Įkraunama...
Įkraunama...

Iki kada sterilizuoti buteliukus?

Iki 3 men sterilizavau kaskart, o dabar jau koki karta i diena ar i 2 smile.gif
Atsakyti
as visada iki 6 men, dabar plaunu su soda
Atsakyti
Mano dukrelei 5 men., strelizuot buteliukus zadu iki 1 metu, vaiko siltnami neauginu, bet kas liecia maista, savo mazyles sveikata niekada nerizikuosiu.
Atsakyti
Nesterilizavau nė karto,tik karts nuo karto praplaudavau buteliuką,užsukimų dangtelį,soskytę su soda smile.gif
Atsakyti
Nesterilizuoju, švariai nuplaunu, specialiu šepetėliu pašveičiu. Naujus pavirinu. Bet kasdien tai ne.
Atsakyti
As tai buteliukus ir soskiukus virintu vandenuku perpildavau iki tol kol juos naudojau wink.gif
O dabar turiu sterilizatoriu - tai ji naudoju - super dalykas thumbup.gif
Atsakyti
Iki kokiu 5 men buteliukus,ciulptukus ir pientrauki,jei buvau naudojus, sterilizuodavau mazdaug karta i savaite.o dabar,kai pradejom valgyt kosytes,tai visus indelius ir saukstukus po valgio plaunu su soda,o buteliukus ir ciulptukus sterilizuoju tik tada kai atsimenu,tai mazdaug karta per 2-3 savaites
Atsakyti
Aš prieš naudojant kokią lėkštutę ar šaukštuką visad verdančių vandenių perlieju, prieš tai išplovus paprastu vandenių ax.gif
Atsakyti
sterilizuoju kiekviena diena,tiutiukus irgi.galvoju iki 5-6men.sterilizuoti g.gif
Atsakyti
Ipratau kai isplaunu isplikyti su verdanciu vandeniu, tai jau greitai metai...ai nesunku gi ax.gif
Atsakyti
Aš iki kokių 5-6 mėn. sterilizuodavau su verdančiu vandeniu. Šiuo metu reguliariai perplaunu su soda.
Atsakyti
as is karto sterelizavau o veliau tik karstu vandeniu ploviau
Atsakyti