Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

Aš paskaičiavau ne tuos viduriuko motyvus, bet krašto išlinkimus, tas bangeles tai ar 83 ar 84 blink.gif tai manoji labai plati buvo, būtų 2 gal ir 3 saulės kiošo sijonai išėję. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2009 09 10, 20:55)
Aš paskaičiavau ne tuos viduriuko motyvus, bet krašto išlinkimus, tas bangeles tai ar 83 ar 84 blink.gif tai manoji labai plati buvo, būtų 2  gal ir 3 saulės kiošo sijonai išėję. doh.gif  lotuliukas.gif

Pas mane 50 turėu gautis išlinkimų ,50 motyvų, darysiu šiektiek žemiau kelių.Taip nesinori išnaujo pradėt unsure.gif jau kartą ardžiau doh.gif .
user posted image Tikėjausi kad bus panašiai banguota g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pegasa: 10 rugsėjo 2009 - 20:08
QUOTE(carnitaster @ 2009 09 10, 14:43)
Labai norėčiau La Perlos paklausti, kokio nr. virbalais mezgei šitą grožį? Jei Vilniuje, tai kokioje parduotuvėje perki šiuos siūlus? Ir paskutinis klausimas, kai mezgei šitą suknelę žydrą sakei, kad ją dar prailginai, o kai prailgini, tai tiesiog mezgi kitą raštą tiliau, ar dar reik papildomai akių paplatinimui? Net nežinau, kaip aiškiai paklausti, na jei supratai, tai atrašyk ax.gif . O suknelė, tai nežemiško grožio, jau sapnuoju tokią, tau balionėlis  4u.gif


Pagaliau siandien radau La Perlos minetus siuliukus Vilniuje, Basanaviciaus gatvej, parduotuve berods vadinasi Lana.
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2009 09 10, 19:55)
Aš paskaičiavau ne tuos viduriuko motyvus, bet krašto išlinkimus, tas bangeles tai ar 83 ar 84 blink.gif tai manoji labai plati buvo, būtų 2  gal ir 3 saulės kiošo sijonai išėję. doh.gif  lotuliukas.gif

tai vadinasi 42 vidurio motyvai ar ne?

QUOTE(pegasa @ 2009 09 10, 20:02)
Pas mane 50 turėu gautis  išlinkimų ,50 motyvų, darysiu šiektiek  žemiau kelių.Taip nesinori išnaujo pradėt  unsure.gif  jau kartą ardžiau  doh.gif  .
user posted image  Tikėjausi kad bus panašiai banguota  g.gif

tai ir neardyk nes nuotraukoje labai plati ir nesigasdink: kai numegsi ir isskalbsi nebus tokia banguota: pasitemps kazkiek i ilgi ir pasilygins o is 50 motyvu ir turetu gautis panasus plotis kaip nuotraukoje smile.gif bet jau darbelio doh.gif kantrybes ir sekmes drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Lusasita @ 2009 09 10, 19:28)
o kaip cia paskaiciuojat  g.gif  blush2.gif

Lusasita: schemoj paprastai buna vienas motyvas, ten pgal piesini matau kad tos bangeles - 8. vadinasi saules klioso sijonukas gautusi is 8 motyvu, bet galima daryti ir is 10 ir is 12 ir is 16. pasiskaiciuoji kiek akiu tau reikia ir tada mazdaug ziuri nuo kurios eiles pradeti, pvz praeitos mano suknutes 15-oj eilej buvo 17 akiu, as pasiskaiciavau kad man 170 akiu uztenka (klubus matavau) vadinasi dariau 10 motyvu smile.gif
Atsakyti

LA PERLA, ačiū tau už išsamų atsakymą, labai labai padėjai, tai jei tau
nesunku, būtų labai faina, jei papaišytum tuos rombukus, labai padėtum, tada ir aš jau kibčiau į darbą, labai jau gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 09 10, 22:11)
tai vadinasi 42 vidurio motyvai ar ne?






