Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios skalbimo mašinos

kaip tokia uz 1000lt? ar galima uz ta pacia kaina geresne gauti?
ar samsung isvis neverta?
girdejau kad senukuose pigiau nei kt parduotuvese????

Savybė Reikšmė
PRODUKTO PAVADINIMAS SMG WASHING MACHINE R1043GW
PRODUKTO KODAS R1043GW/YLW
GAMINTOJO KODAS R1043GW/YLW
EAN-KODAS 8808979258888
GAMINTOJAS SAMSUNG
PRODUKTŲ GRUPĖ SKALBIMO MAŠINOS
REKOMENDUOJAMA ŠALIS Visos šalys
MATMENYS (AxPxI cm) 85 x 59.8 x 45
SVORIS NETTO (kg) 66
SPALVA BALTA
VALYMO KLASĖ A
SKALBINIŲ ĮKROVIMAS IŠ PRIEKIO
SKALBINIŲ KIEKIS (kg) 5.2
IŠSKALBIMO KLASĖ B
MAKS. IŠSUKIMO GREITIS (aps/min) 1000
VALDYMO TIPAS Skaitmeninis
ENERGIJOS SĄNAUDŲ KLASĖ A
DŽIOVINIMO KLASĖ C
GRUPĖ (BUITINĖ ELEKTRONIKA) SKALBIMO MAŠINOS
SANDĖLYJE Skambinti
GARANTINIO REMONTO, ATLIEKAMO PAS KLIENTĄ, LAIKOTARPIS -
GARANTINIS LAIKOTARPIS 3 Metai
PAKUOTĖS DYDIS 1
PALETĖS DYDIS -

user posted image
Atsakyti
Kas liečia konkretų modelį neturiu nuomonės, bet rinkčiausi mašiną pakraunamą per viršų: būgnas stabiliau laikosi (2-juose taškuose) ir jei netyčia pamiršti ką nors įdėti, o mašina jau paleista - gali be problemų ją sustabdyti ir papildyti.
O Senukuose pirkti gerai ta prasme, kad jei (neduokdie, tfu, tfu, tfu), kas nors atsitiktų, tai servisas, garantinis aptarnavimas nervų daug nekainuoja.
Mes turim Ardo jau turbūt >5-6 metų ir kol kas viskas o.k. thumbup.gif
Atsakyti
Siūlyčiau dar pažiūrėt, kokios programos nusižiūrėtoj mašinoj.
Man, pavyzdžiui, gaila, kad maniškė neturi tokios, kur visko naudoja po pusę įprasto kiekio - pusė kiekio skalbinių, pusė vandens, pusė skalbimo priemonių, o skalbia nesutrumpintą laiką. Labai tiktų vaikų drabužėliams, kurie susitepa labai greit, o vietos nedaug užima (kartais būna gaila kurt mašiną, nes kitų skalbinių taip greit neprisikaupia).
Atsakyti
Skalbiamosios mašinos

Įkrovimo tipai ir dydžiai

Pirmiausiai reikia nuspręsti, kurioje vietoje mašina turi stovėti, nes tai lems jos matmenų ir įkrovos tipo (iš priekio ar per viršų) pasirinkimą. Renkant vietą reiktų nepamiršti, kad mašiną reiks įjungti į tinklą, įrengti vandens įpylimo ir išpylimo vietas. Per viršų įkraunamą mašiną galima statyti kokiame nors kampe, nes tokios skalbyklės yra nedidelis, nereikia palikti erdvės durelių atidarymui. Be to, į tokią mašiną pamirštą daiktą galima įdėti ir skalbimo metu.

Per priekį įkraunamą mašiną galima statyti virtuvėje kaip papildomą spintelę, lengviau parinkti tokios mašinos dydį.

Renkantis mašiną reiktų nepamiršti apie jos darbo pajėgumą. Dviejų žmonių šeimai visiškai užtenka mašinos, kuri skirta 4 kg sausų skalbinių, jei šeima didesnė, galima pagalvoti apie 5, 6 ar net 7 kg talpos mašinas.

