Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

Na o aš vasarai pasibaigus pasirodysiu vasarinę suknlelę biggrin.gif Baigiau ją truputį seniau, net pranešiojau, tik vis nepasifotkinau smile.gif Dabar sukniukas keliaus atostogų iki kito sezono 4u.gif
user posted image

Išvadą padariau vieną - man virbaluojasi gerokai greičiau, nei "kabliuojasi". Bet noro neatmušė, tai kada nors gal kas nors "nusikabliuos" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2009 09 27, 16:02)
Na o aš vasarai pasibaigus pasirodysiu vasarinę suknlelę biggrin.gif  Baigiau ją truputį seniau, net pranešiojau, tik vis nepasifotkinau smile.gif Dabar sukniukas keliaus atostogų iki kito sezono 4u.gif
user posted image

Išvadą padariau vieną - man virbaluojasi gerokai greičiau, nei "kabliuojasi". Bet noro neatmušė, tai kada nors gal kas nors "nusikabliuos" blush2.gif

labai gražu ir įdomu
Atsakyti
o kaip viršų suknelės mezgei? kaip ale rolleyes.gif
servėtėlę?
Atsakyti
man va toks labai gražus
user posted image
Atsakyti
QUOTE(astrancija @ 2009 09 27, 16:57)
o kaip viršų suknelės mezgei? kaip ale  rolleyes.gif
servėtėlę?


Ačiū blush2.gif Nėriau pradžioj ratu, po to visaip doh.gif Daugumoj irgi ratu apvaliai, o kur reikėjo, pavaikščiojau pirmyn atgal ir tada sujungiau. Bet siūti nieko nereikėjo. Valio!!! biggrin.gif
Atsakyti
Niu va ir mano naujoji suknia,pagaliau prisiruošiau nufotkint biggrin.gif
Pasuknė švelniai tariant niekam tikusi reiks kitos ieškot 4u.gif
user posted image
user posted image
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astrancija @ 2009 09 27, 15:10)
įpusėjus megzt sijoninę dalį, iškilo klausimas g.gif kaip jus užbaigiat sijono apačią? nes rašto kaip ir truko, tai mezgu tokiais mažais rombeliais,ta prasme raštas prigalvotas, o kaip užbaigt apačią, kad gražu būtų , gal vašeliu apnert kazkaip unsure.gif

Visaip užbaiginėju. Ir primezgu kokį tinkamą raštą, kartais nieko nereikia megzt, gražus kraštas ir taip būna, dažnai ir vąšeliu apnėrinėju. Vienu žodžiu, derinu prie suknelės.
Papildyta:
Graži suknytė, Eya. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 09 27, 17:53)
man va toks labai gražus
user posted image

o gal kur schema turi?
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2009 09 27, 16:02)

labai graži 'kriauklelė', tokia vasara padvelkė thumbup.gif

QUOTE(netikėtai @ 2009 09 27, 18:58)
Niu va ir mano naujoji suknia,pagaliau prisiruošiau nufotkint biggrin.gif

labai idomi, tokia subtili thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2009 09 27, 15:02)
Na o aš vasarai pasibaigus pasirodysiu vasarinę suknlelę biggrin.gif  Baigiau ją truputį seniau, net pranešiojau, tik vis nepasifotkinau smile.gif Dabar sukniukas keliaus atostogų iki kito sezono 4u.gif

Nu labai grazu thumbup.gif As net pasididinau ir ziurinejau kas kur kaip ax.gif Nu super, pavydziu baltai mirksiukas.gif

QUOTE(netikėtai @ 2009 09 27, 17:58)
Niu va ir mano naujoji suknia,pagaliau prisiruošiau nufotkint biggrin.gif
Pasuknė švelniai tariant niekam tikusi reiks kitos ieškot 4u.gif

Idomi, grazi, gatvej apsisukciau kelis kartus aplink tave rolleyes.gif
Gelytes atskirai nerei? O pasukne tikrai reiktu keist ax.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos mirksiukas.gif ax.gif
netikėtai, graži suknytė. O kokie siūliukai?
Atsakyti
Eya, netiketai...
saunuoles, grazu , dialu kokybiska
Atsakyti