Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

nu viliutee tu pavarai tikrai smile.gif
labai grazi suknia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

cia nerta sakute, ane? ir as gal pries menesi ismokau ja naudotis, o kiek grozybiu galima pridaryti..


tokie darbai labai ikvepia ax.gif tik nori imti ir pradeti ka nors grazaus..

beje man tavo sukneles virsus labiau patinka nei to dizainerio wink.gif thumbup.gif
Papildyta:
ir dar del idomumo siaip cia - jei ne paslaptis ax.gif kokius siuliukus naudojai ir kiek ju suejo?

siaip idomu - keik reikia tokiai sukniai..
Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2009 09 13, 14:12)
nu viliutee tu pavarai tikrai smile.gif
labai grazi suknia  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

cia nerta sakute, ane? ir as gal pries menesi ismokau ja naudotis, o kiek grozybiu galima pridaryti..
tokie darbai labai ikvepia  ax.gif  tik nori imti ir pradeti ka nors grazaus..

beje man tavo sukneles virsus labiau patinka nei to dizainerio wink.gif thumbup.gif
Papildyta:
ir dar del idomumo siaip cia - jei ne paslaptis ax.gif  kokius siuliukus naudojai ir kiek ju suejo?

siaip idomu - keik reikia tokiai sukniai..



aš naudojau angorą,bet reiktų kiek storesnių.tik tie storesni turėtų būti labai lengvučiau,kitaip tįsta ir nesigauna tas purumas.Pas dizainerį kažkokie ypatingi siūlai.Man suėjo 500g po 250(panašiai,nebereandu etiketės)Reiškia daugiau nei 1 km smile.gif
Atsakyti
o gal jie deda kokia kid mochera ir is kokiu 5-6 giju daro - juk anie tokie lengvvuciai..

saunu graziai ir taip gaunasi... 4u.gif
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2009 09 12, 13:29]
CITUOJU smile.gif
,,mamytei ir dukrytei."
Man pačiai labai įdomu,koks bus galutinis rezultatas,kai suknelė pasipuoš veltom mėlynom gėlėm.Čia taikyta prie šventės temos,,jūra"Tikiuosi pamatysim nuotraukas po šventės,mamytė pažadėjo ax.gif
Skraistės spalva ne balta,o balta kakava biggrin.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image
[/quote]
na va,pagaliau sulaukiau nuotraukų iš dar vienos šventės.kadangi orai prieš šventę pasitaikė labai karšti,mergytės suknytę perdariau be rankovių smile.gif


SUPER! 4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
[/quote]
Atsakyti
Oi, Viliuteee, tikrai nugriūti galima. Aš šakutės dar neįkirtau. Kažkada bandžiau, nieko neišėjo, susinervinau ir numečiau į šoną. Reiks kada rimčiau prisėst. O kaži ar nekliuvinėja tokia suknelė g.gif Aš su savo mocheriniu sijonu tai vis kliuvau ir kliuvau, kad ir už stalo kampo.
Auksinės jūsų rankos 4u.gif
Atsakyti
Viliuteee, nuostabus darbai.Mamytės ir dukrytės derinys wub.gif
O vestuvines viršus kaip gražiai išderintas, tikrai gražiau nei originalo thumbup.gif

O į klausimą ar nekliuvinėja tokia suknelė galiu iš patirties atsakyti, kad tikrai kliuvinėja, ir visus lapus surenka nuo žemės, bet manau kad nepaisant to, ji yra kur kas patogesnė nei tos su lankais, o jau apie išskirtinumą ir originalumą nėra nė kalbos smile.gif nuo mano vestuvių praėjo 2 savaitės ir vis dar ne vienas sutiktas klasinėja ir kitiems pasakoja apie mano megztą suknelę wub.gif Žodžiu megztos suknelės grožis atperka visus nepatogumus ax.gif
Atsakyti
labas smile.gif jusu groziai nuostabus wub.gif kokius siulus pirkti sijonui. noriu macherini nusimegzti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga26 @ 2009 09 13, 16:43)



drinks_cheers.gif ,kad labai gražu,bet Sm turi taisykles,kad necituoti su nuotraukomis mirksiukas.gif
Atsakyti
Viliuteee, kaip visada, as be zodziu, nerealu wub.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankes mirksiukas.gif
Radau grazia liemene, taciau neturiu rastelio, gal kas nors galetumete padeti, gal kas turit? aciukas 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 09 13, 01:19)
rasa32,ačiū,o spalvų derinio autorė-mergytės mama. thumbup.gif

La Perla,,kolege" ir tau dėkinga 4u.gif
panelė J ačiū 4u.gif
KĄ TIK BAIGTA -ŠVIEŽIAUSIA NAUJIENA.PAGALIAU IŠ PENKTO KARTO PASISEKĖ PADARYTI TAIP,KAIP NORĖJAU(čia aš apie suknelės viršų)

o as si karta pabusiu bloga... unsure.gif nu nzn bet man nepatinka tokios suknios... aisku cia yra subjektyvi mano nuomone ir skonio reikalas, bet megztos mocheriukes - servetelines sukniukes man daug daug daug grazesnes... nu nzn bet man sis sakutes rastas atrodo ne koks... (yra labai graziu wub.gif tikiuosi kad kada nors ismoksiu as ja naudotis) Aisku - atlikimas nepriekaistingas ir atrodo graziau nei dizainerio darbas -tai cia nuopelnai Viliutei
na va issisakiau... blush2.gif
Atsakyti
Viliuteee, visi Jusu darbai nepaprastai grazus ir nepriekaistingai atlikti, kiekvienakart matydama jusu darbus zaviuosi ir geriuosi jusu talentu thumbup.gif wub.gif Ypac dideli ispudi palieka tai, jog Jus pati kuriate modeliukus wub.gif Labai ziavios baltosios suknutes su sakute wub.gif ir taip pat moherinukes wub.gif
Atsakyti