Kur statyti skalbiamąją mašiną?

Jei turite nuosavą namą, greičiausiai skalbiamajai mašinai bus palikta atskira patalpa, jei gyvenate bute, mašina stovės virtuvėje arba vonioje, tačiau šios patalpos nėra tinkamos skalbyklei. Vonia bloga dėl nuolatinės drėgmės. Patekdami į mašinos vidų vandens garai gadina jos mechanines ir elektrines dalis. Jei mašina stovi virtuvėje, ji tampa neišsenkančiu kenksmingos chemijos šaltiniu šalia esantiems maisto produktams.

Standartinės, siauros ir mažagabaritės

Kiekvienas rimtas skalbiamųjų mašinų gamintojas gali pasiūlyti visų trijų tipų mašinas. Standartinė laikoma skalbiamoji mašina, kurios aukštis 85 cm, plotis – 60 cm, o gylis – 58 cm. Tokios mašinos statomos erdviose patalpose ir nepriglaudžiamos prie sienos.

Jei skalbiama virtuvėje, tinkamesnės yra siauresnės (maždaug 32 cm gylio) mašinos. Mažose patalpose puikiai dera mažagabaritės mašinos (67x50x40), kurias galima pakišti net po kriaukle. Vienišiems žmonėms ir šeimai iki trijų žmonių turėtų užtekti skalbiamosios mašinos, į kurią galima sukrauti iki 3 kg skalbinių. Keturių–šešių asmenų šeimai reiktų pagalvoti apie mašiną, kurioje tilptų 4,5–5 kg skalbinių. Mašinos, kuriose telpa 6–7 kg, tinkamiausios didesnei negu septynių asmenų šeimai.

Skalbimo, gręžimo ir energijos suvartojimo klasės

Mašinų skalbimo efektyvumas žymimas raidėmis nuo A iki G. A ir B klasės mašinos pasižymi aukštu skalbimo efektyvumu ir saugo audinius, C, D ir E klasės mašinos yra vidutinio efektyvumo, o F ir G – žemo.

Taip pat žymimos gręžimo klasės. Beje, šis rodiklis yra geresnis negu apsukų skaičius, nes rodo, kiek drėgmės pasilieka išgręžtuose skalbiniuose.

Jei domina apsukos, vertėtų žinoti, kad 1000 aps./min efektyvu tik gręžiant kilpinius rankšluosčius ar chalatus. Medvilnei užtenka 800 aps./min, o švelnius audinius geriausiai gręžti 400 aps./min režimu.

Energijos suvartojimo klasės žymimos raidėmis nuo A iki G, kurios rodo modelio ekonomiškumą. Bet kuris sąžiningas specialistas pasakys, kad visos mašinos skalbia maždaug vienodai, užtikrindamos normalią vidutinę skalbimo kokybę. Skalbiamosios mašinos skiriasi vienos nuo kitų tik skalbimo programomis.

Skalbimo programos

Neseniai buvo manoma, kad daugiau skalbimo programų turinti mašina geresnė. Dabar režimų atsirado tiek, kad eiliniam vartotojui sunku juos suskaičiuoti. Galime stebėti atvirkštinį procesą. Naujo modelio mašinos teturi vos keturias skalbimo programas skirtingo tipo skalbiniams ir kelias papildomas, kurios skiriasi, priklausomai nuo modelio, pvz.: papildomo skalavimo režimas, skirtas alergiškiems žmonėms arba mažus vaikus auginančioms šeimoms; mirkymo, dėmių šalinimo ir intensyvaus skalbimo režimas labai nešvariems skalbiniams; greito skalbimo režimas nelabai suteptiems skalbiniams; pusės įkrovos režimas ir režimas, neleidžiantis skalbiniams susiglamžyti. Perkant mašiną reiktų žinoti, kurios programos gali būti reikalingos.

