Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

Sakykit,merginos,o kažin margas siūlas ne storina optiškai? blush2.gif
Čia aš turiu omeny tą ingriduskos įdėtą VS suknią?
O dėl pamušalo-turiu vieną pusvilnės suknelę be pamušalo ,tiesa,megzta mašina,bet nešioju gal 10metų,viskas liuks.(bet gal čia dėl mezgimo mašina?) g.gif
Atsakyti
Ingriduska, ir suknele ir tu pati atrodai liuksiskai thumbup.gif o buve kg gris i vietas, nereikalingi nutirps, nes tokios valios moteriske tai tikrai pasieks savo tiksla thumbup.gif

Beje, jau turiu siulus VS suknelei, kuria idejai... taip gavosi, kad mama apsigalvojo ir nenori pikrtu margiuku - sako imk gal tu ka nusinarpliosi... o as jau tikrai nusinarpliosiu thumbup.gif tik nzn kada pradesiu... reikia mazaji saltam sezonui paruosti stipriau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 17 rugsėjo 2009 - 10:04
Tikiu, žinau, siekiu smile.gif
Na žinau kad tu netruksi aptiuninguoti savo sūnaitėlį ir imdsiesi savo suknios, labai jau gražu gausis smile.gif
O gal kas jau mezga ją? GAl rusaitės kurios dažnai labai imasi reikalo nelaukdamos ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 17 rugsėjo 2009 - 10:08
QUOTE(fiona35 @ 2009 09 16, 11:32)
Sveikos,sukneliautojos.Pas mane visiškas kūrybinis štilis.Norisi rudeninės suknės,bet galvoj minčių-tuščia.

fiona, atrodai fantastiškai wub.gif , o apačia taip pat nerta?
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 09 17, 12:57)
fiona, atrodai fantastiškai wub.gif , o apačia taip pat nerta?

Ačiū.Tep,visa nerta aciuks.gif
čia gal truputi poster_offtopic.gif ,bet kitoj temoj peržiūrėjau paraše esančias nuotraukas. blink.gif
Fantastika,vat čia tai kažkas tokio-o-ho-ho.(viskas ir foto kokybė,pateikimas ,ir aišku darbai) wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fiona35: 17 rugsėjo 2009 - 11:14
QUOTE(fiona35 @ 2009 09 17, 12:02)
Ačiū.Tep,visa nerta aciuks.gif
čia gal truputi poster_offtopic.gif ,bet kitoj temoj peržiūrėjau paraše esančias nuotraukas. blink.gif
Fantastika,vat čia tai kažkas tokio-o-ho-ho.(viskas ir foto  kokybė,pateikimas ,ir aišku darbai) wub.gif  wub.gif  wub.gif

Dėkui, fiona35, labai malonu.
O gal sijonuko raštelis kur netoli blush2.gif , norėčiau kažko panašaus.

Ir dar ... jau gyriau, na, bet pagyrimų šiam žmogui tikrai nebus per daug.
Vilutee, esi verta kiekvieno žodžio, mamos ir dukrytės suknytės nerealios, bravo!!!
Atsakyti
Mergaitės, aš žioplė, nežinau ką reiškia VS suknelė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikol @ 2009 09 17, 12:38)
Mergaitės, aš žioplė, nežinau ką reiškia VS suknelė blush2.gif

VS - Victoria Seecret tai tokia drabuziu linija ar kitaip sakant "firma". Ji turi ne viena suknele, o simtus savo kolekcijoje ir ne tik sukneles, bet ir visus moteriskus rubus nuo a iki z... mano nuomone labai moteriski ir grazus jie... todel cia visos ir svaigsta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 17 rugsėjo 2009 - 11:42
QUOTE(Nikol @ 2009 09 17, 12:38)
Mergaitės, aš žioplė, nežinau ką reiškia VS suknelė blush2.gif

Žuviukas atsakė, ten galima pasisemti idėjų marias
įvesk į googla VS ir dresss pasirink smile.gif
Atsakyti
Wow! Kiek ten grožio smile.gif O man tamsuolei VS visad asociuodavosi su apatiniais blush2.gif
Aciu!
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 09 17, 13:35)
Dėkui, fiona35, labai malonu.
O gal sijonuko raštelis kur netoli blush2.gif , norėčiau kažko panašaus.

Ir dar ... jau gyriau, na, bet pagyrimų šiam žmogui tikrai nebus per daug.
Vilutee, esi verta kiekvieno žodžio, mamos ir dukrytės suknytės nerealios, bravo!!!

user posted image
Čia sijono raštas,pagal kurį nėriau.Tik dėl platinimo dabar nepamenu,lyg kas antrą motyvą platinau.
Raštelį radau rusaičių forume magiya.com.ua tan jos pavadino tą suknią черно-белое плате в стиле 60-тых
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 09 16, 12:34)
1oji man labai miela wub.gif
QUOTE(La Perla @ 2009 09 16, 12:42)
Grožis wub.gif
Atsakyti