Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

QUOTE(Mexxica @ 2009 09 28, 18:55)
tikrai neardyk, manau, kad išlyginus su garais per drėgną medžiagytę tos pynės išsilygins  4u.gif  beje, labai gražus modeliukas  wub.gif

QUOTE(niuma @ 2009 09 28, 19:20)
Pole, jei nugara lygiai mezgei, o priekį su pynėm, bet tiek pat akių dėjai, tai jis tikrai bus siauresnis, nei nugara. Po plovimo greičiausiai palaisvės, bet nebus tokio paties pločio vistiek smile.gif O mėginuką prieš tai nebandei nusmegzt ir skalbt? Kaip siūliukas reaguoja į skalbimą?

Taip, nugarą mezgiau lygiai unsure.gif Priekiui uždėjau šiek tiek daugiau akių, apie 10 doh.gif Kai ištempiu tą mezginuką, tai jis šiek tiek platesnis už nugarą. blush2.gif, o dėl to pavyzduko, tai man net į galvą neatėjo nusimegzti ir skalbti ax.gif Turbūt geriausia, kol dar nedaug numezgiau, išardyti ir uždėti daugiau akių ax.gif

Ačiū už patarimus aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(astrancija @ 2009 09 27, 15:10)
įpusėjus megzt sijoninę dalį, iškilo klausimas g.gif kaip jus užbaigiat sijono apačią? nes rašto kaip ir truko, tai mezgu tokiais mažais rombeliais,ta prasme raštas prigalvotas, o kaip užbaigt apačią, kad gražu būtų , gal vašeliu apnert kazkaip unsure.gif

As irgi visaip darau - ir apneriu vaseliu, ir 1 gera 1 bloga pabaigai mezgu, ir koki grazu apmezgima vaseliu su narplioju...

QUOTE(eya @ 2009 09 27, 16:02)
Na o aš vasarai pasibaigus pasirodysiu vasarinę suknlelę biggrin.gif  Baigiau ją truputį seniau, net pranešiojau, tik vis nepasifotkinau smile.gif Dabar sukniukas keliaus atostogų iki kito sezono 4u.gif
Išvadą padariau vieną - man virbaluojasi gerokai greičiau, nei "kabliuojasi". Bet noro neatmušė, tai kada nors gal kas nors "nusikabliuos" blush2.gif

Labai labai thumbup.gif ...kaip man patinka tokie platejantys sijonai... wub.gif wub.gif
Kaip as noreciau tokio misoninio sijonuko... ax.gif
QUOTE(netikėtai @ 2009 09 27, 18:58)
Niu va ir mano naujoji suknia,pagaliau prisiruošiau nufotkint biggrin.gif
Pasuknė švelniai tariant niekam tikusi reiks kitos ieškot 4u.gif

Labai labai originali. thumbup.gif Grazu.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2009 09 28, 08:33)
gal yra koks vilniečių mezgimo klubas, kuriame vaizdžiai butų paaiškinama, kaip megzti?  ax.gif


sineja, drąsiai bandyk ir tikrai pavyks 4u.gif Yra toks nelabai aktyvus mezgėjų "klubas" (yra tam atskira tema), bet nuo pavasario nebuvom susitikę, nes vis tai kas nors negalėjo, tai kitos negalėjo, o po to atėjo atostogų metas ir taip viskas nusikėlė. Bet rudenėjant gal atsinaujins? Jei reikia patarimų, merginos tikrai padės šioje ar kitose temose, be to yra atskiros temos pradedančioms mezgėjoms. 4u.gif

Kristinakristina, ačiuks mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes,aciu uz pagyrimus dukrytei 9r suknelei
neatversk pslapio keleta dienu tai sukneliu aibe rasi,visos tokios nuostabios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=eya,2009 09 28, 20:30]
sineja, drąsiai bandyk ir tikrai pavyks 4u.gif Yra toks nelabai aktyvus mezgėjų "klubas" (yra tam atskira tema), bet nuo pavasario nebuvom susitikę, nes vis tai kas nors negalėjo, tai kitos negalėjo, o po to atėjo atostogų metas ir taip viskas nusikėlė. Bet rudenėjant gal atsinaujins? Jei reikia patarimų, merginos tikrai padės šioje ar kitose temose, be to yra atskiros temos pradedančioms mezgėjoms. 4u.gif

aciū eya, pasiskaitinėjau tas pradedančiųjų mezgėjų temas, bet vis gi geriau mokytis, kai yra kas gyvai parodo, negu papasakoja blush2.gif
tad jei tik bus koks mezgėjų klubo susitikimas, aš tikrai ateisiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankes.

Lakstau is temos is tema, ir pasigirti noriu blush2.gif ir pagalbos prasyti blush2.gif
Mano suknios apacia

user posted image

Koks rastas geriau virsui butu? ir kaip mezgate virsu- ant valo ar ant keturiu virbalu g.gif Kaip matuoti ploti sukniai- ar patemti biskii sonus,kad paskui isplovus nebutu isplerusi,noretusi,kad dailiai prigludusi butu blush2.gif O i virsu kiek megzti, kiek gi patysta tie moheriukai su silku? Nu reik viska is karto susizinoti, nes kaip susiduriau,tai ardyti beveik neimanoma doh.gif Aciu jums labai visoms 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 29 rugsėjo 2009 - 13:22
QUOTE(indruciukas @ 2009 09 29, 14:21)
Sveikos auksarankes.

