Įkraunama...
Įkraunama...

Iki kada sterilizuoti buteliukus?

4u.gif mums 3 menesiukai, turim 6 buteliukus, todel sterilizoju 1 karta i diena ir 1 nakciai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smille_for_you @ 2010 04 10, 20:36)
4u.gif  mums 3 menesiukai, turim 6 buteliukus, todel sterilizoju 1 karta i diena ir 1 nakciai smile.gif


o kam tau tiek daug buteliuku? ar kiekviena karta maitini vis is kito buteliuko ir vakare visus sterilizuoji?
Atsakyti
QUOTE(reda86 @ 2010 04 11, 23:19)
o kam tau tiek daug buteliuku? ar kiekviena karta maitini vis is kito buteliuko ir vakare visus sterilizuoji?

ax.gif jo taip ir darau, nes po kiekvieno maitinimo kazkaip begt sterilizuot... po 1 buteliuka? doh.gif be to kai reikia isvaziuot tarkim pas mociute visai dienai,nes mes biskeli toleliau nuo miesto gyvenam- name, tai sterilizatoriu veztis neapsimoka, todel man ir prireikia tiek buteliuku smile.gif be to 1 arbatai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smille_for_you @ 2010 04 12, 00:25)
ax.gif  jo taip ir darau, nes po kiekvieno maitinimo kazkaip begt sterilizuot... po 1 buteliuka?  doh.gif  be to kai reikia isvaziuot tarkim pas mociute visai dienai,nes mes biskeli toleliau nuo miesto gyvenam- name, tai sterilizatoriu veztis neapsimoka, todel man ir prireikia tiek buteliuku smile.gif be to 1 arbatai smile.gif


zodziu augi vaika siltnamio salygom mirksiukas.gif
mano mergytei taip pat trys menesiai. turim pora buteliuku,vienas misinukui,kitas vandenukui. po kiekvieno maitinimo isplaunu karstu vandeniu,o vakare isvirinu. kaip ten bus jei vaikiukas negaus nei jokios bakterijos,va tada ir prasideda alergijos ir sirgimai kuo tik imanoma,juk leist reikia vaikuciui paciam imuniteta gamintis.
Atsakyti
Nesterilizuojam isvis schmoll.gif Kartais tik nuplikau verdanciu vandeniu ar praplaunu su soda, bet net ne kasdien.
Atsakyti
QUOTE(reda86 @ 2010 04 12, 12:02)
zodziu augi vaika siltnamio salygom  mirksiukas.gif
mano mergytei taip pat trys menesiai. turim pora buteliuku,vienas misinukui,kitas vandenukui. po kiekvieno maitinimo isplaunu karstu vandeniu,o vakare isvirinu. kaip ten bus jei vaikiukas negaus nei jokios bakterijos,va tada ir prasideda alergijos ir sirgimai kuo tik imanoma,juk leist reikia vaikuciui paciam imuniteta gamintis.

Gal ir siltnamio salygom, bet as manau zinau geriau, kaip augint savo maziuka smile.gif bandziau praplovinet buteliukus nesterelizuojant naudoti, tai po tokiu bandymu mums labai pilvuka skaudejo, net reikejo zvaakutes deti. keleta kart pabanzius, supratau kad mes tam dar nepasiruose.... o apie siltnami,reiktu paklaust musu tevu, kurie ligino drabuzelius iki 6 menesiu ir virino buteliukus, as asmeniskai sveika, ir niekuom nesergu thumbup.gif manau ir mano vaikui ateis laikas kai nereikes sterilizuoti ax.gif o dabar, yra kaip yra smile.gif uztat neturejom diegliuku tongue.gif nors ir berniukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smille_for_you @ 2010 04 13, 14:18)
Gal ir siltnamio salygom, bet as manau zinau geriau, kaip augint savo maziuka smile.gif bandziau praplovinet buteliukus nesterelizuojant naudoti, tai po tokiu bandymu mums labai pilvuka skaudejo, net reikejo zvaakutes deti. keleta kart pabanzius, supratau kad mes tam dar nepasiruose.... o apie siltnami,reiktu paklaust musu tevu, kurie ligino drabuzelius iki 6 menesiu ir virino buteliukus, as asmeniskai sveika, ir niekuom nesergu  thumbup.gif  manau ir mano vaikui ateis laikas kai nereikes sterilizuoti  ax.gif  o dabar, yra kaip yra smile.gif uztat neturejom diegliuku tongue.gif nors ir berniukas smile.gif


viskas gerai,kiekviena mama elgiasi taip ,kaip atrodo kad jos vaikuciui yra gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai planuoju iki 4 men sterilizuoti, o paskui jau nea...
Atsakyti
sterilizavau iki suejo puse metu, tai darydavau po kiekvieno maitinimo. dabar tik retkaciais. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visad.su.tavimi: 19 balandžio 2010 - 12:56
sterilizavau gerus penkis mėnesius,ir taip manau kad perilgai.
Atsakyti
Sterelizuosiu iki trijų mėnesių tikrai,o paskui gal kokius kelis kart į savaitę,kadangi krastomės į Suomiją,o ten labai švarus vanduo,tai jame nėra tokių brudų kaip pas mus.
Atsakyti
Kiek skaiciau, visur rekomenduoja sterilizuot buteliukus iki metu, koses valgant indus tik verdanciu apiplaut mirksiukas.gif Bet kiekviena mamyte daro savaip mirksiukas.gif
Atsakyti