Įkraunama...
Įkraunama...

Iki kada sterilizuoti buteliukus?

QUOTE(kabesita @ 2010 11 18, 00:44)
Kiek skaiciau, visur rekomenduoja sterilizuot buteliukus iki metu, koses valgant indus tik verdanciu apiplaut  mirksiukas.gif Bet kiekviena mamyte daro savaip  mirksiukas.gif

man gimdyo namuose sakė,kad jei buteliukai,soskiukai ir .t.t naudojami vieno vaiko,tai nereik per daug jų sterilizuot-užtenka virintu vandeniu perliet mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif sia tema sprendziam kiekviena individualiai bent iki 6men. manau reikia sterilizuoti smile.gif as lelstutes, saukstelius ir buteliukus su soskutem plaunu indaploveja ir sterilizuoti nebereikia pakankamai gerai issiplauna, o perpilti verdanciu vandeniu visada geriau thumbup.gif
Atsakyti
su pirmu vaikeliu tris menesius sterilizavau buteliukus, o su antru tik viena menesiuka, nes svarumas superinis nemanau kad labai jau ir gerai. prie visko pripranta ir prisitaiko kudikelis.

kuo didesnis sterealumas vaikui tuo manau yra blogiau
Atsakyti
aš buteliukus ir pientraukį sterilizavau iki 8mėn, vien dėl to, kad man taip buvo patogiau nei kišti rankas po karštu vandeniu ir , be to, mažoji nepaleisdavo manęs nuo savęs, tai man ir būdavo patogiau, kad sudedi, užstatai ir išsisterilizuoja blush2.gif nors visa kita , t.y. žaislus, nes soskės nepripažinom, tik su muilu ir šiltu vandenuku nuplaudavau
manau buteliukus tikrai nereikia tiek ilgai sterilizuoti, bet iki kokių 6mėn manau reiktų, ne veltui rekomenduoja medikai gal g.gif
Atsakyti
primaitinti pradejau nuo 3 menesio, tai sterilizavau gal pora pirmu kartu, po to tik po kas trecio naudojimo. lai gauna biski bakteriju, geriau virskinimas susireguliuos. galu gale ne Afrikoj gyvenam, salygos beveik sterilios.
Atsakyti
didziajai iki 6 men sterilizuodavau, gal kokiu men daugiau g.gif po to tik virintu vandeniu perpildavau, Mazajai ir dabar kartais tik virintu vandeniu perpilu ax.gif
Siaip man idomu kaip maitinancios MP krutis sterilizuoja? - virintu vandeniu nupilikina ar i sterilizatoriu kisa? lotuliukas.gif
Tai nesvaigstu del sterilumo 4u.gif
Atsakyti
As ir virintu vandenuku perplaunu tik
Atsakyti
Aš retai virintu vandeniu perpilu. Išplaunu gerai ir viskas ax.gif
Taigi ant grindų vaikas ropinėja, prisirenka jis ten visokių bakterijų. Nematau tikslo sterilizuot kažką. Na, nebent šviežiai pirktus indus / soskes. Vieną kartą ir gana smile.gif
Atsakyti
Kartais vis dar isvirinu, bet ziuriu vis reciau, tik aisku pries naudojant visda virintu vandeniu isplaunu
Atsakyti
Isplaunu ir uzpilu verdanciu vandeniu
Atsakyti
Mums 5 men ir snd buvom pas gydytoja,kaip tik uzdaviau si klausima,o ji atsake, kad sterilizuoti is vis nereikia ir kad cia mamyciu ismislas. As iki siol sterilizuodavau, dar ir grizus ta pati padariau...ir nzn ka dabar darysiu, turbut vis tiek karta per savaite i sterilizatoriu idesiu.
Atsakyti
Mano vaikui 8 men ir savaite, tai as iki siol sterilizuoju buteliukus ir puodelius is kur koses valgo, nezinau tai gerai ar ne, tiesiog man taip patogiau, nors istikruju tai vistiek vandeniu pirma perplaunu, o poto i sterilizatoriu..bet manau, kad gal jau reikia baigti su siuo reikalu.
Atsakyti