klientei),to ir uztenka.O jei dydis jau L tai ta suknele gal is vis nelabai iseis g.gif
Atsakyti