Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

turiu reikala - gal galetumete padeti. noriu savo kriksto dukrai numegsti suknele kriksto suknele - na nukopijuoti is tu jusu nuostabiu moheriniu.
tik nzn kiek siulu reikia pirkt mergytei 9 men.
kurios esat mezgusios, kiek siulu kid moheros reikia vienam komplektukui - suknyte skraiste ir kepuryte smile.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2009 09 12, 14:45)
turiu reikala - gal galetumete padeti. noriu savo kriksto dukrai numegsti suknele kriksto suknele - na nukopijuoti is tu jusu nuostabiu moheriniu.
tik nzn kiek siulu reikia pirkt mergytei 9 men.
kurios esat mezgusios, kiek siulu kid moheros reikia vienam komplektukui - suknyte skraiste ir kepuryte smile.gif

aciu  4u.gif



5 tikrai užteks,aš numezgu iš 4 smile.gif
Atsakyti
oi diekui ir kaip greit atsakymas 4u.gif vat balionas

man jau galva apsisuko nuo tu moheriniu sukneliu - viliutee - nu ir grazios jos - o ta paskutine ir spalva labai madinga si rudeni ir ziema - jus mezgat mezgat - o mes tik varvinam seile ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 09 12, 13:29)
na va,pagaliau sulaukiau nuotraukų iš dar vienos šventės.kadangi orai prieš šventę pasitaikė labai karšti,mergytės suknytę perdariau be rankovių smile.gif


zandikaulis atvipo, akys issprogo... blink.gif taip ir likau sedeti pamacius toki grozi... jau kaip man grazu kai mamos buna prisiderinusios apranga prie mazuju wub.gif o ir sukneles spalva dar mano pati mylimiausia... (dar patinka ir zali kai kurie atspalviai, bet jau kavo si r kakavos atspalviams negaliu atsispirti....)zodziu tobula thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 12 rugsėjo 2009 - 14:44
Viliuteee, ką jau čia ir bepridursi - kaip visada elegancija ir grožis wub.gif O mažoji pranoko visus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 09 12, 13:29)
CITUOJU smile.gif
,,mamytei ir dukrytei."

wub.gif pasaka,gal ir man reik ruoštis tokiam šedevrui ax.gif
Atsakyti
Daugelis neįsivaizduoja tokio derinio kaip ruda su mėlyna, bet man toks derinys ypač gražus.. Viliuteee, jau tada sakiau, kad suknelė nuostabi savo spalva.., o ant nuostabių modelių jos dar gražesnės.. 4u.gif
Nuostabus darbas, nuostabus suderinimas ir nuostabus pateikimas.. wub.gif

La Perla, su nekantrumu laukiu Tavosios suknelės demonstravimo.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 12 rugsėjo 2009 - 20:00



bielra,ačiū 4u.gif
o kad suknelių grožį gali padvigubinti puikūs modeliai-tai tikriausia tiesa

*MONAMI*--būtinai ruoškis ir kuo greičiau,kol noras nepradingo smile.gif
varna575
Zuviukas:)simuonele-širdingas ačiū 4u.gif

rasa32,ačiū,o spalvų derinio autorė-mergytės mama. thumbup.gif

La Perla,,kolege" ir tau dėkinga 4u.gif
panelė J ačiū 4u.gif
KĄ TIK BAIGTA -ŠVIEŽIAUSIA NAUJIENA.PAGALIAU IŠ PENKTO KARTO PASISEKĖ PADARYTI TAIP,KAIP NORĖJAU(čia aš apie suknelės viršų)

user posted image
user posted image
user posted image

TAIP GERIAU RAŠTAS MATOSI


user posted image
user posted image
Atsakyti
tiesiog nuostabi thumbup.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 09 13, 01:19)
KĄ TIK BAIGTA -ŠVIEŽIAUSIA NAUJIENA.PAGALIAU IŠ PENKTO KARTO PASISEKĖ PADARYTI TAIP,KAIP NORĖJAU(čia aš apie suknelės viršų)

swoon.gif ir kokia proga ja puošis?
vestuvėms tikriausiai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 13 rugsėjo 2009 - 08:21
QUOTE(Viliuteee @ 2009 09 13, 00:19)



Na tiesiog kriūk negyvas koks grožis bigsmile.gif

P.s. o kaip čia mezgasi toks raštas, vis grožiuosi ir atsigrožėt negaliu, kaip norėčiau ir išmokti.
Atsakyti
mileta4 4u.gif
*MONAMI*,taip,ši suknelė vestuvinė.Kiek pakeista dizainerio suknelė smile.gif

user posted image

jurgičiukas,ji nerta šakute ir vąšeliu
Atsakyti