Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

Ačių už pagyrimus visoms blush2.gif Suknele gimtadieniui ta gėlytė neprisiūta,su sage manau visai gražiai atrodytu,man asmeniškai be gėlytės gražiau,(suknelės savininkė norėjo tai numezgiau)todėl neprisiuvau. http://keep4u.ru/ful...1e89ca16cb1/jpg mezgiau pagal servetėle,kadangi reikėjo neilgos tai keiciau rašta.Megsta iš silk moheros.
Atsakyti
QUOTE(pegasa @ 2009 09 24, 14:20)
Ačių už pagyrimus visoms  blush2.gif  Suknele gimtadieniui ta gėlytė neprisiūta,su sage manau visai gražiai atrodytu,man asmeniškai be gėlytės gražiau,(suknelės savininkė norėjo tai numezgiau)todėl neprisiuvau. http://keep4u.ru/ful...1e89ca16cb1/jpg  mezgiau pagal servetėle,kadangi reikėjo neilgos tai keiciau rašta.Megsta iš silk moheros.


Nu labai labai gražu wub.gif
Atsakyti
labukas visoms;)---o kiek kainuoja moherinė suknia?? ---vis pasvajoju apie kažką panašaus;))--norėčiau tik trumpom rankovėm...dekolte didele; wink.gif ----ir plačiom tokiom gražiom padelkom;)---


QUOTE(La Perla @ 2009 09 24, 09:27)
pabandyk kreiptis i Christyyyyn CIA, manau ji tikrai turi saliu parduoti o jos saliai be galo grazus  wub.gif

na merginos, rodausi, tik atsiprasau kad kokybisku foto kol kas neturiu,  paprasiau mamos nufotografuoti o ji nelabai primato tai kai paprasiau kad iskirpte matytusi tai paziurejus nuotrauka radau uzpakaliuka vietoj iskirptes  lotuliukas.gif ir vietos pas ja mazai tai kad visa suknele matytusi teko pritupus fotografuot..
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Papildyta:
O gal Jūs La Perla ir mezgate kitiems?? ax.gif
jei taip, malonu būtų sulaukt laiškelio į el paštą ausriene-c@mail.lt bigsmile.gif


QUOTE(vasaruolė @ 2009 09 24, 15:37)
labukas visoms;)---o kiek kainuoja moherinė suknia?? ---vis pasvajoju apie kažką panašaus;))--norėčiau tik trumpom rankovėm...dekolte didele; wink.gif ----ir plačiom tokiom gražiom padelkom;)---

Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 09 24, 09:27)
na merginos, rodausi, tik atsiprasau kad kokybisku foto kol kas neturiu, 

jei thumbup.gif ta dangiska zydruma tiesiog nuginkluoja..... wub.gif tobula ir as tokios noriu, bet vis dar tik noriu... nesiriztu unsure.gif Nu labai labai grazu wub.gif
Atsakyti
La Perla, labai gražu wub.gif O kokio ilgio sijonas gavosi? Aš ir planuoju pagal tą schemą megzt, tik nežinau kuriai, sesei ar mamai? Viena aukšta, kita žema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žvėrūne @ 2009 09 23, 22:01)
Atrodė, kad turiu, nes tie misonio raštai man kažkaip visi vienodai keisti atrodo. Įkeliu vieno rašto nuorodėles, bet dabar jau matau pati, kad čia nelabai tas  g.gif

Jei neprarasi noro, galėsiu paieškot savaitgalį  cool.gif

4u.gif neprarasiu
Atsakyti
La Perla- dangaus zydruma, debeselio lengvumas thumbup.gif
Atsakyti
La Perla, Pegasa, trūksta žodžių įvertinti tokiam grožiui... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 09 24, 13:30)
visas akis jau padejau osinkos puslapiuose i Missoniukus besizvalgydama... wub.gif  wub.gif


drinks_cheers.gif ir aš vartau nuo pradžios iki galo ir vėl atgal. Ten man atrodo mezginiai iš sapnų pasaulio. Nors ko moterys nesugeba... Bet jau kainos tų grožybių irgi nežemiškos.
Atsakyti
Pegasa, LaPerla, superinės suknios. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
La perla - super suknelė,super atrodai.
Atsakyti
QUOTE(pegasa @ 2009 09 23, 23:58)
Labas vakaras  smile.gif  pagaliau pabaigiau savo suknytę .

QUOTE(La Perla @ 2009 09 24, 08:27)
na merginos, rodausi

nu kaip as erzinuosi pamacius mocherines doh.gif bet iki isejimo i darba nusimegsiu lotuliukas.gif garbes zodis mirksiukas.gif

nu šaunuoles, sukneles fantastika thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
PEGASA ir LA PERLA....SAunuoles merginos

LA PERLA oj kokia grazi tavoji kai su pasuknele tai be zodziu:)
BUsi vkaro karaliene
Atsakyti