Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

QUOTE(jurgitafrahlich @ 2009 09 17, 19:52)

Tikrai geras, ačiū 4u.gif
Atsakyti

Mano vakar baigta suknikė panelytei ax.gif 4u.gif . Siūliukai: Vernito pusvilnė mirksiukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2009 09 17, 20:30)
Mano vakar baigta suknikė panelytei  ax.gif  4u.gif . Siūliukai: Vernito pusvilnė  mirksiukas.gif

jau kaip grazu wub.gif labai labai wub.gif
Atsakyti
sveikos merginos. kaip reikia pasiskaiciuoti kiek akiu reikia uzsideti? ir kaip megzti liemeni sijonui?kazkur turejau uzsirasius, bet neberandu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 09 17, 06:58)
Aš, pvz., visų temų neseku. Kai neturiu laiko, tai užsuku tik į kai kurias temas pasižiūrėti. Taip galiu kokį grožį ir praleisti. Man per temas besikartojančios nuotraukos netrukdo, tik va ko negaliu pakęst, tai nuotraukų citavimo. Ranka pavargsta scrollinant per lapą, kur 50 nuotraukų pacituota.

Sutinku su tuo, labai trukdo foto citavimas.... Ir dar ypac kai kokia didziule nuolat cituoja doh.gif Bet sia klaida dazniausiai daro naujokes blush2.gif
Papildyta:
Ašarėlė, Crazy, labai dailios suknutes thumbup.gif wub.gif

Beje, offtopic'as: baltai pavydziu merginoms, kurios turi tokius darbus, kur 8 val sedi... ax.gif O del suknuciu issisedejimo, manau, kad nepamaisytu pasijonis arba reikia kiekvienakart pasitraukti suknute aukstyn sedant
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo desrele-lt: 17 rugsėjo 2009 - 20:42
QUOTE(jurgitafrahlich @ 2009 09 17, 19:52)
geras dalykas

man nerodo

QUOTE(Ašarėlė @ 2009 09 17, 20:30)

labai dailu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2009 09 17, 20:38)
Beje, offtopic'as: baltai pavydziu merginoms, kurios turi tokius darbus, kur 8 val sedi... ax.gif O del suknuciu issisedejimo, manau, kad nepamaisytu pasijonis arba reikia kiekvienakart pasitraukti suknute aukstyn sedant



O ko čia pavydėt? Dažniausiai sėdimas darbas proporcingai didiną tą sėdimąją sėdimų valandų skaičiui.. laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 09 17, 20:56)
O ko čia pavydėt? Dažniausiai sėdimas darbas proporcingai didiną tą sėdimąją sėdimų valandų skaičiui..  laugh.gif

Na, sedimas darbas yra protinis darbas, uz kuri moka ne minimuma mirksiukas.gif
Bet cia jau visai ne i tema, nesinoretu daugiau tersti suknuciu forumo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2009 09 17, 20:30)
Mano vakar baigta suknikė panelytei 

Nu jau suknyte labai vykusi bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 09 17, 16:57)
Labas mergaitės,

Mezgiau visai neseniai megztuka perliniu rastu,atvirksciai rastas buvo kaip niekad lygus ir mezginys grazus..Pritariu ,kad cia butent siulai 'kalti'

upss..jau pamaciau kad ne viena ta pati parase smile.gif

Mergaites, o man reiktu suknelei grazaus krasciuko apaciai..kadangi jau apsisprendziau kokia megziu, apacia darysiu lygia-gerom akim, tai vat gal kuri zino kokiu gudrybiu graziai apaciai.. rolleyes.gif
Rinkima is dvigubo siulo zinau, mezgant gerom, pskui primegzt prie mezginio zinau smile.gif , gal dar kas tinkancio yra rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingapoc: 18 rugsėjo 2009 - 09:08
QUOTE(Jollyk @ 2009 09 15, 18:00)
*cia mano nerta suknele is plonos moheros su silku, labai plona miela,svelni*...nezinau kaip jums... blush2.gif

Nugis labai labai wub.gif wub.gif Tikrai geras sprendimas - ir grazu, ir silta. smile.gif
QUOTE(fiona35 @ 2009 09 16, 11:32)
Užtat rodausi su seniai visų(ko gero)pamiršta suknele,kurią nėriau vestuvėms.Neseniai gavau nuotraukų CD,tai štai tikrasis sunelės vaizdas  blush2.gif

Eina sau....koks grozis blink.gif blink.gif ...jergau jergau...mono svajone...
QUOTE(Viksė @ 2009 09 17, 10:05)
Dar klausimėlis-o pamušalą/pasuknę po neperšviečiama suknele siuvate?

Siuvu, jis apsaugo nuo issisedejimo ir nuo sukneles lipimo i virsu bei su juo suknele nekimba prie koju.
QUOTE(Crazy @ 2009 09 17, 15:00)
jūsų grožiai nerealūs, o čia mno antras bandymas rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif

Labai grazu. wub.gif Butu smagu pamatyt ant savininkes. mirksiukas.gif

QUOTE(Ašarėlė @ 2009 09 17, 20:30)
Mano vakar baigta suknikė panelytei  ax.gif  4u.gif . Siūliukai: Vernito pusvilnė  mirksiukas.gif


Nai nai nai... wub.gif o ir kasytes kaip tinka wub.gif Labai daili mergyte. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 09 17, 20:33)

QUOTE(desrele-lt @ 2009 09 17, 21:38)

QUOTE(Akire3 @ 2009 09 17, 21:53)

QUOTE(sagdo @ 2009 09 17, 22:21)

QUOTE(Kristinakristina @ 2009 09 18, 10:29)


Ačiū aciuks.gif mielosios visom sjumsuž pagyras ir suknytei, ir mergytei, ir kasytėms mirksiukas.gif 4u.gif
Na tikiuosi dar ne vieną kartą pasirodysim mirksiukas.gif
Atsakyti