Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios XXIII

La Perla- trūksta žodžių. Fantastiška thumbup.gif
Atsakyti
Noriu aš su maža suknele pasirodyt smile.gif
user posted image
Atsakyti
La Perla user posted imageuser posted imageuser posted image



Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2009 09 10, 18:13)
Noriu aš su maža suknele pasirodyt  smile.gif
user posted image

oj kokia miela, gaila kad niekaip man nepoadidina bet zavu labai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image
Gal geriau matysis smile.gif
Atsakyti
diekui uz grazius zodelius - o dabar vat mezgu sau suknia silta ziemine is mocheros - bet tokios storos - tai ne pukelis o visas pukas gausis man. tkia paprasta be rastu.
cia taip jaukinuosi mohera - paskui jau la perlos suknia kopijuosiu issisaugojau ir rasta - tik dar simbolius reiks gerai issiaiskinti, nes kol kas nieko nesuprantu smile.gif ... ax.gif taip laukiu kol pasius pasukne jai - taip noriu ant gyvo kuno pamatyti - bus dar graziau..
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif mezgu suknele iš moheros pagal šia shema user posted image
, labai jau banguota gaunas doh.gif daug akiu unsure.gif kaška netaip darau ? mezgu nuo 3 eilės,norėjau,kad butu banguota ,bet netiek doh.gif ir dar klausimas kaip prailgint raša ? g.gif
Atsakyti
Sonatuole nuostabi suknyte thumbup.gif su nuostabia mergyte bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pegasa @ 2009 09 10, 18:52)
Labas vakaras smile.gif  mezgu suknele iš moheros pagal  šia shema user posted image
, labai jau banguota gaunas  doh.gif  daug akiu  unsure.gif kaška netaip darau ? mezgu nuo 3 eilės,norėjau,kad butu banguota ,bet netiek  doh.gif  ir dar klausimas kaip prailgint raša ? g.gif

oi... nuo 3 eiles bus ojojoj kokia banguota...pagalvok:8 motyvai yra saules kliosas, na galima daryti kokia 16 motyvu bus dar platesne bet nuo 3 eiles man rodos per daug... g.gif


Lusasita, dekui uz tuos mielus peliukus wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2009 09 10, 19:55)
Sonatuole nuostabi suknyte  thumbup.gif  su nuostabia mergyte  bigsmile.gif

Ingriduska, sagdo, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 09 10, 20:02)
oi... nuo 3 eiles bus ojojoj kokia banguota...pagalvok:8 motyvai yra saules kliosas, na galima daryti kokia 16 motyvu bus dar platesne bet nuo 3 eiles man rodos per daug... g.gif
Lusasita, dekui uz tuos mielus peliukus  wub.gif  wub.gif



einu paskaičiuosiu kiek man motyvų gavosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 09 10, 20:02)
oi... nuo 3 eiles bus ojojoj kokia banguota...pagalvok:8 motyvai yra saules kliosas, na galima daryti kokia 16 motyvu bus dar platesne bet nuo 3 eiles man rodos per daug... g.gif
Lusasita, dekui uz tuos mielus peliukus  wub.gif  wub.gif



o kaip cia paskaiciuojat g.gif blush2.gif
Atsakyti