Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

QUOTE(gadget3 @ 2009 09 04, 15:42)

Ateinu padėkoti Gadget už šią nuorodą aciuks.gif Nes iš jos nuėjau toliau ir susiradau savo svajonių suknelę. Vakar taip nemaniau, o šiandien ryte nubudus supratau, kad jau žinau ir iš kokių siūlų megsiu ax.gif Nedažnai man taip būna schmoll.gif Tad ačiū aciuks.gif
Atsakyti
biggrin.gif Rodykis rooooodykis TOLIAU rastą svajonių suknią, ok :
Atsakyti
hihihi.gif Tai kad nėra ką labai ir rodyti, ji paprastutė, bet MANO mirksiukas.gif
Atsakyti
*coliukeee* - puikus, kruopštus darbas.. 4u.gif Spalva nuostabi.. 4u.gif
Pritariu Tomienei, trūksta apnėrimo apie rankovytes.. ax.gif
Atsakyti
iDĖJINIS priekis user posted image

nugara wub.gif
user posted image

ir raštukas gigantiškai aiškiai

user posted image
Papildyta:
TAIP, aš ją daryčiau ilgesnę cool.gif
Atsakyti
*coliukeee*, labai grazi suknute thumbup.gif wub.gif , dar kvepianti vasara, dailus rasciukas ir modelis, tinkantis tokios grazios figuros savininkei wub.gif , beje, pritariu anksciau pasisakysiu mamyciu nuomonei, kad reiketu apnerti rankovytes ax.gif
Atsakyti
bielra,
labai,netgi labai gražu. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tik va galvoju dar kuri gražesnė,Tu ar Tavo suknelė g.gif
Atsakyti
QUOTE(pegasa @ 2009 09 03, 13:18)
Nepasidalina suknelės savininkė schema  verysad.gif .Gal galėtu kas pagelbėt  ax.gif
user posted image tokios scemos man atrodo trūksta  g.gif  pradže kitokia.Ar užtektu tokiai sukneliai 200gr.moheros  g.gif


Nepykit, kad tylėjau, kaip sakant medaus savaitė wub.gif be interneto
Ačiū visoms už pagyrimus ir ačiū dar kartelį mergaitėms Viliuteee'ei ir Panelei Prym pasidalinusioms savo patirtimi, padrąsinusioms ir užvedusioms ant kelio. 4u.gif
Aišku nepatirtis padarė savo, suknelė gavosi labai plati doh.gif apvaliai jos net nėjo lygiai ištiesti, lotuliukas.gif ji vis tiek buvo susibangavus, tai ir siūlų sunaudojau daugiau, turėjau 14 kamuoliuku, tai dar rankovės alia bolerukas išėjo.
Taip, kad manau jei protingai plačiai suknelei siūlų tikrai pakaks, čia plačiau profės galėtų pakomentuoti ax.gif
Schemute kaip matau atsikasėt, tik aš dar juosmeniui kitokios servetėlės raštą naudojau, bet tai buvo iš tikro nebūtina, nepatirtis mirksiukas.gif
Toks pastebėjimas, vaikstant po pievas visi lapai kabinosi į padalkas, o šokant padalkos kabinosi už kulniuku. lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 09 05, 21:19)
bielra,
labai,netgi labai gražu. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Tik va galvoju dar kuri gražesnė,Tu ar Tavo suknelė g.gif


Gražiausia man yra apyrankė.. biggrin.gif
Dėkui Viliuteee už komplimentą ne tik suknelei, bet ir man.. blush2.gif
Atsakyti

Toks pastebėjimas, vaikstant po pievas visi lapai kabinosi į padalkas, o šokant padalkos kabinosi už kulniuku. lotuliukas.gif doh.gif


o ar gal galima pamatyti kaip atrodei su ta pasakiska suknele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2009 09 05, 23:46)
Toks pastebėjimas, vaikstant po pievas visi lapai kabinosi į padalkas, o šokant padalkos kabinosi už kulniuku. lotuliukas.gif  doh.gif

O kiek akiu pradžiai dėjai ,kad labai plačiai gavosi g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(pegasa @ 2009 09 06, 20:05)
O kiek akiu pradžiai dėjai ,kad labai plačiai gavosi  g.gif ?



tikrai neatsimenu ir špargalukus išmečiau doh.gif man labai stipriai nuplatėjo į padalkas, o per juosmenį viskas gerai buvo.Taip, kad tas platėjimas vaizdo nesugadino.O taip nuplatinau įtariu dėl to, kad pirmiausia mezgiau pagal vieną schema, o paskui kitą pritaikant pataikiau ne į tą eilę ir tiesiog rašto motyvą pakartojau daugiau kartų.
Papildyta:
user posted image

truputį susivėlus,bet ne tame esmė- čia jau vakare prisiminiau, kad reikia suknele įamžinti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vyna: 06 rugsėjo 2009 - 22:09