Skalbiant pasirinkus vieną iš programų nustatoma vandens temperatūra, gręžimo greitis ir skalavimų skaičius. Tuo pat metu elektroninės mašinos smegenys stebi, kad pasirinkta programa atitiktų audinio tipą ir, pastebėjusios klaidą, atitinkamai pakoreguoja procesą. Pastaruoju metu gamintojai atsisako besisukančių mechaninių reguliatorių, kuriais anksčiau buvo nustatomi skalbimo parametrai. Juos sėkmingai keičia mygtukai. Tai ilgina mašinos eksploatacijos laiką, nes sumažėja judančių dalių ir mechaninių mazgų skaičius.

Reiktų nepamiršti:

Laikmatis. Galima sukrauti skalbinius išeinant į darbą, nustatyti laikmatį ir grįžus rasti juos išskalbtus ir išgręžtus.

Medžiaga iš kurios pagamintas bakas. Iš nerūdijančio plieno arba kompozicinių medžiagų tarnaus ilgiau negu emaliuotas.

Panelis. Kaip jis atrodys, nėra skirtumo, svarbiausiai, kad jis būtų aiškus ir suprantamas, kad skalbiant nereiktų naudotis instrukcija.

Dangtis. Patogiausiai skalbinius sukrauti ir išimti, jei jis atsidaro 180 laipsnių kampu. Triukšmas. Jei mašiną statysite virtuvėje, kur praleidžiama nemažai laiko, reiktų pasirinkti tyliai veikiančia mašiną.

„Elektroninės smegenys“

Pastaruoju metu labiausiai išpopuliarėjo elektroninė „Fuzzy Logic“ sistema (kartais vadinama „Fyzzy Control“ arba „Dialogic“). Jei mašinoje yra tokia sistema, skalbimui ji naudos būtent tiek vandens, kiek reikia konkrečiam skalbinių kiekiui. Sistema išmatuos atitekančio vandens temperatūrą ir pagal tai apskaičiuos skalbimo laiką, įskaičiuodama ir laiką, kuris bus sugaištas vandeniui pašildyti. Mašina su „Fuzzy Logic“ sistema kainuoja brangiau, tačiau greitai atsiperka. Šiuo atveju kalbama apie tinklo įtampą, kuri gali kisti. Įtampos šuoliai neigiamai veikia elektroninio programavimo sistemą, gali prasidėti mašinos darbo sutrikimai, ji gali greičiau sugesti. Norint to išvengti, mašiną į tinklą reiktų jungti per sistemos stabilizatorių.

Karštas ar šaltas vanduo

Dar viena galima problema – per daug kietas vanduo, kuris greitai sugadina šildymo elementą, todėl skalbiant reiktų nepamiršti su skalbimo milteliais suberti ir vandenį minkštinančių priedų. Kai kurie gamintojai suteikia galimybę mašiną iškart jungti ir prie šalto, ir prie karšto vandens magistralių. Tai padeda tausoti šildymo elementą, trumpina skalbimo laiką ir taupo elektros energiją. Reikia turėti garantijas, kad vanduo bus tiekiamas visą laiką, o pas mus kartais keletą dienų tenka pasėdėti be karšto vandens. Be to, jungiant mašiną prie karšto vandens magistralės reiktų naudoti filtrą, o tai brangu.

Gamintojai

Šiuo metu populiariausios yra standartinės skalbiamosios mašinos, įkraunamos per priekį. Kai kurių ekspertų nuomone, tokios mašinos patikimesnės už siauras, nes mažinant mašinos matmenis tenka mažinti ir detalių skaičių, trumpinti jungtis ir pan. Tai turi įtakos skalbimo kokybei ir mašinos patikimumui. Visos mašinos priskiriamos standartinėms A–G klasėms, ir, kaip buvo minėta, skalbia maždaug vienodai. Iš bendros masės išsiskiria tik nedidelė dalis aukštesnės klasės mašinų, kurias gamina „Miele“ ar „ELECTROLUX“. Jos kainuoja gerokai brangiau.

