Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

dideles negerai - mazos irgi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2009 09 19, 21:50)
dideles negerai - mazos irgi  unsure.gif

ne apie formatą kalbu, o apie patį mezginį, jis tamsus, aplinka irgi tamsoka-tai kaip pamatyti visą mezginio grožį...bandyti įsivaizduoti ? aš juk draugiškai paprašiau didesnės foto pačio mezginio doh.gif
Atsakyti
apsvietimas tikrai nekoks 30 fotkiu padariau - is tikruju sunkiai matosi, bet cia jokio rasto ir nera - lygiu rastu mezgiau. nu gal dar diena pabandysiu nupaveiksluot smile.gif
capricorn - as supratai kad draugiskai 4u.gif ir as nepiktai rasiau - cia gal kokiu tonu skaitysi - taip ir suprasi
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2009 09 19, 22:12)
apsvietimas tikrai nekoks 30 fotkiu padariau - is tikruju sunkiai matosi, bet cia jokio rasto ir nera - lygiu rastu mezgiau. nu gal dar diena pabandysiu nupaveiksluot smile.gif
capricorn - as supratai kad draugiskai  4u.gif ir as nepiktai rasiau - cia gal kokiu tonu skaitysi - taip ir suprasi
4u.gif

Viskas ok-rytoj bus nauja graži diena ir dienos šviesoje pavyks išgauti vaizdą, mus versiantį iš koto mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai miela suknytė, Gadget3. Paprasta , bet seksualu. smile.gif
Atsakyti
Viosim 4u.gif
Pas tave paraše pažiūrėjau mezginus, koks sijonas tas dviejų spalvų fainas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 09 19, 14:42)
Karštas ( užbaigimo prasme ) šokoladas 4u.gif


Capricorn, grazi suknyte! Kazkodel manau, kad gyvai ji dar geriau atrodo. Matyt teks ir tokia "klonuot" lotuliukas.gif

QUOTE(gadget3 @ 2009 09 19, 17:45)
Niu va tokia paprasta mano suknytė biggrin.gif



miela, silta, svelni......

QUOTE(simuonele @ 2009 09 19, 20:49)
beje naujas mano darbas i tempa la perlos ir as pataikiau - ir tik 8 dienos - lygis ne tas, bet nenuleisiu ranku  blush2.gif  - gera mano maziuke - leodzia mamai rakti wink.gif



fantastiskas greitis, kurio rezutatas liuks! man taip neiseina....
Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2009 09 20, 09:45)
Capricorn, grazi suknyte! Kazkodel manau, kad gyvai ji dar geriau atrodo. Matyt

taip jau yra-kad foto ne viskas perteikiama, gyvai dar geriau drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutes,na ir tempai pas jus,kokios visu nuostabios sukneles,kol as gijau kiek grozybiu primezget thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o stai ir mano nerinys vasara nunertas mergaitei
user posted image
Atsakyti
Grazi suknele, as tai netureciau kantrybes ir krupstumo tokiam darbui 4u.gif
Atsakyti
Ryški, daili ir aišku daug darbo įdėta čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 09 19, 20:16)
notworthy.gif už superinius pagyrimus notworthy.gif

Jinai man kaip tik kaip tik šiai dienai {mano kaime saulėta}. SU golfuku, aišku cool.gif

Jei kam bus indomu, tai aš netyčia užsirašiau, kiek akių kur dėjau.

Man labai įdomu book.gif nes dar savosios nepradėjau, niekaip neapsisprendžiu kaip siaurinti, o nuo to priklauso ar bus su siūle, ar be blush2.gif Maniškės principas labai panašus, tai pačiai nebereikės ištiso dviračio išradinėti hihihi.gif Tai gi norėčiau tos ataskaitos notworthy.gif
Atsakyti