Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

Vyna thumbup.gif
Atsakyti
OJ VYNA, kaip žavu.
JAu matau tave besisikančia šokio sukuryje:)
Atsakyti
Vyna, nuostabi suknelė! thumbup.gif
Atsakyti
Vyna, nuostabu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2009 09 06, 23:05)
tikrai neatsimenu ir špargalukus išmečiau doh.gif man labai stipriai nuplatėjo į padalkas, o per juosmenį viskas gerai buvo.Taip, kad tas platėjimas vaizdo nesugadino.O taip nuplatinau įtariu dėl to, kad pirmiausia mezgiau pagal vieną schema, o paskui kitą pritaikant pataikiau ne į tą eilę ir tiesiog rašto motyvą pakartojau daugiau kartų.
Papildyta:
user posted image

truputį susivėlus,bet ne tame esmė- čia jau vakare prisiminiau, kad reikia suknele įamžinti


Nerealu thumbup.gif Mirsiu is pavydo blush2.gif
Atsakyti
Ačiū ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2009 09 07, 09:25)

Vyna - labai grazu wub.gif as panasaus stiliuko vakarine mezguosi ax.gif
Nikol - kaip tau sekasi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2009 09 06, 23:05)
tikrai neatsimenu ir špargalukus išmečiau doh.gif man labai stipriai nuplatėjo į padalkas, o per juosmenį viskas gerai buvo.Taip, kad tas platėjimas vaizdo nesugadino.O taip nuplatinau įtariu dėl to, kad pirmiausia mezgiau pagal vieną schema, o paskui kitą pritaikant pataikiau ne į tą eilę ir tiesiog rašto motyvą pakartojau daugiau kartų.
Papildyta:
user posted image

truputį susivėlus,bet ne tame esmė- čia jau vakare prisiminiau, kad reikia suknele įamžinti

nu fantastika! o per kiek laiko toki grozi padaryti galima?
Atsakyti
Aš nusimezgiau per 2 mėn. megzdama vakarais, po darbų ir vakarienių.Per vakarą pamegzdama gal po porą valandžiuku, savaitgaliai gal ir ilgiau, bet tikrai nevariau kaip išprotėjus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 09 07, 09:54)
nu fantastika! o per kiek laiko toki grozi padaryti galima?

o as nuo apacios iki liemens (ilga iki zemes) per savaite numezgiau bet po kokias 6 valandas per diena tikrai mezgiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2009 09 04, 17:49)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif kūrybinė krizė  mirksiukas.gif

O man padėjo Vasaroti spyris senojoj temoj  lotuliukas.gif jau pasiėmiau suknutei rankoves įsiūt  ax.gif

Bielra  wub.gif , kaip miela  wub.gif  wub.gif


katra cia buvo mane spyrus irgi senojoj temoj?!?!?!? (reik dar vien kursa pakartot).............. ruduo pasibaigs,ne tik vasara, o vasarine atostogine suknyte dulyja neneriama blush2.gif blush2.gif


Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 09 07, 10:51)
Vyna - labai grazu  wub.gif  as panasaus stiliuko vakarine mezguosi  ax.gif
Nikol - kaip tau sekasi?  ax.gif


Ech unsure.gif Ir labai letai ir labai sunkiai, nusimezgiau bandomaji motyva, pasimatavau, kiek akiu reikia ir jau pradejau, bet dabar truputi nesu tikra del siulu, tai ar tik nereiks ardyt verysad.gif zaviuosi merginomis, kurioms per 2 men pavyksta, as dziaugsiuos jei per gera pusmeti iveiksiu. Sunku, bet as vaizduotej matau rezultata, jis veda mane i prieki ir neleidzia pasiduot smile.gif
Atsakyti