Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

QUOTE(panelė J @ 2009 09 11, 14:12)
labai strigo šita schemute.  Bet gal galite man biski pahelpinti  blush2.gif su rasto vertimui, t.y. taskelis tai užmetimas? trikampiukas sumezgims o tusciaS LANGELIS TAI gera akis? ar kaip?  blush2.gif

Taip. kaip parašiai,trikampuko pasukimas rodo i kuria puse sumezgama,o mane domina ka reiškia rodyklė skaičius ir M raidė g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pegasa: 11 rugsėjo 2009 - 14:12
QUOTE(pegasa @ 2009 09 11, 14:11)
Taip. kaip  parašiai,trikampuko pasukimas rodo i kuria puse sumezgama,o mane domina  ka reiškia rodyklė skaičius ir M raidė  g.gif

tai reiskia kad toj eilej rasta pradedi viena akute toliau (jei 1M)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 11 rugsėjo 2009 - 14:35
QUOTE(pegasa @ 2009 09 11, 16:11)
Taip. kaip  parašiai,trikampuko pasukimas rodo i kuria puse sumezgama,o mane domina  ka reiškia rodyklė skaičius ir M raidė  g.gif


aga o tie skaiciukai raste tai cai kiek geru akeliu megzti? nes cia sone tai eiles suzymetos o kiti skaiciai?
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2009 09 11, 14:20)
aga o tie skaiciukai raste tai cai kiek geru akeliu megzti? nes cia sone tai eiles suzymetos o kiti skaiciai?

geros akys skaiciukai ir tuscias langelis geroji akis

ingriduska, aciu smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 11 rugsėjo 2009 - 14:36
ačiū ačiū ačiū mergaitės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 09 09, 15:47)
na va, rekordiskai greitai per 8 dienas  gime ir mano suknute  wub.gif
gaila nepavyksta isgauti tikrosios spalvos - ji dangaus zydrumo.
iskirpte nugaroje  netaisyklingo trikampio formos, galvojau uzpildyti ja airiskais nerinukais bet labai jau man patiko atvira nugara  blush2.gif  ant saves pademonstruosiu kai turesiu pasuknele smile.gif

FANTASTIKA 4u.gif wub.gif ir spalva ir rastas ir modelis ir tempas thumbup.gif wub.gif uzkresit ir mane - jau ko gero rysiuosi...

QUOTE(gadget3 @ 2009 09 09, 16:09)
Ujaaaaatau, kokia spalvaaa, kokia sukniaaaaaaaa. KOKIAM BALIUI? Nerealitetiškai apsifantasmagorinus sėdžiu. Jei po pusvalandėliuką nemezginėčiau eilinio "lelijavo" dalykiuko, pavydas būtų pajuodęs. Dabar - baltas, tyras, nekaltas.
Jei kam įkvėpimo rajkia -aš vis pakvėpuosiu.

oi kaip puikiai sekasi kvepuoti... manau ne vienai ideja nerealia cia atgabeni 4u.gif as viena is tu kurios ziuri ir delioja savosios svajoniu suknios modeliuka.... ir kai jau partruksiu... tai jau atorodo taip padarysiu taip padarysiu... lotuliukas.gif na tikiuosi kad bent nesiojama gausis lotuliukas.gif cool.gif
Atsakyti
La Perla, širdingai tau dėkoju, pradėsiu kūrybinį darbą ir aš
clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti

CITUOJU smile.gif
,,mamytei ir dukrytei."
Man pačiai labai įdomu,koks bus galutinis rezultatas,kai suknelė pasipuoš veltom mėlynom gėlėm.Čia taikyta prie šventės temos,,jūra"Tikiuosi pamatysim nuotraukas po šventės,mamytė pažadėjo ax.gif
Skraistės spalva ne balta,o balta kakava biggrin.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image
[/quote]


na va,pagaliau sulaukiau nuotraukų iš dar vienos šventės.kadangi orai prieš šventę pasitaikė labai karšti,mergytės suknytę perdariau be rankovių smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Kai pamatau savo pašte, kad Viliuteee paskelbė atsakymą temoje " Suknelės", iš karto žinau, kad bus naujas šedevras. Angeliška wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 09 12, 14:29)



kaip gražuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu............. neturiu žodžiu....ir misliju, kad gal kada ir aš toki nusimegziu..... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė J: 12 rugsėjo 2009 - 12:56
kaip visada - Viliuteee - nuostaaabuuuuu wub.gif o ypatingai man patiko pasuknele, tiesiog nerealiai isryskina suknele wub.gif
Atsakyti
Viliuteee,abi sukneles labai grazios,bet mergaites wub.gif wub.gif wub.gif Toks puikus spalvu derinys,taip originaliai ir prabangiai atrodo bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti