Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

Žodinis aprašymas bus. Jau pradėjau, ale bet nuuuuuuuuuuu ILGAI užima aprašyt.
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 09 20, 16:03)
Žodinis aprašymas bus. Jau pradėjau, ale bet nuuuuuuuuuuu ILGAI užima aprašyt.

Jei čia dėl manęs vienos - tai tada neverta mirksiukas.gif Aš niekada nieko neužsirašinėju, o jau, kad paskui aprašyti viską doh.gif Man tai panašu į Sizifo darbą, tinginė esu blush2.gif Turiu dabar ką veikt, o kai pribręsiu - nusimegziu iš akies hihihi.gif
Atsakyti
gadget - rašyk rašyk, aš ir kada nors bandysiu, nors su reglanais nedraugauju, bet vistiek labai daili suknia. išsisaugojau.
beje kokia ten vilna? labai gražios spalvos, negriaužia?kiek suėjo
Atsakyti
sveikos, mano ziema pradetas, bet tik dabar baigtas sarafanas sau 4u.gif pasirodysiu ant saves kada nors veliau blush2.gif ilgis beveik iki keliu

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 20 rugsėjo 2009 - 17:47
QUOTE(Capricorn @ 2009 09 20, 07:45)
Viosim 4u.gif
Pas tave paraše pažiūrėjau mezginus, koks sijonas tas dviejų spalvų fainas wub.gif

Ačiū labai.
Papildyta:
Man labai gražu pynės, Amadule. Lauksim, kol pasirodysi.
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 09 20, 16:22)
Jei čia dėl manęs vienos - tai tada neverta mirksiukas.gif Aš niekada nieko neužsirašinėju, o jau, kad paskui aprašyti viską doh.gif  Man tai panašu į Sizifo darbą, tinginė esu blush2.gif Turiu dabar ką veikt, o kai pribręsiu - nusimegziu iš akies hihihi.gif


Sau stengsiuos biggrin.gif Įdomu sudėlioti. Bet tai gali užtrukti biggrin.gif Dabar bandau invaldyt schemų dėliojimo programytę vieną biggrin.gif


QUOTE(Akire3 @ 2009 09 20, 18:02)
gadget - rašyk rašyk, aš ir kada nors bandysiu, nors su reglanais nedraugauju, bet vistiek labai daili suknia. išsisaugojau.
beje kokia ten vilna? labai gražios spalvos, negriaužia?kiek suėjo


Papirkus aš tos vilnos alyvinės/violetinės nekuklų kiekį blush2.gif dėl spalvos ir kainos nerealaus derinio iš Ditekso prieš metukus turiu. Ji itališka, išplauta labai švelni. Pilkoji kitokia, bet irgi dieviškai graži spalva {iš ten pat}.

Dabartės, panešiojus šią suknią {iki kakavos dėmės, jeigu ką}, galvoju, kad visai fajna. Noriu dar vienos biggrin.gif Bet gal viskozę su vilna pamaišysiu. Ir kitokią iškirptę sugalvosiu. Norrrrs nakties mėlynumo alpaka prašos ant virbalėlių. Tiesiog šoka.

Suknia be sagų sveria 375 g smile.gif Tai 360-vilna, ir 15-toks miiiikrosiūliukas balto moherio su elastanu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 20 rugsėjo 2009 - 18:09
QUOTE(jurgitafrahlich @ 2009 09 18, 22:24)
Taip Asarele, tau rasiau.
Tikrai nuostabus darbai.
Aciu uz idejas

4u.gif

QUOTE(gadget3 @ 2009 09 19, 13:21)
Labai dailiai sudėliotos ir spalvos, ir modelis  wub.gif


ačiukas 4u.gif
QUOTE(Capricorn @ 2009 09 19, 14:42)
Karštas ( užbaigimo prasme ) šokoladas 4u.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif karštas šokoladas wub.gif

QUOTE(gadget3 @ 2009 09 19, 17:45)
Niu va tokia paprasta mano suknytė
Šiltutė biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif dailutė wub.gif
Atsakyti
Na dar ir čia pasigirsiu. Nei suknia, nei liemenė, nei paltas. Ale labiausiai suknia smile.gif

user posted image

Atsakyti
Vau, Amanita, kaip gražu.
Atsakyti
QUOTE(Amanita @ 2009 09 20, 20:46)
Na dar ir čia pasigirsiu. Nei suknia, nei liemenė, nei paltas. Ale labiausiai suknia smile.gif


Įspūdingas darbas thumbup.gif
Atsakyti
CAPRI

Kokia nuodėminga aistra alsuoja tavo šokoladas..

GAdgat
tavo suknios su tokiu cinkeliu ir Prancuzišku prieskoniu. Daili ir seksualu

simuonele
LAbai labai daili...tokia minimalistinė..bet matau vaizdą..smile.gif

Amanita
Ocho kiek darbelio....ŠAunuolė

Atsakyti
sveikutes,

na darbeliai cia nerealaus grozio smile.gif
tik as norejau paklausti gal zinote, kur mezgama masinomis,bet nemoku net aprasyti is kokiu cia siulu ir kaip skaitoma ,tik zinau,kad tokius gaminius pardavineja trikotazo parduotuvese ,tai dazniausiai buna sukneles,kostimeliai moteriski...
Atsakyti