Visos kitos mašinos skiriasi tik skalbimo programomis. Sudėtines mašinų dalis visoms bendrovėms gamina tik koks ketvertas gamyklų. Kiekvieną mašiną sudaro bakas, variklis ir skalbimo programas nustatanti programuoklė. Pirkėjas dažniausiai moka už bendrovės prekių ženklą ir mašinos dizainą. Skalbimas priklauso nuo pasirinkto režimo ir naudojamo skalbimo priemonių. Tarkim, jei medvilniniai audiniai bus skalbiami kaip vilnoniai, skalbimo kokybė sumažės maždaug per pus.

Patikimumas ir ilgaamžiškumas

Kita svarbi savybė – patikimumas. Šiuo atveju reiktų atkreipti dėmesį į šalį, kurioje mašina buvo surinkta. Kai kurių specialistų nuomone, Italijoje rinkta skalbyklė turėtų tarnauti 5–8 metus, Vokietijoje – 10–15 metų. Korėjoje surinktos mašinos tarnauja iki 5 metų, Kinijoje – 3–5 metus. Išsiskiria švedų ir austrų mašinos, kurios gali tarnauti net iki 20 metų.

Taip pat labai svarbus ir rankinis skalbyklių rinkimas. Tarkim, Turkijos BEKO gamyklose jas renka automatai. Tai sutrumpina tarnavimo laiką, bet sumažina savikainą. Visiškai patikimai detales gali pritvirtinti tik žmogus. ASKO ir „Bosh“ gamyklose yra cechų, kur skalbykles baigia rinkti rankomis. Du trečdaliai austriškų „Evronova“ skalbyklių renkama rankomis. Tai neturi įtakos skalbimo kokybei, nes ir gamintojai pripažįsta, kad kokybė nepriklauso nuo surinkimo vietos.

Džiovinti ar nedžiovinti?

Dabar beveik visi gamintojai siūlo skalbykles su įmontuota džiovykle. Tokio tipo skalbyklės išsprendžia ne vieną problemą: nebereikia džiauti skalbinių, po trijų valandų galima turėti nešiojimui paruoštą norimą rūbą. Reiktų nepamiršti: jei skalbyklė skalbia 5 kg skalbinių, ji išdžiovins tik 2,5 kg. Taip pat nereiktų tikėti sakančiais, kad džiovinimo funkcija išgelbės nuo lyginimo. Paprastai rekomenduojama ne iki galo išdžiovinti drabužius, kad būtų lengviau liginti. Be to, skalbyklėje džiovinami skalbiniai trumpiau tarnauja. Ne visada medžiaga išdžiovinama lygiai, kai kuriuose vietose daiktas perdžiovinamas ir audinys sensta. Beje, šiais laikais galima nusipirkti atskirą džiovinamąją mašiną, tačiau ji kainuoja panašiai kaip ir nauja skalbyklė.

Visgi reiktų pastebėti, kad šiandieninės skalbiamosios mašinos daro tai, ką visada darydavo skalbėjos: drėkina, skalbia, skalauja ir gręžia. Renkantis vertėtų kreipti dėmesį tik į tai, kaip vyksta šie procesai

Papildyta:
Skalbimo mašinų terminai

AKTYVAUS BALANSO KONTROLĖ
Sistema užtikrina, kad skalbyklė gręžimo metu bus visiškai stabili.

APSAUGA NUO VANDENS IŠSILIEJIMO
Apsauga nuo vandens išsiliejimo arba „AQUA CONTROL“ sistema apsaugo nuo vandens perpylimo.

AUTOMATINĖ SKALBIMO PROGRAMA
Automatiškai nustatomas skalbinių svoris ir parenkamas reikiamas vandens kiekis, sukimo ciklas ir t.t.

DIDŽIAUSIAS GRĘŽIMO GREITIS Šiuo metu gaminamos buitinės skalbyklės, kurios turi 400 – 1600aps./min gręžtuvus. Aišku, kad 400 aps./min išgręžus skalbinius dar patys galėsime gręžti – tvirtai suspaudus skalbinius išvarvintume ne vieną lašą vandens. Optimalus variantas 800 – 1000 aps./min skalbyklės.

