Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

QUOTE(*MONAMI* @ 2009 09 14, 09:45)
drinks_cheers.gif ,kad labai gražu,bet Sm turi taisykles,kad necituoti su nuotraukomis  mirksiukas.gif



upss 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2009 09 14, 13:06)
Viliuteee, visi Jusu darbai nepaprastai grazus ir nepriekaistingai atlikti, kiekvienakart matydama jusu darbus zaviuosi ir geriuosi jusu talentu thumbup.gif  wub.gif Ypac dideli ispudi palieka tai, jog Jus pati kuriate modeliukus  wub.gif Labai ziavios baltosios suknutes su sakute wub.gif ir taip pat moherinukes  wub.gif


nu meluoji issijuosus biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 09 14, 12:55)
o as si karta pabusiu bloga...  unsure.gif nu nzn bet man nepatinka tokios suknios... aisku cia yra subjektyvi mano nuomone ir skonio reikalas, bet megztos mocheriukes - servetelines sukniukes man daug daug daug grazesnes... nu nzn bet man sis sakutes rastas atrodo ne koks... (yra labai graziu wub.gif tikiuosi kad kada nors ismoksiu as ja naudotis) Aisku  - atlikimas nepriekaistingas ir atrodo graziau nei dizainerio darbas -tai cia nuopelnai Viliutei
na va issisakiau...  blush2.gif



dėkoju už nuomonę ir sutinku su ja.man tas juostų jungimo būdas taip pat ne pats gražiausias.Bet toks buvo klientės (ir jau trečiosios)noras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 09 14, 13:27)
dėkoju už nuomonę ir sutinku su ja.man tas juostų jungimo būdas taip pat ne pats gražiausias.Bet toks buvo klientės (ir jau trečiosios)noras ax.gif

suprantu, kad ne sau o klientems kuriat, todel ju igeidzius ir tenkinat mirksiukas.gif o as vat pati pagalvojau, kad tokio silieto suknelei (kaip jusiske pagaminta jaunajai) pritaikius sios sukneles, esancios nuotraukoje) juostu jungima...

user posted image
gautusi mano nuomone pasakiska suknele... man.... nu labai gundausi tokia pasigaminti, bet kazkodel atrodo, kad baisiai sudetinga... :? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2009 09 14, 12:24)
nu meluoji issijuosus  biggrin.gif  tongue.gif

Nemeluoju tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2009 09 14, 13:24)
nu meluoji issijuosus  biggrin.gif  tongue.gif



nesupratau,kas čia ką mejuoja schmoll.gif
Papildyta:
[quote=Zuviukas:),2009 09 14, 14:48]
suprantu, kad ne sau o klientems kuriat, todel ju igeidzius ir tenkinat mirksiukas.gif o as vat pati pagalvojau, kad tokio silieto suknelei (kaip jusiske pagaminta jaunajai) pritaikius sios sukneles, esancios nuotraukoje) juostu jungima...

nieko čia sudėtingo,labai panašiai viskas darosi,tik ,kad tų juostų tokių neina gauti.Bandžiau prieš kiek laiko ieškoti,panašių radau,bet ne tokių kokių reikia.o gal dabar jau yra,nesidomėjau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 09 14, 16:17)
nesupratau,kas čia ką mejuoja schmoll.gif


Nu tik neužsuk pora dienų ir vėl kokią dramą praleidžiu doh.gif
Atsakyti
na pradejau ir as megzti suknute is moherytes savo busimai kriksto mergytei..., tikiuosi gausis normaliai. bet kazkaip pamezgiau ir man tokios kreivos tos akys, kaip nuotrauka ikelt tai duodu nuorodele...gal taip cia ir turi but?

http://public.fotki....ssijonukas.html

kakada esu mezgus is moheros bet kakaip gavosi lygiau nei dbr gal virbalai per dideli ar kaip ? virbalai nr 2.5
labai aciu u atsakyma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė J: 14 rugsėjo 2009 - 18:03
QUOTE(desrele-lt @ 2009 09 14, 14:12)
Nemeluoju  tongue.gif


P.S. Nekreipkite demesio - cia nepiktybiskai issireiske mano drauge 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2009 09 14, 19:00)
na pradejau ir as megzti suknute is moherytes savo busimai kriksto mergytei..., tikiuosi gausis normaliai. bet kazkaip pamezgiau ir man tokios kreivos tos akys,  kaip nuotrauka ikelt tai duodu nuorodele...gal taip cia ir turi but?

http://public.fotki....ssijonukas.html

kakada esu mezgus is moheros bet kakaip gavosi lygiau nei dbr gal virbalai per dideli ar kaip ? virbalai  nr 2.5
labai aciu u atsakyma.


viskas gerai.Kai išskalbsit akys susilygins.O virbalai galėjo būti ir storesni,nors man gražu ir tankesnis nėrinys. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 09 14, 21:39)
viskas gerai.Kai išskalbsit akys susilygins.O virbalai galėjo būti ir storesni,nors man gražu ir tankesnis nėrinys. thumbup.gif

na tai labai gerai tada rezgu toliau, labai nekantrauju greiciau pasirodyti teismui cia smile.gif o beto si savitgali jau mazoji manekene atvyks ir gal primatuosim ka smile.gif
Atsakyti
Viliutee, La perla user posted image user posted image
Atsakyti