Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

[quote=Kristinakristina,2009 09 30, 15:33]
Mergaites, help laugh.gif mintyse rezgu plana nusimegzt juoda-balta suknute. Per liemeni noriu, kad butu toks alia ''dirziukas'' unsure.gif , man taip grazu kaip cia (tikiuosi savininke nesupyks, kad as cia taip paafisavau jos grozi), tik as zadu megzt virbalais, kaip ta baltaja, nes vaseliu man sunkiai sekas....baisiai jau ilgai gaunas... blush2.gif

p.s. ...o ta grazuole auksinuke nuo juosmens nerta vaseliu? blush2.gif ...kazkaip neizlibinu

aš "įžlibinu", kad tikrai virbalais auksinukė megzta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 09 30, 14:33)
Mergaites, help laugh.gif  mintyse rezgu plana nusimegzt juoda-balta suknute. Per liemeni noriu, kad butu toks alia ''dirziukas'' unsure.gif , man taip grazu kaip cia (tikiuosi savininke nesupyks, kad as cia taip paafisavau jos grozi), tik as zadu megzt virbalais, kaip ta baltaja, nes vaseliu man sunkiai sekas....baisiai jau ilgai gaunas... blush2.gif

p.s. ...o ta grazuole auksinuke nuo juosmens nerta vaseliu? blush2.gif ...kazkaip  neizlibinu


Labai gražios suknelės. Auksinukė irgi megzta virbalais visa. Tuo rašteliu bangelėmis merginos mezga šalikus . O per liemenį, manau, kad numegzta juosta 1 gera 1 bloga akis, o paskui surinktos akys ar prisiūta. Galvoju, gal ripsu megztas, bet ne, taip netrodytų.
Atsakyti
šarka patarška pašnibždėjo, kad mano suknią kažkas aptarinėja bigsmile.gif

ta auksinė mano darbas ax.gif labai smagi. tąsiau visą vasarą neišlysdama

megzta virbalais. pirma numegzta juosta skersai lygiuoju raštu, sujungta, tada nuo jos žemyn surinktos akys ir megztas ratuku sijonas, pagal va šitą schemą , tik aš nedariau skylučių, tai yra per visą ilgį užmetimus dariau persuktus. kai bagiau sijoną, surinkau akutes ant tos juostos ir vėl ratuku mezgiau viršun, truputuką paplatindama pažąstyse. na ir pabaigai reglaninės rankovutės iš likučio siūliuko biggrin.gif ir kakliuko apmezgimas.
sukniukas turi siūles tik prie rankovių

jei dar kas domina, mielai pagelbėsiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 30 rugsėjo 2009 - 14:34
QUOTE(katuks @ 2009 09 30, 15:31)
šarka patarška pašnibždėjo, kad mano suknią kažkas patarinėja bigsmile.gif

ta auksinė mano darbas ax.gif


Nedaug apsirikau ax.gif Bet sukniukas labai gražus. thumbup.gif ir matyti, kad patogus
Papildyta:
Gal gali pasakyti, iš kokių siūlų mezgei ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvėrūne: 30 rugsėjo 2009 - 14:37
QUOTE(žvėrūne @ 2009 09 30, 16:37)
Nedaug apsirikau  ax.gif  Bet sukniukas labai gražus. thumbup.gif  ir matyti, kad patogus
Papildyta:
Gal gali pasakyti, iš kokių siūlų mezgei ?

čia su ja toks nuotykis buvo ax.gif metus laiko gulėjo numegzta visai kitaip, man nepatiko labai, tai išardžiau, tiesinau siūlus ir permezgiau

siūlai Maxi Metalic, dvigubi. iš viengubų labai plona. bet niekam nepatariu megzti iš iš Maxi, nes lygų raštą jie skersuoja.
Atsakyti
Na va, dabar man viskas aiskus biggrin.gif o tai as vis galvoju - ir kaip ta sijona numezge, juk skyluciu tai nesimato... lotuliukas.gif
Acius mergaites mirksiukas.gif kai pradedam tarsket ir siulo gala randam smile.gif
Kai megsiu, zinosiu i ka kreiptis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinakristina: 30 rugsėjo 2009 - 14:43
aš tokia moteriškė be juosmens, tai šitas modeliukas man labai tiko