„EKO“ SISTEMA
Skalbimo milteliai panaudojami 100 % - skalbiant jie nepatenka į siurblį, lieka būgne.

ENERGIJOS SĄNAUDŲ KLASĖ / SKALBIMO EFEKTYVUMO KLASĖ
Skalbyklės skirstomos pagal energijos sąnaudas ir skalbimo kokybę į klases: A, B, C, D, E, F, G. Ekonomiškiausios yra A skalbimo klasės skalbyklės. Tačiau ir B, ir C klasės modeliai „nepraris“ jūsų šeimos biudžeto, nes dažniausiai tokios skalbyklės gali skalbti didesnį kiekį skalbinių. Tam, kuris skalbia daug daugiau nešvarių skalbinių, patariama rinktis A skalbimo ir B ekonomiškumo klasės modelį, o ne B skalbimo ir A ekonomiškumo klasės modelį, jeigu abiejų kaina yra panaši – taip išvengsite papildomo blogai išskalbtų skalbinių skalbimo.

„FUZZY LOGIC“ Mikroprocesoriais valdomas skalbimo procesas, elektros ir vandens sąnaudos priklausys nuo skalbinių kiekio.

GREITO SKALBIMO PROGRAMA
Greito skalbimo programa yra skirta nelabai nešvariems skalbiniams skalbti. Ji gali trukti net iki 60 procentų trumpiau nei standartinės programos.

GRĘŽIMO GREITIS (aps./min)
Skalbyklų gręžtuvai paprastai sukasi nuo 400 iki 1600 apsukų per minutę greičiu. Šis rodiklis lemia gręžtuvų klasę ir gręžimo kokybę, taip pat žymimą raidėmis. Populiariausi yra B (iki 1300 aps./min) ir C klasių (iki 1000 aps./min) gręžtuvai. Tiesa, paprastai gręžtuvai turi kelis greičių režimus: nuo 400 aps./min iki didžiausio.

INTENSYVAUS SKALBIMO PROGRAMA
Intensyvaus skalbimo programa skirta nešvariems skalbiniams skalbti (labai dėmėtiems, su vyno, vaisių sulčių, šokolado, tepalo dėmėmis).

LAIKMATIS STARTO ATIDĖJIMUI
Kai kurios skalbyklės turi ir laikmačius, leidžiančius paleisti skalbimo procesą po tam tikro (jūsų nustatyto) laiko. Tai bus patogu tiems pirkėjams, kurių vandentiekio sistema vandenį teikia su pertrūkiais (dieną ir vakare vandens slėgis yra mažas, o naktį padidėja). Skalbiant naktį, galima naudotis ir pigesne elektros energija (kas turi kombinuotąjį dviem energijos kainų tarifams tinkantį skaitiklį). Toks skalbimo būdas turi daug privalumų: vakare į skalbyklę, turinčią džiovintuvą, sudėti skalbiniai ryte jau bus sausi.

LENGVO LYGINIMO PROGRAMA
Lengvo lyginimo programa pravarti skalbiant 5 – 6 poras marškinių – turėsite tik pakabinti juos ant pakabos, galėsite nelyginti ar pakaks tik porą kartų perbraukti laidyne.

PAGRINDINĖS PROGRAMOS
Daugelis skalbyklių turi po keletą pagrindinių programų, kurios savo ruoštu turi dar po keletą variantų. Svarbus yra ne programų skaičius, bet skalbimo kokybė. Programos pavadinimas turi atitikti skalbiamo audinio tipą (vilna, medvilnė, sintetika, linas) arba numatytą skalbimo būdą (pavyzdžiui, švelnus skalbimas, virinimas ir kt.). Gamintojai neapsiriboja tik pagrindinėmis, gerai žinomomis programomis. Be jų, skalbyklėse būna ir papildomų programų, leidžiančių neskalauti, negręžti skalbinių. Daugelis šiuolaikinių skalbyklių modelių turi pusės normos skalbinių kiekiui skalbti skirtas programas, papildomas skalavimo programas, skirtas tiems, kurie yra alergiški skalbimo milteliams.

