Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

QUOTE(panelė J @ 2009 09 14, 19:00)
na pradejau ir as megzti suknute is moherytes savo busimai kriksto mergytei..., tikiuosi gausis normaliai. bet kazkaip pamezgiau ir man tokios kreivos tos akys,  kaip nuotrauka ikelt tai duodu nuorodele...gal taip cia ir turi but?

http://public.fotki....ssijonukas.html

kakada esu mezgus is moheros bet kakaip gavosi lygiau nei dbr gal virbalai per dideli ar kaip ? virbalai  nr 2.5
labai aciu u atsakyma.

Man taip pat atrodo, kad viskas gerai. Raštelis labai simpatiškas. Gal schemutės negaila?
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 09 14, 13:27)
dėkoju už nuomonę ir sutinku su ja.man tas juostų jungimo būdas taip pat ne pats gražiausias.Bet toks buvo klientės (ir jau trečiosios)noras ax.gif


As sutinku su kritika tik is dalies. Ant manekeno si suknele tikrai neatrodo itin ispudingai. Taciau kazkada buvote idejus tokios sukneles nuotraukas ant "gyvos" manekenes, tikrai meniskos nuotraukos buvo. Tikrai vos nuo kedes nenuvirtau nuo to grozio thumbup.gif wub.gif wub.gif Taip kad nusprendziau sau tyliai pati, kad vertinti reikia kai pamatai ant zmogaus, nes visai kitas vaizdas 4u.gif
Atsakyti

tai priejau jau schemutej ta vietą kur prie eiles nr yra didzioji M raide. tai dbr nebezianu ka daryt cia reiskia ar kad eile kartot nes prie tos M yra skaicius ar ka daryt?

ax.gif

QUOTE(viosim @ 2009 09 14, 22:53)
Man taip pat atrodo, kad viskas gerai. Raštelis labai simpatiškas. Gal schemutės negaila?

o schemute yra sitoj temoj kelis puslapius atgal .. smile.gif serveteles schema. kompe neturiu ax.gif

nu ir ziopla ir tinginaite, jau radau La Perlos atsakyma i toki klausima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė J: 15 rugsėjo 2009 - 06:28
QUOTE(eya @ 2009 09 14, 23:20)
As sutinku su kritika tik is dalies. Ant manekeno si suknele tikrai neatrodo itin ispudingai. Taciau kazkada buvote idejus tokios sukneles nuotraukas ant "gyvos" manekenes, tikrai meniskos nuotraukos buvo. Tikrai vos nuo kedes nenuvirtau nuo to grozio thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  Taip kad nusprendziau sau tyliai pati, kad vertinti reikia kai pamatai ant zmogaus, nes visai kitas vaizdas 4u.gif

g.gif maciau suknele ir ant gyvo modelio... nuomone ta pati... bet as juk ne darba, o pati modeli kritikuoju ax.gif nes darbas tai labai tvarkingas thumbup.gif labai kruopsciai atlikta - juk ir dare ne bet kas, o autoritetas daugumai is musu... rolleyes.gif O be to skonis ne tik subjektyvus dalykas, bet ir kintantis... kas nepatinka siandien, gal po metu bus ypac grazu... unsure.gif ir atvirksciai ax.gif

na o as pati esu pasiklydusi tarp kurybiniu minciu... kokia suknele cia sau nusinarpliojus... visgi saltas sezonas mina ant kulnu... spintoje meteis sampaniniai ir pilki siuliukai... ir dar sviesiai rudi kisa koja noredami isisiulyti tapti sijonu..... o rastu milijonai galvoje sukasi kaip kaleidoskopas....
Atsakyti

gal kas turit sito grozio schema? 4u.gif servetele
Atsakyti
*cia mano nerta suknele is plonos moheros su silku, labai plona miela,svelni*...nezinau kaip jums... blush2.gif

user posted image
Atsakyti
JOLLYK giriau kitoi temoj,bet ir cia pagirsiu man grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2009 09 15, 18:00)
*cia mano nerta suknele is plonos moheros su silku, labai plona miela,svelni*...nezinau kaip jums... blush2.gif


labai gražu, norėtusi ir ant tavęs pamatyt thumbup.gif
Atsakyti
JOLLYK, nuostabus grozis thumbup.gif clap.gif nerta suknia is mocheros - kazkas naujo sioje temoje clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2009 09 15, 18:00)
*cia mano nerta suknele is plonos moheros su silku, labai plona miela,svelni*...nezinau kaip jums... blush2.gif


Kaip įdomu...čia auksinukės variantas kaip matau bigsmile.gif
nerta mohera...oho...ir kaip nėrėsi?
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2009 09 15, 18:00)
*cia mano nerta suknele is plonos moheros su silku, labai plona miela,svelni*...nezinau kaip jums... blush2.gif


super thumbup.gif labai labai dailu - kaip angelo rubelis, toks minkstas kai ir labai svelnus atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kisiune @ 2009 09 15, 15:42)
gal kas turit sito grozio schema? 4u.gif servetele


Mano manymu, šita servetėlė yra išmegzta iš sijono schemos. Schema tikrai yra sijonų be komentarų temoj, vienas toks rožinis yra, kitas, lyg ir baltas. Neturiu niekur internete "pasidėjus", tai negaliu staigiai įmest ax.gif

Va, radau http://www.supermama...?...jonai&st=24
29 žinutė
Atsakyti