Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

[quote=Lusasita,2009 09 22, 11:52]
pasirodau ir as ka veikiau ax.gif


Labai gražu! Bantukas nuostabus, gera mintis smile.gif
Atsakyti
Jollyk, Lusasita - kokios sodrios, dailios, rudeninės suknios thumbup.gif
Atsakyti
aciu, merginos, visoms uz ivertinimus 4u.gif thumbup.gif suknyte puko lengvumo 125 gr. Tik kid moheris. Jokio kito siulelio . sukneles apacia mezgiau 6 nr virbalais ( keitaliojau juos, kad platejima isgaut) lotuliukas.gif
Atsakyti
Lusasita, Jollyk - nuostabu wub.gif o as vakar pas siuveja pasimatavau savo zydraja su pasuknele, nzn man labai norisi kazkokio dirzelio ar ko g.gif na kai jau pasius - tada maivysiuosi ir galvosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2009 09 22, 12:27)
*cia mano suknele-akvamarino ar turkio spalva... ax.gif

Raseme abi beveik ta pacia minute, tai ir praslydo toks grozis! wub.gif
Na, o jei dar ant nesiotojos butu parodyta, tai isvis super! thumbup.gif Ir dar - o kas ten virsuj ant pakabos kaba? Salikelis?


Nagi La Perla, greiciau maivykis, mums patinka grozetis... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinakristina: 22 rugsėjo 2009 - 12:41
Šis tai man patinka yahoo.gif
http://neferliliefas...iles-maille.jpg
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 09 22, 10:52)
pasirodau ir as  ka veikiau ax.gif

user posted image


Padekit prasau,noriu internetu uzsisakyti siulus BBB kid mohair.Ar jie tinkami nerti vaseliu suknele?Kiek kamuoliuku siulu (1 kamuoliukas 25 g,250 metru)reiketu norint nunerti panasia tik ilgesne suknele kiaurarasciu labai stambiam (apie 100 kg) zmogui?
Atsakyti
man atrodo, kad kid mocheris labiau tinkamas virbalams, lengvesnis mezginys gaunasi,mano manymu ir siūlu mažiau reikia.Aš saviškei labai plačiai suknelei trumpom rankovėm ir bolerukui sunaudojau 14 kamuoliuku.
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2009 09 22, 13:29)
man atrodo, kad kid mocheris labiau tinkamas virbalams, lengvesnis mezginys gaunasi,mano manymu ir siūlu mažiau reikia.Aš saviškei labai plačiai suknelei trumpom rankovėm ir bolerukui sunaudojau 14 kamuoliuku.

o as visose temose kartoju ir vis dedu pavyzdi doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif kad kid mocheris kuo puikiausiai tinkamas nerti vasiuku, tik isardyt tai be sansu. nerinys tikrai purus ir minkstas smile.gif siulu zinoma reikia daugiau, vasiukas suvalgo kazkur 1.5 karto daugiau siulu.
user posted image

beje, Vyna, va kokia maza suknute gavosi is tavo suknutes sutrumpinto rasciuko ax.gif
user posted image


KristinaKristina - kad dar neturiu su kuo maivytis, suknele vis dar pas siuveja, bet si sestadieni planuoju ja rengtis i drauges vestuves tai nuotraukyciu bus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 22 rugsėjo 2009 - 13:34

QUOTE(Jollyk @ 2009 09 22, 12:27)
*cia mano suknele-akvamarino ar turkio spalva... ax.gif

thumbup.gif

QUOTE(gadget3 @ 2009 09 22, 12:58)
Missonisssssss atsikelia?
O amn tai ši nerealiai graži. MILIJONAS SPALVŲ, bet kaip sudėliota. Ir siluetas wub.gif [img]

labai grazi tavoji siulomoji - kainą matėt? beveik 800 dolerių

QUOTE(Lusasita @ 2009 09 22, 13:02)
aciu, merginos, visoms uz ivertinimus  4u.gif  thumbup.gif  suknyte puko lengvumo 125 gr. Tik kid moheris. Jokio kito siulelio .  sukneles apacia mezgiau 6 nr virbalais ( keitaliojau juos, kad platejima isgaut)  lotuliukas.gif

ačiū ir tau už info. vis pamirštu kad galima kaitaliot virbalų nr.

QUOTE(ruci @ 2009 09 22, 13:53)
Šis tai man patinka yahoo.gif

man jau per daug storai atrodo blink.gif

QUOTE(šarūnė @ 2009 09 22, 13:55)
Padekit prasau,noriu internetu uzsisakyti siulus BBB kid mohair.Ar jie tinkami nerti vaseliu suknele?Kiek kamuoliuku siulu (1 kamuoliukas 25 g,250 metru)reiketu norint nunerti panasia tik ilgesne suknele kiaurarasciu labai stambiam (apie 100 kg) zmogui?

aš bandžiau šalį nert iš mocheros, tai su 2 nr vašeliu susineria visas pūkas, jokio grožio. o pabandžius su 6 nr - gražu, taip žurnale ir siūlo, tokį didelį vašelį. bet suknės neįsivaizduoju nertos.
keli psl atgal yra balta moherio nerta suknelė, paklausk tos panos, papasakos plačiau gal.
Atsakyti
Jollyk,lusasita,sukneles-super thumbup.gif thumbup.gif Abieju spalvos atgaivina sirdi bigsmile.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Man irgi kilo noras sarafaną nusimegzt. reikia modeliukų paieškot 4u.gif
Atsakyti