Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

QUOTE(Liepa B. @ 2008 11 25, 20:35)


Susizavejau situo, ik pasakykit prasau jis nuo virsaus ar nuo apacios pradetas megzt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2009 10 02, 08:15)
Labas rytas 4u.gif


super suknia - super atrodai
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2009 10 02, 08:15)
Aš vis džiaugiuosi jūsų grožiais ir galų gale baigiau savo šokoladinę- auksinę
Pirmas tokio dydžio mano nėrinys prieš tai tik servetėlių nėrimas buvo , bet jūsų įkvėpta nunėriau  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  blush2.gif
Atiduodu jūsų teismui  unsure.gif

Jargau kaip grazu! blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanesa3 @ 2009 10 02, 08:40)
Susizavejau situo, ik pasakykit prasau jis nuo virsaus ar nuo apacios pradetas megzt  g.gif

Nuo apacios, kazkas jau mezges smile.gif
Atsakyti
VAIMA

SAuniai pasidarbavai.
Grazu ir tau tinka:)
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 10 02, 09:58)


QUOTE(Kristinakristina @ 2009 10 02, 13:27)


QUOTE(ingriduska @ 2009 10 02, 19:45)


Be jūsų darbų nebūčiau įkibus, jūsų visų darbai buvo spiris į šiną dirbt mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Vaima, labai graži suknelė, super atrodai thumbup.gif
Atsakyti
Vaima, Labai labai moteriska, elegantiska ir grazu thumbup.gif
Atsakyti
Vaimos suknutė man labai patiko wub.gif . Daili thumbup.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif darbeliai jusu nuostabus wub.gif mezgu sijona is mocheros, numezgiau pagal schema ir man per trumpas. kokiu rastu butu galima megzti? gerom akim nenoriu uzbaigti. gal koki rasteli pasiulysit g.gif dejui is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kisiune @ 2009 10 03, 10:29)
sveikos 4u.gif darbeliai jusu nuostabus wub.gif  mezgu sijona is mocheros, numezgiau pagal schema ir man per trumpas. kokiu rastu butu galima megzti? gerom akim  nenoriu uzbaigti. gal koki rasteli pasiulysit g.gif dejui is anksto 4u.gif

O tu įmesk nuotraukėlę sijonuko, kad lengviau būtų patarimus dalint kaip jį pailginti mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2009 10 03, 13:02)
O tu įmesk nuotraukėlę sijonuko, kad lengviau būtų patarimus dalint  kaip jį pailginti mirksiukas.gif  4u.gif

sijonas
Atsakyti