tai lyg tai tiek.
Graži ir čia įdėtoji suknelė, kažin kieno čia darbas?
Norėčiau dar tokios iki kelių, bet kad jokios progos nenusimato g.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2009 09 11, 06:11)
LA PERLA, ačiū tau už išsamų atsakymą, labai labai padėjai, tai jei tau
  nesunku, būtų labai faina, jei papaišytum tuos rombukus, labai padėtum, tada ir aš jau kibčiau į darbą, labai jau gražu  thumbup.gif

kai nuardai virsu (jei pradejai megzti nuo 15 eiles) vel mezgi 15 eile ir visa rasta kur apibraukiau:
user posted image

tik nuo 23 eiles rasto pradzioje mezgi taip:
23 eile: 1 uzmetimas toliau pagal schema
25 eile: 1 uzmetimas 1 gera 1 uzmetimas, toliau pagal schema
27 eile: 1 uzmetimas, 3 geros, 1 uzmetimas, toliau pagal schema
ir t.t. tik geru akiu skaicius vis padideja 2

tai gaunasi ta vieta kur ir suknelej apibraukiau (lapeliai i virsu ir rombuko platejimas)
o rombuku siaurejima darai analogiskai tik uzmetimas gaunasi vienu toliau: baigus lapeliu rasta buna 1 uzmetimas 13 geru vienas uzmetimas tai po to i virsu darai 1 uzmetimas, 2 sumegztos i kaire 11 geru, 2 sumegztos i desine, sekancioj eilej liek 9 geros po to 7 ir t.t. kai pradesi megzti bus aiskiau nei as parasiau:)

QUOTE(Vyna @ 2009 09 11, 07:20)
tai lyg tai tiek.
Graži ir čia įdėtoji suknelė, kažin kieno čia darbas?
Norėčiau dar tokios iki kelių, bet kad jokios progos nenusimato g.gif

manau Statkeviciaus smile.gif
Atsakyti
Hm g.gif As mezgu 8 motyvus, o cia mergaites kalba apie 50 ir net 80, ar cia ne apie ta pati? As noriu placios, ajajajaj, nebenoriu daugiau ardyti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikol @ 2009 09 11, 10:27)
Hm  g.gif  As mezgu 8 motyvus, o cia mergaites kalba apie 50 ir net 80, ar cia ne apie ta pati? As noriu placios, ajajajaj, nebenoriu daugiau ardyti  verysad.gif

tu kaip supratau mezgi pagal ta schema kaip ir as. jeigu tau per liemeni ar klubus plocio uztenka - vadinasi viskas gerai bus saules kliosas, nes man pamatavus klubus reikejo 10 motyvu, nors atrodo butu uzteke ir 8 nes kai nuardai pirmaja eile mezginys pasidaro platesnis, pirma eile visada siauresne buna. nebent tu nori kokiu 2 saules kliosu g.gif o merginos kalba apie Vynos suknutes rasteli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 09 11, 11:34)
tu kaip supratau mezgi pagal ta schema kaip ir as. jeigu tau per liemeni ar klubus plocio uztenka - vadinasi viskas gerai bus saules kliosas, nes man pamatavus klubus reikejo 10 motyvu, nors atrodo butu uzteke ir 8 nes kai nuardai pirmaja eile mezginys pasidaro platesnis, pirma eile visada siauresne buna. nebent tu nori kokiu 2 saules kliosu  g.gif  o merginos kalba apie Vynos suknutes rasteli  smile.gif


Aciu, viskas aisku dabar. Taip, mezgu pagal tavo rasteli. Norejau 1 saules klioso, dabar nebezinau blush2.gif , labai grazi man ta paskutine ikelta nuotrauka, o ten turbut ne vienas saules kliosas. Ech kaip sunku, kazkokia neapsisprendus pasidariau, nebesinori blaskytis, bet kadangi tai vestuvine, tai norisi, kad tobula butu, ir kad buciau tikra, kai reiks ja uzsidet unsure.gif
Rastelis, kuriuo mezgu man labai labai patinka, bet del platumo dabar pasimeciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikol: 11 rugsėjo 2009 - 12:40
QUOTE(pegasa @ 2009 09 10, 20:52)
Labas vakaras smile.gif  mezgu suknele iš moheros pagal  šia shema user posted image
, labai jau banguota gaunas  doh.gif  daug akiu  unsure.gif kaška netaip darau ? mezgu nuo 3 eilės,norėjau,kad butu banguota ,bet netiek  doh.gif  ir dar klausimas kaip prailgint raša ? g.gif



labai strigo šita schemute. Bet gal galite man biski pahelpinti blush2.gif su rasto vertimui, t.y. taskelis tai užmetimas? trikampiukas sumezgims o tusciaS LANGELIS TAI gera akis? ar kaip? blush2.gif
Atsakyti
Na matau užderės dabar mocherinių suknių...
LA PERLA teisingas užkratas....
kaip kartais būna pamatai ir sutirpsti...
VAt pataikei į 10 ką su spalva, modeliu, ypač tavo tempas davė vilties ,kad tai apskritai ĮMANOMA padaryti smile.gif blink.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti