Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

QUOTE(katuks @ 2009 10 01, 10:03)
panašiai, tik kadangi reikia platėjimo, tai ten kas kažkiek eilių užmetimų daugiau nei sumezgimų. kad nereiktų per daug sukt galvos, kiek ir kada, duota lentelė. nu ir užmetimai daromi persukant prieš tai buvusios eilės siūlą tarp akių. nu bet iš principo tas pats. o ir šaliui su skylutėm daug gražiau
apskritai, užsieniniai aprašai yra daug smulkesni, t.y. labai smulkiai viskas aprašoma. ne taip kaip lietuviškuose žurnaluose: "megzkite pagal schemą iki nurodyto ilgio" doh.gif  tik vat tuos užsieninius reik išsiverst biggrin.gif 
jei kam labai reik, turiu to sijono aprašą rusiškai 4u.gif



jau reikia 4u.gif nieko geriau neradau o labai norisi sijono tikriausiai teks šitą narpulint doh.gif jei gali tai jau įmesk AČIŪ blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 10 01, 11:45)
jau reikia  4u.gif  nieko geriau neradau o labai norisi sijono tikriausiai teks šitą narpulint doh.gif jei gali tai jau įmesk AČIŪ  blush2.gif

gal biškiuką ne eilės tvarka, bett jie sunumeruoti, tai atsirinksit
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 10 01, 11:55)
gal biškiuką ne eilės tvarka, bett jie sunumeruoti, tai atsirinksit




na bandau studijuoti jau g.gif dar kartą ačių 4u.gif tik manau kad darysiu vienspalvį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 10 01, 10:55)
gal biškiuką ne eilės tvarka, bett jie sunumeruoti, tai atsirinksit

aciuks.gif
Atsakyti
niu kaip gražu, nuostabu 4u.gif ---sveikinu :0

QUOTE(Polė @ 2009 09 28, 18:45)
Sveikos, mezgėjėlės  4u.gif Žaviuosi jūsų visų nepriekaištingais darbelias ir fantazija  ax.gif Dabar turiu laisvesnio laiko, todėl nutariau ir aš nusimegzti suknelę  ax.gif Nugarą jau turiu, pradėjau priekį, bet man iškilo klausimas  unsure.gif Šitos suknelės priekyje eina pynės ir juostos gerų ir blogų akių  unsure.gif Orginale tos juostos lygios gražios, o pas mane sutrauktas raštas  unsure.gif Kažin kaip čia padaryta, gal garinta  g.gif Nes jei tas raštas bus sutrauktas, suknelė bus per siaura  unsure.gif Gal galite patarti pradedančiam mezgėjui, ar suknelę ardyti ir daryti platesnę, ar tą raštą pagarinti, o gal dar kokių minčių turite  ax.gif

user posted image

Atsakyti
user posted image

Kaip jums tokios suknios? lotuliukas.gif
Atsakyti
Teminiam vakarėliui visai tiktų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vasaruolė @ 2009 10 01, 16:08)
niu kaip gražu, nuostabu  4u.gif  ---sveikinu :0

Kad dar nėra su kuo sveikinti, dar mezgu lotuliukas.gif Čia tik pavyzdys blush2.gif Ir dabar stovi vietoje mezginys, laiko vis priktrūkstu doh.gif

QUOTE(Spange @ 2009 10 01, 21:48)
Kaip jums tokios suknios?  lotuliukas.gif

stupid.gif Ne mano skonio lotuliukas.gif
Atsakyti
Pirma, tai pirma, bet antroji uz jos lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Aš vis džiaugiuosi jūsų grožiais ir galų gale baigiau savo šokoladinę- auksinę
Pirmas tokio dydžio mano nėrinys prieš tai tik servetėlių nėrimas buvo , bet jūsų įkvėpta nunėriau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif blush2.gif
Atiduodu jūsų teismui unsure.gif

user posted image
user posted image
user posted image

Beja diržo kolkas nevėriau galvoju ar man jo reikia g.gif


Dabar kaupiuosi macherinukei wub.gif , klausimas toms kas kažką tai nešiojat iš juodos macheros ax.gif ar netraukia pūkų ?
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2009 10 02, 08:15)
Labas rytas 4u.gif

Aš vis džiaugiuosi jūsų grožiais ir galų gale baigiau savo šokoladinę- auksinę
Pirmas tokio dydžio mano nėrinys prieš tai tik servetėlių nėrimas buvo , bet jūsų įkvėpta nunėriau  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  blush2.gif
Atiduodu jūsų teismui  unsure.gif


Beja diržo kolkas nevėriau galvoju ar man jo reikia  g.gif
Dabar kaupiuosi macherinukei  wub.gif , klausimas toms kas kažką tai nešiojat iš juodos macheros  ax.gif  ar netraukia pūkų ?


Pati nerti nemoku, tai užsuku pasižiūrėti Jūsų grožių ax.gif
Labai graži suknelė wub.gif Kiek darbo įdėta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Radvileee: 02 spalio 2009 - 07:20
QUOTE(*Radvileee @ 2009 10 02, 08:20)
Pati nerti nemoku, tai užsuku pasižiūrėti Jūsų grožių ax.gif
Labai graži suknelė wub.gif Kiek darbo įdėta thumbup.gif


Viskas išmokstama mirksiukas.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti