Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

O iš arčiau nėra tos megztos?
Atsakyti
ingriduska, čia foto iš 2009 09 VOGUE. Didesnės neradau... Bet ir iš šios spalvitetą ir siluetą nusižiūrėt galima, ania?

{nesvietiškai graži visa fotosesija}
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 04 rugsėjo 2009 - 14:31
QUOTE(gadget3 @ 2009 09 04, 15:28)
ingriduska, čia foto iš 2009 09 VOGUE. Didesnės neradau... Bet ir iš šios spalvitetą ir siluetą nusižiūrėt galima, ania?

{nesvietiškai graži visa fotosesija}


nereali, o gal nuoroda pasidalinsi su sukneliautojomis smile.gif
Atsakyti
Prašau - http://www.gossiproc...ber-2009-a.html
Atsakyti
Sveikos, naujuose namučiuose. Bielra, labai dailu, kaip visada. Prie stalčiukų prisiderinusi smile.gif

O mano įkvėpimas išėjo unsure.gif Penkta diena nieko nemezgu, net šeimyna klausia, kas man atsitiko.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 09 04, 16:48)
O mano įkvėpimas išėjo  unsure.gif Penkta diena nieko nemezgu, net šeimyna klausia, kas man atsitiko.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif kūrybinė krizė mirksiukas.gif

O man padėjo Vasaroti spyris senojoj temoj lotuliukas.gif jau pasiėmiau suknutei rankoves įsiūt ax.gif

Bielra wub.gif , kaip miela wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 04 rugsėjo 2009 - 16:52
QUOTE(gadget3 @ 2009 09 04, 14:26)
Tiesiai suknelikei, a?


Mohair Fingerless Mitts, Spin-Off Magazine, Winter 2004, Rowan Kid-Silk Haze (Pearl) and Jaggerspun Wool/Mohair (Ivory) stranded together. Finished: January 2004

Kas moka, tas ras KAžKURRRRRRR {nes aš inkroviau su viltim, kad gal kas paschemins - paveiksliukinė aššššššš}.
Atsakyti
gagdet3, gal galėtum to raštelio schemutę įmesti? 4u.gif
Atsakyti
Rodausi 4u.gif
Nunerta greit, ilgai guleta spintoj, ardyta, galu gale uzsideta thumbup.gif

user posted image

P.S. i pasijone prasom demesio nekreipt, nesusitvarkiau pries fotografuojant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2009 09 05, 14:13)
Rodausi  4u.gif
Nunerta greit, ilgai guleta spintoj, ardyta, galu gale uzsideta  thumbup.gif

user posted image

P.S. i pasijone prasom demesio nekreipt, nesusitvarkiau pries fotografuojant  4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gražu, tik man trūksta apnėrimo aplink rankovytes pažastų pusėje blush2.gif ei dar tokiu pačiu rašteliu kaip kaklą apnėrėt, tą patį padarytumėt su rankovytėm, butų fantastiška thumbup.gif tiesiai į dešimtuką thumbup.gif
Spalvytė tokia vasariška, saulėta rolleyes.gif
Atsakyti
vilma Liu, štai, lyg ir tokis pat ratas {nes tiksliai TO aprašymo neradau} http://www.knitting-...p...s_(Vintage)

kažkur toje poemoje yra ir raštukas cool.gif
Atsakyti