SAUSŲ SKALBINIŲ KIEKIS (kg)
Standartinėmis laikomos tos skalbyklės, į kurias telpa 5 kg skalbinių. Šiandien mašinos, kuriose telpa 6 - 7 kg skalbinių, sunaudoja ne daugiau elektros energijos ir vandens nei mažesnės talpos skalbyklės. Be to, didesnes skalbykles reikia rečiau įjungti, jose audiniai mažiau glamžomi. Mažos skalbimo mašinos sunaudoja beveik tiek pat vandens ir energijos, kiek ir standartinio dydžio modeliai.

SKAITMENINIS EKRANAS
Jame matomos ne tik vandens temperatūra, gręžtuvo greitis, skalbimo laikas, programos numeris, vandens sąnaudos, bet ir kiek skalbiniuose liko drėgmės.

SKALBIMO BAKAS
Pigios skalbyklės turi metalinį emaliuotą vandens baką. Pažeidus apsauginį sluoksnį, toks bakas greit rūdija ir ima leisti vandenį. Tvirti yra plastikiniai ir nerūdijančio plieno bakai. Plieniniai vandens bakai yra žymimi simboliais X ar INOX, o plastikiniai – užrašais CARBORAN, POLINOX, POLIPLEX, PLASTIC ar kt.

VANDENS SĄNAUDOS (ltr.)
Šiuolaikinės skalbyklės naudoja nedaug vandens – nuo 35 iki 70 litrų vienam skalbimo ciklui.

Neradote Jums reikalingo termino paaiškinimo? Rašykite el. pašto adresu info@neriba.lt, mes pasistengsime Jums padėti!
Atsakyti
Rinkau mamai skalbimo mašiną, tai buvau vienų pažįstamų parduotuvej. Sakė pirkt tik bosch'ą blink.gif (geriausia kokybė). Nors puoliau ginčytis, kad turiu indesit, jau 7 metus ir viskas veikia. Tai sakė, kad 7 metai labai mažai ir indesitam po 5-6 metų naudojimo patartina keisti guolius blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(gielux @ 2006 09 17, 10:18)
Rinkau mamai skalbimo mašiną, tai buvau vienų pažįstamų parduotuvej. Sakė pirkt tik bosch'ą  blink.gif (geriausia kokybė). Nors puoliau ginčytis, kad turiu indesit, jau 7 metus ir viskas veikia. Tai sakė, kad 7 metai labai mažai ir indesitam po 5-6 metų naudojimo patartina keisti guolius  blink.gif .


Guolius reikia pakeisti laiku, bo gali sugadinti skalbimo masinos bugna arba asi, del ko gali tekti ismesti visa skalbimo masina.
Bet nereiskia, kad po septyniu metu butina keisti.
Geriausia skalbimo masina yra Miele, o ne Bosch, bet Miele ir kainuoja...
Po Mieles eina AEG, Siemens, Bosh, Hoover (netgi Candy, kurios surinktos U.K.), Electrolux, Gorenje, Whirlpool, Ariston (ir panasios, tik ne Beko, Ardo, Hansa...).
Siu modeliu kainos yra daugmaz pansios, daugumoje sumokant daugiau, gaunamas ir geresnis daiktas.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2006 09 21, 23:31)
Guolius reikia pakeisti laiku, bo gali sugadinti skalbimo masinos bugna arba asi, del ko gali tekti ismesti visa skalbimo masina.
Bet nereiskia, kad po septyniu metu butina keisti.
Geriausia skalbimo masina yra Miele, o ne Bosch, bet Miele ir kainuoja...
Po Mieles eina AEG, Siemens, Bosh, Hoover (netgi Candy, kurios surinktos U.K.), Electrolux, Gorenje, Whirlpool, Ariston (ir panasios, tik ne Beko, Ardo, Hansa...).
Siu modeliu kainos yra daugmaz pansios, daugumoje sumokant daugiau, gaunamas ir geresnis daiktas.

