Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

QUOTE(naiste777 @ 2009 09 15, 20:16)
Mano manymu, šita servetėlė yra išmegzta iš sijono schemos. Schema tikrai yra sijonų be komentarų temoj, vienas toks rožinis yra, kitas, lyg ir baltas. Neturiu niekur internete "pasidėjus", tai negaliu staigiai įmest  ax.gif

Va, radau http://www.supermama...?...jonai&st=24
29 žinutė

aciu aciuks.gif
Atsakyti
*aciu visoms uz pagyrimus...kaip malonu... blush2.gif ax.gif ,kai pasisiusiu pamusaliuka, nufotkinsiu ir ant 'modeliuko'...
Atsakyti
Sveikos,sukneliautojos.Pas mane visiškas kūrybinis štilis.Norisi rudeninės suknės,bet galvoj minčių-tuščia.
Užtat rodausi su seniai visų(ko gero)pamiršta suknele,kurią nėriau vestuvėms.Neseniai gavau nuotraukų CD,tai štai tikrasis sunelės vaizdas blush2.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
fiona35 - nuostabu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fiona35 @ 2009 09 16, 12:32)
Sveikos,sukneliautojos.Pas mane visiškas kūrybinis štilis.Norisi rudeninės suknės,bet galvoj minčių-tuščia.
Užtat rodausi su seniai visų(ko gero)pamiršta suknele,kurią nėriau vestuvėms.Neseniai gavau nuotraukų CD,tai štai tikrasis sunelės vaizdas  blush2.gif




kaip gražu swoon.gif
Atsakyti
Ačiū,mergaitės 4u.gif
Bet ką rudeniui megzt? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(fiona35 @ 2009 09 16, 12:06)
Ačiū,mergaitės 4u.gif
Bet ką rudeniui megzt? blink.gif

Fiona..
ką nors iš krentančių klevo lapų, ką nors iš vakarėjančio dangaus..ką nors iš vėsios šilumos
user posted image
arba
user posted image
o tokią aš megsiu
user posted image
Atsakyti
o gal toką g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vogels: 16 rugsėjo 2009 - 11:26
QUOTE(fiona35 @ 2009 09 16, 12:06)
Bet ką rudeniui megzt? blink.gif

biggrin.gif Ir as ta pati klausima sau uzduodu.. nusipirkau sokoladines pusvilnes , noriu sukneles, bet kokios rolleyes.gif ?

Ir merginos, cia as su pasiulymu pas visas 4u.gif - gal galima butu viena mezginuka deti i viena tema, nes pvz ta pacia suknele as randu sukneliu temoj, tada moteriski modeliai ir dar pvz viskas is mocheros cool.gif
Tiesiog kazkaip visko to pacio per daug..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingapoc: 16 rugsėjo 2009 - 11:25
user posted image
user posted image
Atsakyti
va dar tokia nieko
user posted image
ir dar
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vogels: 16 rugsėjo 2009 - 11:41
Ta paskutine tikrai labai grazi, seniai jau i ja ziuriu..
Dabar svarbiausia reik apsisprest del sukneles ilgio smile.gif , is pusvilnes tai manau pats tas kokia iki keliu butu ar siek tiek virs keliu, ane?
Atsakyti