Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

QUOTE(pegasa @ 2009 09 24, 00:58)
Labas vakaras  smile.gif  pagaliau pabaigiau savo suknytę . http://keep4u.ru/ful...957c2d052f0/jpg  tikėjausi sunkiau bus,bet pasirodo visai paprasta  thumbup.gif



labai grazi suknele
Atsakyti
QUOTE(pegasa @ 2009 09 24, 00:58)
Labas vakaras  smile.gif  pagaliau pabaigiau savo suknytę . http://keep4u.ru/ful...957c2d052f0/jpg  tikėjausi sunkiau bus,bet pasirodo visai paprasta  thumbup.gif


graži pūkė, o kokiai progai ji bus skirta?
tos broškės man gal norėtusi iš kelių sluoksnių arba gal dirželio, bet čia tik mano nuomonė, bet šiaip kruopštu ir gražu.
Atsakyti
QUOTE(pegasa @ 2009 09 23, 23:58)
Labas vakaras  smile.gif  pagaliau pabaigiau savo suknytę . http://keep4u.ru/ful...957c2d052f0/jpg  tikėjausi sunkiau bus,bet pasirodo visai paprasta  thumbup.gif

labai grazuuuu wub.gif ziuriu sone kazka isegei, koks sutapimas, man irgi norejosi kazko sone, nes kaip pas mane liemens niekad nebuvo grazaus tai man kazkokio akcento norisi, tik as issprendziau ta reikala kitaip: per skylutes iveriau toki kaip dirzeli, neuzilgo pasirodysiu ax.gif
Atsakyti
Laba rytas darbsciosios rankeles, labai apsidziaugiau jus suradus,,, pagelbekit man jei galit blush2.gif kita savaite mano kukli svente, devesiu suknele plikais peciais, bet labai nujauciu kad man bus saaaalta, beto jau 7 menesi esu nestuke.gif ... ieskau kokios nors ar tai skraistes ar tai salio apsigaubt. prisiziurejau jusu graziausiu darbu pamaniau kad gal kas man pades g.gif as kauniete. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitca @ 2009 09 24, 08:21)
Laba rytas darbsciosios rankeles, labai apsidziaugiau jus suradus,,, pagelbekit man jei galit  blush2.gif  kita savaite mano kukli svente, devesiu suknele plikais peciais, bet labai nujauciu kad man bus saaaalta, beto jau 7 menesi esu  nestuke.gif ... ieskau kokios nors ar tai skraistes ar tai salio apsigaubt. prisiziurejau jusu graziausiu darbu pamaniau kad gal kas man pades  g.gif  as kauniete.  4u.gif

pabandyk kreiptis i Christyyyyn CIA, manau ji tikrai turi saliu parduoti o jos saliai be galo grazus wub.gif

na merginos, rodausi, tik atsiprasau kad kokybisku foto kol kas neturiu, paprasiau mamos nufotografuoti o ji nelabai primato tai kai paprasiau kad iskirpte matytusi tai paziurejus nuotrauka radau uzpakaliuka vietoj iskirptes lotuliukas.gif ir vietos pas ja mazai tai kad visa suknele matytusi teko pritupus fotografuot..
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 24 rugsėjo 2009 - 08:29
Pegasa wub.gif wub.gif wub.gif puiku thumbup.gif
Atsakyti
pas tamsta "La perla" taip pat maciau laaabai graziu darbu g.gif ar tu neuzsiemi pardavimu ir pan?
Atsakyti
La Perla bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 24 rugsėjo 2009 - 08:31
QUOTE(Jurgitca @ 2009 09 24, 09:21)
Laba rytas darbsciosios rankeles, labai apsidziaugiau jus suradus,,, pagelbekit man jei galit  blush2.gif  kita savaite mano kukli svente, devesiu suknele plikais peciais, bet labai nujauciu kad man bus saaaalta, beto jau 7 menesi esu  nestuke.gif ... ieskau kokios nors ar tai skraistes ar tai salio apsigaubt. prisiziurejau jusu graziausiu darbu pamaniau kad gal kas man pades  g.gif  as kauniete.  4u.gif



o kokios pagalbos reikia?
Papildyta:
La Perla o kokio suknutes spalva, biški kompas vaizdą iškraipo.Labai graži, priekis gražiai padarytas, kaip ten tie užkirtimai po krūtine padaryti, o jau nugaroj wub.gif tokia šikarna kreiva iškirptė, tikriausiai daug komplimentų sulaukei?
Atsakyti
aciu merginos 4u.gif
Vyna, prieki mezgiau i virsu ir per viduri ismezgiau trikampi (na toki kaip issisketus apversta V) o tada virsutine dali atskirai mezgiau tiesiai ir paraukiau taip kad atitiktu ta trikampi o tada jau sujungiau smile.gif
siaip toks priekis optiskai padidina krutine bet as per mazai i virsu pamezgiau tai to paraukimo mazoka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pegasa @ 2009 09 24, 00:58)
Labas vakaras  smile.gif  pagaliau pabaigiau savo suknytę . http://keep4u.ru/ful...957c2d052f0/jpg  tikėjausi sunkiau bus,bet pasirodo visai paprasta  thumbup.gif

Jargau kaip grazu! thumbup.gif wub.gif As buc per visa lapa toki grozi idejus...Ir kaip jums tokie groziai taip lengvai mezgasi... g.gif
Mano mintys kartu su žvėrūnes po Misasonio puslapius paskutines dienas skraido...visas akis jau padejau osinkos puslapiuose i Missoniukus besizvalgydama... wub.gif wub.gif
Atsakyti
kaip manot kiek reikia siulu
user posted image
Atsakyti