Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

Fiona, labai gražuuuuuuuuuuuuuuuuu wub.gif



Hei mergiukai, neverskit iš koto su fotkėm gražiom doh.gif doh.gif doh.gif
Ingrida, ta pirmoji įdėta aina peeklun kokia fainuolė thumbup.gif


Ingapoc...tos temos surūšiuotos tiems kas ieško kažko konkretaus. Įeina ir randa. Jas sukūrė nes buvo poreikis joms...
Šokoladinė suknė graži.
Aš daryč sulyg keliukais drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 16 rugsėjo 2009 - 11:43
arba sita megztini prailginti iki sukneles wub.gif
user posted image
Atsakyti
Rankoves tai fantastines wub.gif
Atsakyti
O-ho, La Perla,gal yra minčių dėl rašto? blink.gif blink.gif
Vogels pasiųlytas irgi seniai nužiūrėjus esu.Ko gero bus kažkoks mixas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fiona35 @ 2009 09 16, 12:57)
O-ho, La Perla,gal yra minčių dėl rašto? blink.gif  blink.gif
Vogels pasiųlytas irgi seniai nužiūrėjus esu.Ko gero bus kažkoks mixas lotuliukas.gif

osinkoj cia merginos nagrineja smile.gif
Atsakyti
Fiona - super atrodai
pas mane klausimas irgi tas pats
[quote=ingriduska,2009 09 16, 12:13]
Fiona..
ką nors iš krentančių klevo lapų, ką nors iš vakarėjančio dangaus..ką nors iš vėsios šilumos
Ingridiushka - jau ta pirmoji, tikrai uzvedanti. ir ar man vaidenas ar ten apacia gerom akim, o virsus isvirkščias? antroji irgi super. kaip tik turiu raudonos pusvilnės. gal kas galit pasakyt kiek megztai suknei siūlų sueina, nežinau gal metrais ar gr plius minus, apie 1kg?
Vogels - į tą rudąją irgi jau daugiau kaip metus varvinu seilę, bet kažkada pabandžiau kad per dau skylėta pasirodė....bet mačiau gyvai ant vienos supermamos tokią tamsiai mėlynos spalvos, ką tu kaip atrodo.



Atsakyti
Fionos35 ir Jollyk suknes ikvepiancios, tiesiog nepriekaistingai nuostabios
Atsakyti
labai grazi nerta mocherinuke , labai idomu kaip nerese, nesivele siuliukas, ir kiek siuliuku sunaudojote? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(fiona35 @ 2009 09 16, 11:32)

Užtat rodausi su seniai visų(ko gero)pamiršta suknele,kurią nėriau vestuvėms.Neseniai gavau nuotraukų CD,tai štai tikrasis sunelės vaizdas  blush2.gif

super grazu wub.gif

o Ingriduskos pirmoji ideta ir voqels paskutine is VS kolekcijos seniai seile man tempia.... bet vis neatsistoja i ta greitaja eile... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2009 09 16, 11:24)
biggrin.gif  Ir as ta pati klausima sau uzduodu.. nusipirkau sokoladines pusvilnes , noriu sukneles, bet kokios  rolleyes.gif ?

Ir merginos, cia as su pasiulymu pas visas  4u.gif - gal galima butu viena mezginuka deti i viena tema, nes pvz ta pacia suknele as randu sukneliu temoj, tada moteriski modeliai ir dar pvz viskas is mocheros  cool.gif
Tiesiog kazkaip visko to pacio per daug..

Sutinku su Ingapoc. Daznai buna, kad pasigiria merginos per kelias temas... Man ir atrodo reacionaliausia det foto i 1-2 temukes ir gana ax.gif

Beje, labai daug graziu suknuciu prideta, fantastika, visu, atrodo, noreciau. Tos aptemptos. figura isryskinancios suknutes labai dailios, bet tik ant modeliu turbut 4u.gif

fiona35, Jollyk , super suknutes, labai dailiai atrodo wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo desrele-lt: 16 rugsėjo 2009 - 21:00
QUOTE(La Perla @ 2009 09 16, 04:42)
arba sita megztini prailginti iki sukneles  wub.gif
user posted image

Super, super super, o gal rasta turi?
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2009 09 16, 21:59)
Sutinku su Ingapoc. Daznai buna, kad pasigiria merginos per kelias temas... Man ir atrodo reacionaliausia det foto i 1-2 temukes ir gana ax.gif

Beje, labai daug graziu suknuciu prideta, fantastika, visu, atrodo, noreciau. Tos aptemptos. figura isryskinancios suknutes labai dailios, bet tik ant modeliu turbut 4u.gif

fiona35, Jollyk , super suknutes, labai dailiai atrodo  wub.gif  thumbup.gif

Aš, pvz., visų temų neseku. Kai neturiu laiko, tai užsuku tik į kai kurias temas pasižiūrėti. Taip galiu kokį grožį ir praleisti. Man per temas besikartojančios nuotraukos netrukdo, tik va ko negaliu pakęst, tai nuotraukų citavimo. Ranka pavargsta scrollinant per lapą, kur 50 nuotraukų pacituota.
Atsakyti