Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

QUOTE(panelė Prym @ 2009 09 17, 06:58)
Aš, pvz., visų temų neseku. Kai neturiu laiko, tai užsuku tik į kai kurias temas pasižiūrėti. Taip galiu kokį grožį ir praleisti. Man per temas besikartojančios nuotraukos netrukdo, tik va ko negaliu pakęst, tai nuotraukų citavimo. Ranka pavargsta scrollinant per lapą, kur 50 nuotraukų pacituota.

visiskai pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitafrahlich @ 2009 09 17, 04:47)
Super, super super, o gal rasta turi?


Taigi puslapiu atgal La Perla įmetusi nuorodą apie tą megztuką.. doh.gif
Atsakyti
Mielos suknelių mezgėjos, pasidalinkite savo neįkainojama patirtimi. Šilta kasdienė rudeninė suknelė. Siūlai-pusvilnė. Siluetas tiesus. Ar nuo sėdėjimo neišsitampo užpakalis? Gal naudojate kažkokias gudrybes, kad to nebūtų? Labai noriu tokios suknelės, bet vis kažkaip nesiryžtu smile.gif Ačiū iš anksto už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 09 16, 12:13)
user posted image

Labai norėčiau nusimegzti kažką panašaus, tik nežinau ar man kaip pradedančiai būtų įkandama toks darbelis. Ir ar ši suknelė turi kažkokią schemą?
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2009 09 17, 08:28)
Mielos suknelių mezgėjos, pasidalinkite savo neįkainojama patirtimi. Šilta kasdienė rudeninė suknelė. Siūlai-pusvilnė. Siluetas tiesus. Ar nuo sėdėjimo neišsitampo užpakalis? Gal naudojate kažkokias gudrybes, kad to nebūtų? Labai noriu tokios suknelės, bet vis kažkaip nesiryžtu smile.gif Ačiū iš anksto už patarimus  4u.gif

Šiaip neišsisėdi, o jei kiek dar pasaugosi ...be to skalbiant vel viskas atsistato

QUOTE(pikkolo @ 2009 09 17, 08:45)
Labai norėčiau nusimegzti kažką panašaus, tik nežinau ar man kaip pradedančiai būtų įkandama toks darbelis. Ir ar ši suknelė turi kažkokią schemą?

ne čia VS rūbelis, bet tikrai pats papraščiausias koks gali būti, apačia 2 geros 2 blogos kiek išmatau, po to geros, ties liemeniu vėl geros blogos, o paskui vien blogos...kaip ir atrodo tiek užmačiau.
MAN TA SUKNIA NEREALI IRGI :)SAVO PAPRASTUMU smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 17 rugsėjo 2009 - 08:04
Suprantu, kad po skalbimo atsistato. Turiu patirties mezgime, tik va, vis suknelės megzti nesiryžtu. Turiu tik vasarines nertas. Be to ir labai dažnai skalbti nesinorėtų vien dėl išsėdėto užpakalio smile.gif Bet didelis ačiū už atsakymą. Bandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2009 09 17, 09:20)
Suprantu, kad po skalbimo atsistato. Turiu patirties mezgime, tik va, vis suknelės megzti nesiryžtu. Turiu tik vasarines nertas. Be to ir labai dažnai skalbti nesinorėtų vien dėl išsėdėto užpakalio smile.gif Bet didelis ačiū už atsakymą. Bandysiu smile.gif

Aš turiu irgi savo tik nertas..bet turiu pirktą VS suknelę.
Tai su ja darbe vaikštau ir po 8 val sėdžiu, biškuliuką išsisėdėjo, bet tikrai nekatastrofiškai, tik vat nusiburbuliavo, čia man labiau skauda galvą.
Va tokia maniškė
user posted image
Atsakyti
Gražu smile.gif Va tas sėdėjimas po 8 ar daugiau valandų man ir kelia galvos skausmą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2009 09 17, 08:28)
Mielos suknelių mezgėjos, pasidalinkite savo neįkainojama patirtimi. Šilta kasdienė rudeninė suknelė. Siūlai-pusvilnė. Siluetas tiesus. Ar nuo sėdėjimo neišsitampo užpakalis? Gal naudojate kažkokias gudrybes, kad to nebūtų? Labai noriu tokios suknelės, bet vis kažkaip nesiryžtu smile.gif Ačiū iš anksto už patarimus  4u.gif


truputį kilsteliu aš sėsdama drinks_cheers.gif
QUOTE(pikkolo @ 2009 09 17, 08:45)
Labai norėčiau nusimegzti kažką panašaus, tik nežinau ar man kaip pradedančiai būtų įkandama toks darbelis. Ir ar ši suknelė turi kažkokią schemą?

ten paprastos geros akys, ir gerų blogų akių eilutės mirksiukas.gif

QUOTE(ingriduska @ 2009 09 17, 09:33)
Va tokia maniškė


silke tu silke lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 09 17, 09:41)
truputį kilsteliu aš sėsdama drinks_cheers.gif

ten paprastos geros akys, ir gerų blogų akių eilutės mirksiukas.gif
silke tu silke lotuliukas.gif

Čia sena nuotrauka, nuo tos silkės jau yra +15 kg sad.gif
BEt nieko vistiek susigražinsiu tai ką turėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 09 17, 09:45)
Čia sena nuotrauka, nuo tos silkės jau yra +15 kg sad.gif
BEt nieko vistiek susigražinsiu tai ką turėjau smile.gif

kai žinau tavo ryžtą, tikiu kad pavyks tau drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dar klausimėlis-o pamušalą/pasuknę po neperšviečiama suknele siuvate?
Atsakyti