va kokia buvo prieš tai blush2.gif

retai pas jumis užsuku paplepėt, nes sukniukų kaip ir negaminu, bet va dabar tokia viena tunika ilgoka dukrai gimsta, tai turbūt pasirodysiu neužilgo

o pasižiūrėt grožių tai visada ateinu ax.gif visos šaunuolės su savo kūriniais. ypač tos moheriukės wub.gif pernai vieną tokią ir aš gaminau, bet nesėkmingai siūlus parinkau, tai labai jau tokie kailiniai gavos biggrin.gif bet kai šalta visai nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 09 30, 15:50)

va kokia buvo prieš tai blush2.gif

retai pas jumis užsuku paplepėt, nes sukniukų kaip ir negaminu, bet va dabar tokia viena tunika ilgoka dukrai gimsta, tai turbūt pasirodysiu neužilgo

Man tai ir anoji grazi atrodo...
Lauksim pasirodant. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 09 30, 15:31)
megzta virbalais. pirma numegzta juosta skersai lygiuoju raštu, sujungta, tada nuo jos žemyn surinktos akys ir megztas ratuku sijonas, pagal va šitą schemą

pačiu laiku čia užsukau - man taip reik tos schemos lietuviško aprašo. noriu šalio, įsivaizdavau kad ten labai paprasta, bet pabandžius nesigauna.
aš maniau kad eina 8 *1gera akis, užmetimas, paskui 8*2 akys sumezgamos. grįžtam blogom akim. o paskui kai vėl bandau 1 gera, užmetimas, gaunas kad jau ne 8 o daug daugiau užmetimų. ką daryt?
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 09 30, 19:05)
pačiu laiku čia užsukau - man taip reik tos schemos lietuviško aprašo. noriu šalio, įsivaizdavau kad ten labai paprasta, bet pabandžius nesigauna.
aš maniau kad eina 8 *1gera akis, užmetimas, paskui 8*2 akys sumezgamos. grįžtam blogom akim. o paskui kai vėl bandau 1 gera, užmetimas, gaunas kad jau ne 8 o daug daugiau užmetimų. ką daryt?

Cia is rusu kalbos-
1р. все лицевые
2р. все изнаночные
3р. 1лиц* 2п. вместе (3раза); 1п.лиц. накид (6раз); 2п вместе (3раза)* 1лиц
4р. все лицевые.
повторять все 4 ряда.

1 e.--- gerosios
2e.---- blogosios
3e.--- 1 gera, * 2 akys sumezgamos geraja-triskart, 1 gera 1 uzmetimas- sesiskart, 2 akys sumegztos geraja-triskart * 1 gera.
4 e.----gerosios.

user posted image


Na, ir dar, kad neatrodytu, kad kalbam tik apie salius ax.gif , katuks, tai ta auksine suknute megzta siuo rastu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinakristina: 30 rugsėjo 2009 - 20:51
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 09 30, 21:42)

širdingai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 09 30, 22:42)
Cia is rusu kalbos-
1р. все лицевые
2р. все изнаночные
3р. 1лиц* 2п. вместе (3раза); 1п.лиц. накид (6раз); 2п вместе (3раза)* 1лиц
4р. все лицевые.
повторять все 4 ряда.

1 e.--- gerosios
2e.---- blogosios
3e.--- 1 gera,  * 2 akys sumezgamos geraja-triskart, 1 gera 1 uzmetimas- sesiskart, 2 akys sumegztos geraja-triskart * 1 gera.
4 e.----gerosios.

katuks, tai ta auksine suknute megzta siuo rastu?


panašiai, tik kadangi reikia platėjimo, tai ten kas kažkiek eilių užmetimų daugiau nei sumezgimų. kad nereiktų per daug sukt galvos, kiek ir kada, duota lentelė. nu ir užmetimai daromi persukant prieš tai buvusios eilės siūlą tarp akių. nu bet iš principo tas pats. o ir šaliui su skylutėm daug gražiau
apskritai, užsieniniai aprašai yra daug smulkesni, t.y. labai smulkiai viskas aprašoma. ne taip kaip lietuviškuose žurnaluose: "megzkite pagal schemą iki nurodyto ilgio" doh.gif tik vat tuos užsieninius reik išsiverst biggrin.gif
jei kam labai reik, turiu to sijono aprašą rusiškai 4u.gif
Atsakyti