Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

QUOTE(Alacka33 @ 2009 09 19, 17:36)
Capricorn koks skanus tas tavo šokoliaaaaaaadas thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif


tik nevalgomas lotuliukas.gif ačiū 4u.gif


Gadgetokai šaunuoliokas tu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 09 19, 17:45)
Niu va tokia paprasta mano suknytė biggrin.gif


Gražuma bigsmile.gif

Matau, patiko tokie iškirpčiai biggrin.gif
Atsakyti
Suknutei dekolte suteikia labai intriguojančio žavesio thumbup.gif
Atsakyti
wub.gif Gadgetukai, gražuoliškas vaizdukas thumbup.gif Labai miela suknutė - ir spalviškai, ir rašteliai, ir modeliukas. Puikiai viskas suderinta 4u.gif
Atsakyti
Gadget, tikrai buvo verta jos laukti thumbup.gif Ir margumas, ir iškirptė thumbup.gif Greičiausiai su rankovėmis neatrodytų tokia seksuali mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 09 19, 17:45)
Niu va tokia paprasta mano suknytė biggrin.gif

Šiltutė biggrin.gif

Planas, beje, buvo su rankovėm, bet pasimatavus nusprendžiau, kad nereikia. Megzta nuokakliniu reglanu, NULIS siųlių {kas man patinka}.

nugis labai jaukus, grazus ne rudeniskai nuotaikingas spalvinis vaizdelis wub.gif labai grazu - ir ka cia daugiau pridursi rolleyes.gif
Atsakyti
Gadget3, labai labai daili suknytė wub.gif Viskas čiki. Ui, kaip aš noriu kokios suknios, bet ant "paskui" megzt kažkaip nesirįžtu. Dabar tik savo pupai suknias kepu.
Atsakyti
notworthy.gif už superinius pagyrimus notworthy.gif

Jinai man kaip tik kaip tik šiai dienai {mano kaime saulėta}. SU golfuku, aišku cool.gif

Jei kam bus indomu, tai aš netyčia užsirašiau, kiek akių kur dėjau.
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 09 19, 20:16)
notworthy.gif už superinius pagyrimus notworthy.gif

Jinai man kaip tik kaip tik šiai dienai {mano kaime saulėta}. SU golfuku, aišku cool.gif

Jei kam bus indomu, tai aš netyčia užsirašiau, kiek akių kur dėjau.

Ataskaitą turi lotuliukas.gif
Atsakyti
Gadget, labai seksualiai ir tuo pačiu jaukiai atrodo! Super!
Atsakyti
beje naujas mano darbas i tempa la perlos ir as pataikiau - ir tik 8 dienos - lygis ne tas, bet nenuleisiu ranku blush2.gif - gera mano maziuke - leodzia mamai rakti wink.gif

user posted image

pati save paveikslavau - tai kazkaip gal biski ne taip smile.gif
Papildyta:
gadget
labai faina suknute - tokia visur tinkanti wink.gif
Atsakyti
mažos foto-nieko neįžlibinu blink.gif
Atsakyti