Tai kada tuos guolius keisti blush2.gif doh.gif . O dėl Mieles, tai čia jau taip. Ji gera, bet ir kaina nebloga drinks_cheers.gif .
Atsakyti
Mes pirkom Miele su defektu, pigiau (atidaroma viršuje, tai ta plastmasė, kur yra meniu, nežinau kaip ją pavadinti, vos vos įskilus, ruoželis toks). Per šešis metus didesnių problemų (nei mažesnių biggrin.gif ) nebuvo...
Atsakyti
QUOTE(gielux @ 2006 09 22, 10:48)
Tai kada tuos guolius keisti  blush2.gif  doh.gif . O dėl Mieles, tai čia jau taip. Ji gera, bet ir kaina nebloga  drinks_cheers.gif .


Kazkaip niekas cia nekalba apie Bauknecht. Girdejau, kad jos eina po Miele, ar is tiesu?
Atsakyti
QUOTE(gielux @ 2006 09 22, 09:48)
Tai kada tuos guolius keisti  blush2.gif  doh.gif . O dėl Mieles, tai čia jau taip. Ji gera, bet ir kaina nebloga  drinks_cheers.gif .


Kai atsiranda pasalinis garsas.
Dazniausia pradeda garsiau grezti.
Pasukus bugna su ranka galima pajausti.
Papildyta:
QUOTE(mamutas @ 2006 09 22, 10:54)
Kazkaip niekas cia nekalba apie Bauknecht. Girdejau, kad jos eina po Miele, ar is tiesu?


Seniau Bauknecht gamino vokietijoje, ir galima sakyti buvo po Mieles, Siemenso, Boscho. O dabar sisijunge su Whirlpool ir beveik visi modeliai buvo gaminami italijoje, todel ir kokybe atitinkama, kaip Whirlpoolo.
Atsakyti
Labas! Gal kam teko susidurt su tokia beda - skalbimo masina gadina (drasko) rubus?
Turiu 5 metu senumo Hansa masina, is sono dedasi rubai, 5kg iki 1000 apsisukimu. pries kokius metus ar daugiau pradejo ji kartas nuo karto durniuot - kai kurie iskalbti rubai buna vietomis lyg skalbimo milteliais stipriai itrinti (baltas milteliu demes sunku nuvalyt), o kai kur net ir kiaurai skyles buna tose vietose pratrintos. Ne kiekviena karta taip, bet koki 10 geru rubu teko ismest.
ivairius skalbimo rezimus bandem, ir svelnius, ir apsuku maziau duot, ir rubu maziau kraut, bet vistiek nepadeda. Gal milteliu padavimos blogas?
Tai ar kas gali zinot - kame reikalas?
Atsakyti
QUOTE(Janike @ 2006 09 23, 12:53)
Labas! Gal kam teko susidurt su tokia beda - skalbimo masina gadina (drasko) rubus?
Turiu 5 metu senumo Hansa masina, is sono dedasi rubai, 5kg iki 1000 apsisukimu. pries kokius metus ar daugiau pradejo ji kartas nuo karto durniuot - kai kurie iskalbti rubai buna vietomis lyg skalbimo milteliais stipriai itrinti (baltas milteliu demes sunku nuvalyt), o kai kur net ir kiaurai skyles buna tose vietose pratrintos. Ne kiekviena karta taip, bet koki 10 geru rubu teko ismest.
ivairius skalbimo rezimus bandem, ir svelnius, ir apsuku maziau duot, ir rubu maziau kraut, bet vistiek nepadeda. Gal milteliu padavimos blogas?
Tai ar kas gali zinot - kame reikalas?


Greiciausia problemos su bugnu. Yra 2 bugnai: vidinis ir isorinis. Vidiniame bugne buna menteles kurios varto skalbinius, jeigu jos blogos, gali draskyti. Atsidarius langa matosi tarpas tarp vidinio bugno ir gumos, jeigu vidinio bugno nelygus krastas prie gumos, taip pat gali draskyti skalbinius, jeigu pats bugnas kreivas, velgi gali pakenkti.
Nemanau kad tai susije su milteliu padavimu.
Atsakyti