Lakstau is temos is tema, ir pasigirti noriu blush2.gif ir pagalbos prasyti  blush2.gif
Mano suknios apacia

Koks rastas geriau virsui butu? ir kaip mezgate virsu- ant valo ar ant keturiu virbalu g.gif Kaip matuoti ploti sukniai- ar patemti biskii sonus,kad paskui isplovus nebutu isplerusi,noretusi,kad dailiai prigludusi butu blush2.gif O i virsu kiek megzti, kiek gi patysta tie moheriukai su silku? Nu reik viska is karto susizinoti, nes kaip susiduriau,tai ardyti beveik neimanoma doh.gif  Aciu jums labai visoms 4u.gif  4u.gif


Labai graži apačia. Iš mano patirties tįso maždaug nuo 30 cm apie 5 cm. T.Y. Numegztas sijonas buvo 60cm ilgio, išplovus tapo apie 72 cm. Viršų mezgiau irgi su valu. O pločio problemas sprendžiau kaspinų pagalba. Man labai gražu prie mocherinės suknios koks kaspinas po krūtine pvz.
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2009 09 29, 14:21)
Sveikos auksarankes.

Lakstau is temos is tema, ir pasigirti noriu blush2.gif ir pagalbos prasyti  blush2.gif
Mano suknios apacia

user posted image

Koks rastas geriau virsui butu? ir kaip mezgate virsu- ant valo ar ant keturiu virbalu g.gif Kaip matuoti ploti sukniai- ar patemti biskii sonus,kad paskui isplovus nebutu isplerusi,noretusi,kad dailiai prigludusi butu blush2.gif O i virsu kiek megzti, kiek gi patysta tie moheriukai su silku? Nu reik viska is karto susizinoti, nes kaip susiduriau,tai ardyti beveik neimanoma doh.gif  Aciu jums labai visoms 4u.gif  4u.gif

Labai gražu smile.gif .Aš lygiu raštu mezgiau viršų,(siulai su šilku),pradėjus megst i viršų kelis kart ,keliose eilėse akis suėmiau,kad susiaurėtų,kiek megzt žiūrėjau užsidėjus(valas ilgas tai tilpau pasimatuot) išplovus gerokai ištysus atrodė doh.gif apsirengus kaip tik buvo.
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2009 09 29, 14:21)
Sveikos auksarankes.

Lakstau is temos is tema, ir pasigirti noriu blush2.gif ir pagalbos prasyti  blush2.gif
Mano suknios apacia

user posted image

Koks rastas geriau virsui butu? ir kaip mezgate virsu- ant valo ar ant keturiu virbalu g.gif Kaip matuoti ploti sukniai- ar patemti biskii sonus,kad paskui isplovus nebutu isplerusi,noretusi,kad dailiai prigludusi butu blush2.gif O i virsu kiek megzti, kiek gi patysta tie moheriukai su silku? Nu reik viska is karto susizinoti, nes kaip susiduriau,tai ardyti beveik neimanoma doh.gif  Aciu jums labai visoms 4u.gif  4u.gif

Labai grazu. O gal galit pasidalint schemute? Ir dar klausimukas o kiek jus uzsidejot akiu?
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2009 09 29, 13:21)
Sveikos auksarankes.

Lakstau is temos is tema, ir pasigirti noriu blush2.gif ir pagalbos prasyti  blush2.gif
Mano suknios apacia


Koks rastas geriau virsui butu? ir kaip mezgate virsu- ant valo ar ant keturiu virbalu g.gif Kaip matuoti ploti sukniai- ar patemti biskii sonus,kad paskui isplovus nebutu isplerusi,noretusi,kad dailiai prigludusi butu blush2.gif O i virsu kiek megzti, kiek gi patysta tie moheriukai su silku? Nu reik viska is karto susizinoti, nes kaip susiduriau,tai ardyti beveik neimanoma doh.gif  Aciu jums labai visoms 4u.gif  4u.gif

sveika, as tai pirmiausiai isskalbciau sita sijona ir istampiusi isdziovinciau. tada matysi koks ilgis ir kiek reikai numegzti i virsu , o ploti sukniai jei mezgu 2.5 nr virbalais (virsutine dali) skaiciuoju mazdaug 2 akis vienam cm ir dar truputi pamazinu, na pvz dabar mezgu mergaitei 10 metu suknute tai jos apimtis liemens yra 53 cm as palikau 98 akis. nes mochera turi tokia svaybe temptis i ploti ir tik tada kai labai aptempta atrodo graziai smile.gif
Atsakyti
Mergaites, help laugh.gif mintyse rezgu plana nusimegzt juoda-balta suknute. Per liemeni noriu, kad butu toks alia ''dirziukas'' unsure.gif , man taip grazu kaip cia (tikiuosi savininke nesupyks, kad as cia taip paafisavau jos grozi), tik as zadu megzt virbalais, kaip ta baltaja, nes vaseliu man sunkiai sekas....baisiai jau ilgai gaunas... blush2.gif
user posted image
user posted image

p.s. ...o ta grazuole auksinuke nuo juosmens nerta vaseliu? blush2.gif ...kazkaip neizlibinu


Atsakyti