Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

ingapoc, o kiaurarascio nenori?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 18 rugsėjo 2009 - 11:49
QUOTE(Ligvita @ 2009 09 18, 12:49)
o kiaurarascio nenori?

Is pradziu galvojau det apacioj kiaurarasti ,bet persigalvojau, suknele bus tokia gan rudenine-ziemine, tai sijono dali darysiu gerom, o nuo krutines cia vienam paltuke toki ale koriuka nusiziurejau, desiu ta rasteli..as noreciau buten pacio apacios krastelio kokio standesnio, zinau yra kazkoks budas is dvigubo akiu skaiciaus, bet nzn, kazkur kazkada maciau, nedaejo atsispausdint ar uzsiseivint iskart doh.gif
jei ka-darysiu tada gerom, uzlenksiu ir primegsiu ta krasteli is kitos puses,bus toks dvigubas krasciukas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingapoc: 18 rugsėjo 2009 - 11:54
Laba, tavo darbeliai nuostabus. Salikai labai grazus, o tu juos veliai is kart is vilnos ar pirmiau mezgiai? Tikrai nuostabus.
Noreciau paklausti, gal tu turi schema sios sukneles? As ja radau tavo nuotraukose. http://public.fotki....baltaviha7.html
As gyvenu JAV ir labai sunku gauti kokiu graziu mezgimo zurnalu.
Sekmes darbuose.
Atsakyti
QUOTE(jurgitafrahlich @ 2009 09 18, 14:50)
Laba, tavo darbeliai nuostabus. Salikai labai grazus, o tu juos veliai is kart is vilnos ar pirmiau mezgiai? Tikrai nuostabus.
Noreciau paklausti, gal tu turi schema sios sukneles? As ja radau tavo nuotraukose. http://public.fotki....baltaviha7.html
As gyvenu JAV ir labai sunku gauti kokiu graziu mezgimo zurnalu.
Sekmes darbuose.

Na įkelta nuoroda mano albumėlio ax.gif , tad taip supratau kad ir klausimas man adresuotas smile.gif
Šalikus iš karto veliu iš vilnos 4u.gif .
Suknelės schemutės neturiu, nes jei būtų buvus prie modeliuko, tai būtų albumėlyje iš karto po suknelės nuotraukos 4u.gif . Raščiukas nėra sudėtingas ir manau internete tikrai galima rasti. Manau, net ir šiame forume raštų tėmutėj gal net būtų g.gif .
O šiaip, tai čia labai visos draugiškos mergikės mezgėjėlės susirinkusios, tad tikrai, kuri turės po ranka, tai įkels 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 09 17, 21:53)
man nerodo



Rodo, tik labai ilgai kraunasi 4u.gif
QUOTE(ingapoc @ 2009 09 18, 12:53)
Is pradziu galvojau det apacioj kiaurarasti ,bet persigalvojau, suknele bus tokia gan rudenine-ziemine, tai sijono dali darysiu gerom, o nuo krutines cia vienam paltuke toki ale koriuka nusiziurejau, desiu ta rasteli..as noreciau buten pacio apacios krastelio kokio standesnio, zinau yra kazkoks budas is dvigubo akiu skaiciaus, bet nzn, kazkur kazkada maciau, nedaejo atsispausdint ar uzsiseivint iskart  doh.gif
jei ka-darysiu tada gerom, uzlenksiu ir primegsiu ta krasteli is kitos puses,bus toks dvigubas krasciukas..


Jei megzi vien gerom, tai užbaik danteliais - vieną eil. išmezgi 2 akis kartu, užmetimas. Po to vėl pamezgi lygiai ir tada per tą eil. užlenki ax.gif Man jis visada gražiai žiūrisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 09 18, 17:44)
Rodo, tik labai ilgai kraunasi 4u.gif
Jei megzi vien gerom, tai užbaik danteliais - vieną eil. išmezgi 2 akis kartu, užmetimas. Po to vėl pamezgi lygiai ir tada per tą eil. užlenki ax.gif Man jis visada gražiai žiūrisi ax.gif

thumbup.gif kaip tik tokiu budu ir as ka tik baigiau suknele wink.gif

reik nufotkint ir ikelti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 09 18, 18:44)
Jei megzi vien gerom, tai užbaik danteliais - vieną eil. išmezgi 2 akis kartu, užmetimas.

4u.gif
As tokiu budu vaikiskiem megztukam palei kakliuka apdaila darau smile.gif -gal reik ir suknelei apacia..
Papildyta:
QUOTE(simuonele @ 2009 09 18, 20:13)
thumbup.gif  kaip tik tokiu budu ir as ka tik baigiau suknele wink.gif

reik nufotkint ir ikelti wink.gif

Tai laukiam photo.gif
Atsakyti
blush2.gif rytoj ikelsiu unsure.gif nebespeju nieko
Atsakyti
Taip Asarele, tau rasiau.
Tikrai nuostabus darbai.
Aciu uz idejas

QUOTE(Ašarėlė @ 2009 09 18, 07:03)
Na įkelta nuoroda mano albumėlio ax.gif , tad taip supratau kad ir klausimas man adresuotas  smile.gif
Šalikus iš karto veliu iš vilnos  4u.gif .
Suknelės schemutės neturiu, nes jei būtų buvus prie modeliuko, tai būtų albumėlyje iš karto po suknelės nuotraukos  4u.gif . Raščiukas nėra sudėtingas ir manau internete tikrai galima rasti. Manau, net ir šiame forume raštų tėmutėj gal net  būtų  g.gif .
O šiaip, tai čia labai visos draugiškos mergikės mezgėjėlės susirinkusios, tad tikrai, kuri turės po ranka, tai įkels  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 09 16, 11:34)


sita pries metus sesei mezgiau, tai gaidys gavosi doh.gif kzkaip, didziausia beda man nepatyrusiai, kad per siaura padariau ir is ilgio sutrumpeja gerokai apsirengus (cia jau mano "kliurka"), o paskui kita beda - siaurai suknei pamusalas doh.gif tai itariu, kad ta suknele trunija spintoj neapsirengiama net kaip megztinis... unsure.gif kazkaip sunkoka man siaura suknele megzt. Nors kai mezgiau tai tikrai ir rastelis liuks atrode, ir viskas, o fa, finale niekalas gavosi, o ardyt tai jau man nekyla rankos viska schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2009 09 19, 11:08)
sita pries metus sesei mezgiau, tai gaidys gavosi  doh.gif kzkaip, didziausia beda man nepatyrusiai, kad per siaura padariau ir is ilgio sutrumpeja gerokai apsirengus (cia jau mano "kliurka"), o paskui kita beda - siaurai suknei pamusalas  doh.gif  tai itariu, kad ta suknele trunija spintoj neapsirengiama net kaip megztinis...  unsure.gif  kazkaip sunkoka man siaura suknele megzt. Nors kai mezgiau tai tikrai ir rastelis liuks atrode, ir viskas, o fa, finale niekalas gavosi, o ardyt tai jau man nekyla rankos viska  schmoll.gif

tai problema visa nusiaurinime/nutrumpinime, o šiaip modelis tikrai fainas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2009 09 17, 20:30)
Mano vakar baigta suknikė panelytei


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Labai dailiai sudėliotos ir spalvos, ir modelis wub.gif
Papildyta:
PS Baigiau savo naminę vilnonę suknytę biggrin.gif Jei "išlaušiu" pozą bent 13 pr. kaip VS, tai inkrausiu biggrin.gif Nes tiesaus silueto suknelytė biggrin.gif
Atsakyti