Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

QUOTE(Akire3 @ 2009 09 27, 20:13)
labai graži 'kriauklelė', tokia vasara padvelkė  thumbup.gif
labai idomi, tokia subtili  thumbup.gif



QUOTE(*coliukeee* @ 2009 09 27, 21:00)
Nu labai grazu  thumbup.gif As net pasididinau ir ziurinejau kas kur kaip  ax.gif Nu super, pavydziu baltai  mirksiukas.gif
Idomi, grazi, gatvej apsisukciau kelis kartus aplink tave  rolleyes.gif
Gelytes atskirai nerei? O pasukne tikrai reiktu keist  ax.gif

Taip gėlytės atskirai.Ir pasuknę tikrai pakeisiu 4u.gif

QUOTE(eya @ 2009 09 27, 21:19)
Ačiū, merginos mirksiukas.gif  ax.gif
netikėtai, graži suknytė. O kokie siūliukai?


Amberiukai siūliukai biggrin.gif
QUOTE(ingriduska @ 2009 09 27, 21:23)
Eya, netiketai...
saunuoles, grazu , dialu kokybiska

Ačiū mergytės kad pastėbėjot 4u.gif
Atsakyti
Netiketai- dailu ir fonas paderintas- tiesiog nuotrauka zurnalui lotuliukas.gif
Atsakyti
Su kokiu pavydu žiūriu į šituos meno kūrinius ir aš tokių noriu!!!! bigsmile.gif o kažkada mokykloj ir aš mezgiau ir visai neblogai, o dabar.. doh.gif
gal yra koks vilniečių mezgimo klubas, kuriame vaizdžiai butų paaiškinama, kaip megzti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2009 09 27, 18:56)
o gal kur schema turi?


Čia man rodos tiesiog paprasčiausios pynės viena šalia kitos ir viršuj viena pynė vietoj šleikų taip sakant. Nu bet tikrai gražu. thumbup.gif
Atsakyti
Merginos patarkit ar gautus man koke suknele is situ siulu http://www.maxima.lt...inys-nr39/2166/

Gal kas bandet blush2.gif
ir kiek reiketu?

As kazkada mezgiau sijona is vilnoniu kazkokiu tai apsiburbulevo po poros kartu apsivilkimo, tai labai darbo buvo gaila doh.gif
Nenoriu kad ir vel taip nutiktu.
Patarkit prasau, nes paskutine diena nuolaida ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanesa3 @ 2009 09 28, 09:15)
Merginos patarkit ar gautus man koke suknele is situ siulu http://www.maxima.lt...inys-nr39/2166/

Gal kas bandet  blush2.gif
ir kiek reiketu?

As kazkada mezgiau sijona is vilnoniu kazkokiu tai apsiburbulevo po poros kartu apsivilkimo, tai labai darbo buvo gaila  doh.gif
Nenoriu kad ir vel taip nutiktu.
Patarkit prasau, nes paskutine diena nuolaida  ax.gif

Išeit tai aišku, kad išeitų biggrin.gif bet dėl siūlo kokybės ir to "apsiburbuliavimo", tai nežinau... reiktų gyvai pažiūrėt tą siūlą, pačiupinėt, iš paveikslo sunku spręst.
O kiek siūlų reikėtų, priklauso nuo suknelės modelio, rašto ir nešiojamo drabužių dydžio, tai irgi sunku ką nors patart 4u.gif
Atsakyti
Netiketai,labai grazi suknele wub.gif wub.gif
Atsakyti
http://images46.fotk...suknele1-vi.jpg
Nu va tokei tai kiek siulu reiktu (ir dydis panasus)
Atsakyti
Apie 500 g. turėtų pakakt {nebent mezgi TANKIAI TANKIAI}. Akcijinių gali imt ir 600 g, būsi apsidraudus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mezgėjėlės 4u.gif Žaviuosi jūsų visų nepriekaištingais darbelias ir fantazija ax.gif Dabar turiu laisvesnio laiko, todėl nutariau ir aš nusimegzti suknelę ax.gif Nugarą jau turiu, pradėjau priekį, bet man iškilo klausimas unsure.gif Šitos suknelės priekyje eina pynės ir juostos gerų ir blogų akių unsure.gif Orginale tos juostos lygios gražios, o pas mane sutrauktas raštas unsure.gif Kažin kaip čia padaryta, gal garinta g.gif Nes jei tas raštas bus sutrauktas, suknelė bus per siaura unsure.gif Gal galite patarti pradedančiam mezgėjui, ar suknelę ardyti ir daryti platesnę, ar tą raštą pagarinti, o gal dar kokių minčių turite ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vanesa3 @ 2009 09 28, 14:34)
Nu va tokei tai kiek siulu reiktu (ir dydis panasus)


QUOTE(gadget3 @ 2009 09 28, 16:28)
Apie 500 g. turėtų pakakt {nebent mezgi TANKIAI TANKIAI}. Akcijinių gali imt ir 600 g, būsi apsidraudus biggrin.gif

Pritariu drinks_cheers.gif

QUOTE(Polė @ 2009 09 28, 17:45)
ar suknelę ardyti ir daryti platesnę, ar tą raštą pagarinti, o gal dar kokių minčių turite  ax.gif

tikrai neardyk, manau, kad išlyginus su garais per drėgną medžiagytę tos pynės išsilygins 4u.gif beje, labai gražus modeliukas wub.gif
Atsakyti
Pole, jei nugara lygiai mezgei, o priekį su pynėm, bet tiek pat akių dėjai, tai jis tikrai bus siauresnis, nei nugara. Po plovimo greičiausiai palaisvės, bet nebus tokio paties pločio vistiek smile.gif O mėginuką prieš tai nebandei nusmegzt ir skalbt? Kaip siūliukas reaguoja į skalbimą?
Atsakyti