Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

QUOTE(kisiune @ 2009 10 03, 10:29)
sveikos 4u.gif darbeliai jusu nuostabus wub.gif  mezgu sijona is mocheros, numezgiau pagal schema ir man per trumpas. kokiu rastu butu galima megzti? gerom akim  nenoriu uzbaigti. gal koki rasteli pasiulysit g.gif dejui is anksto 4u.gif


Bet dar reikia nepamiršti, kad išskalbus tempiasi apie 8-10 cm.
Atsakyti
mastau.gif na man moheris tikrai tiek nesitempia. Iš viso nesikeičia, jei drungnam vandeny skalbi ir skalauji schmoll.gif

kisiune, nelabai kas matosi iš tokios foto. Ant juodo pagrindo reikėjo pabandyt, jei raštuką norėjai parodyt. Bet kaip tik laimužėx vaikų temoj įkėlė raštuką, kurį galima pritaikyt sijonui pabaigt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 10 03, 13:18)
Bet dar reikia nepamiršti, kad išskalbus tempiasi apie 8-10 cm.

as jau ji isskalbiau, bet tiek nesitempe

QUOTE(niuma @ 2009 10 03, 14:22)
mastau.gif na man moheris tikrai tiek nesitempia. Iš viso nesikeičia, jei drungnam vandeny skalbi ir skalauji  schmoll.gif

kisiune, nelabai kas matosi iš tokios foto. Ant juodo pagrindo reikėjo pabandyt, jei raštuką norėjai parodyt. Bet kaip tik laimužėx vaikų temoj įkėlė raštuką, kurį galima pritaikyt sijonui pabaigt  4u.gif

kur ta nuotrauka ideta ten yra mano sijono apacia blush2.gif man reikia pati virsu baigti
Atsakyti
Kokie groziai cia pas jus! As kankinu savo pirmaja mocherinuke. Jauciu, kad per trumpa gausis, kazka reiks kurt tada. Ir per platus lyg per liemeni sijonas dar net neisskalbus. O sakot, kad tysta ir i ploti?
Atsakyti
Nors jau visiskas ruduo,bet tik dabar sulaukiau klientes foto.Suknele kriksto mamai smile.gif
Tiesa,nelabai ji tinkamai papozavo,ech....

user posted image

Todel idedu suknele ,kai pati matavaus,tik mano krutine,deja,kur kas mazesne,tai ir vaizdas nevisai tinkamas.....

user posted image
Atsakyti
RASA ,
sukni grazi,o jau darbeliooo ideta..
SAunuole, galetu ir nuotaka pasipuosti jei norisi kuklaius ir su ramuniu puokste smile.gif
Atsakyti
Super tokia suknytė vasarai, Rasa.
Atsakyti
QUOTE(Polė @ 2009 09 28, 18:45)
Sveikos, mezgėjėlės  4u.gif Žaviuosi jūsų visų nepriekaištingais darbelias ir fantazija  ax.gif Dabar turiu laisvesnio laiko, todėl nutariau ir aš nusimegzti suknelę  ax.gif Nugarą jau turiu, pradėjau priekį, bet man iškilo klausimas  unsure.gif Šitos suknelės priekyje eina pynės ir juostos gerų ir blogų akių  unsure.gif Orginale tos juostos lygios gražios, o pas mane sutrauktas raštas  unsure.gif Kažin kaip čia padaryta, gal garinta  g.gif Nes jei tas raštas bus sutrauktas, suknelė bus per siaura  unsure.gif Gal galite patarti pradedančiam mezgėjui, ar suknelę ardyti ir daryti platesnę, ar tą raštą pagarinti, o gal dar kokių minčių turite  ax.gif

user posted image


Jau koks grožis wub.gif Gal schemute turit? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2009 10 03, 17:09)
Nors jau visiskas ruduo,bet tik dabar sulaukiau klientes foto.Suknele kriksto mamai smile.gif
Tiesa,nelabai ji tinkamai papozavo,ech....



Jetau kokia graži šita suknelė wub.gif Prašom plačiau, kokie siūlai, ar nėrei tiksliai pagal rusaičių schemas siūlytas ar didinai kažkaip? Nes aš mėginau, tai man tie skrituliukai mažoki gavos, tai pasimečiau... unsure.gif
Atsakyti
Vaima - labai įspūdinga thumbup.gif
Rasa 32 - ko ten slėptis reikėjo, nesupratau- kaip tik į pirmą planą ir tą kostiumuotą krūtine užstoti, kad tik pakaušis kyšotų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2009 10 03, 22:36)
Jetau kokia graži šita suknelė  wub.gif  Prašom plačiau, kokie siūlai, ar nėrei tiksliai pagal rusaičių schemas siūlytas ar didinai kažkaip? Nes aš mėginau, tai man tie skrituliukai mažoki gavos, tai pasimečiau...  unsure.gif

Aciukas 4u.gif As ja esu isimylejusi,butinau sau tokia nersiu biggrin.gif
Neriau pagal rusaites,viska taip pat.Kai sau nersiu,tai apacioj nebeplatinsiu,nes S dydzio klubams uztenka plocio.O siulai turkiski ''Summer''-labai tinkami.Ir dar man patinka situ siulu toks saikingas puosnumas-pridetas viskozinis siuliukas thumbup.gif .

Papildyta:
QUOTE(Aruna @ 2009 10 03, 22:55)
Rasa 32 - ko ten slėptis reikėjo, nesupratau- kaip tik į pirmą planą ir tą kostiumuotą krūtine užstoti, kad tik pakaušis kyšotų  biggrin.gif

Taigi ten ne as slepiausi mirksiukas.gif O ta kliente bariau,kad tokia grazuole ir su tokia puikia figura visai nemoka pozuot rolleyes.gif
Atsakyti
Rasa, nuostabi suknelė wub.gif
Atsakyti