Įkraunama...
Įkraunama...

Iki kada sterilizuoti buteliukus?

Gal as visiska blondine, bet turiu toki klausima: kai issterilizuojat buteliuka, jis gi buna dregnas, tai su kuo ji sausinate?
Atsakyti
mano katinukui 9 men as iki siol sterilizuoju buteliukus biggrin.gif turiu avent sterilizatoriu 6 buteliukus,ir kiekviena diena sterilizuoju,gal jau nebereiktu,bet is yprocio mirksiukas.gif
kol gers is buteliuko tol sterilizuosiu,kaip ismoks is puoduko atsigerti,tai visi buteliukai ir sterilizatoriai keliaus i palepe lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Latikaa @ 2010 02 28, 08:34)
Gal as visiska blondine, bet turiu toki klausima: kai issterilizuojat buteliuka, jis gi buna dregnas, tai su kuo ji sausinate?

Aš turiu pasitiesusi rankšluostuką, ant kurio viską ir džiovinu mirksiukas.gif Draugė turėjo nedidelę pastatomą džiovyklėlę.
Atsakyti
mums drauge paskolino avent sterilizatoriu thumbup.gif sterilizuoju viena karta paroj visus buteliukus, kartais soskyte imetu kartu, jei mazajai tuo metu ji ne draugas smile.gif
diena tarp maitinimu plaunu siltu vandeniu ir dar praskalauju pries darant misinuka virintu vandenuku smile.gif taip ipratus smile.gif manau sterilizuosiu iki papildomo primaitinimo wink.gif tada sterilizatorius grys pas savininkus smile.gif mes mes karts nuo karto virintame vandenyje tvarkysime buteliukus, indukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2010 01 25, 20:34)
Nesterilizavau ne vienos dienos  tongue.gif  Karts nuo karto (ne daznai) perliedavau karstu vandeniu.
Esu pries steriluma!  ax.gif

drinks_cheers.gif As taip pat. Kai gime tik nupildavau buteliukus verdanciu vandenuku iki kokiu 5 menesiu rolleyes.gif Esu tokios nuomones, kad vaikas turi igauti imuniteta, juk kai paaugs ir zemes paragaus ir nuoruka i burna isikis, visko bus dar,taip kad tegu pratinasi prie musu erdves bakteriju, bo paskui per ta steriluma ir kimba visokie stomatitai schmoll.gif
Atsakyti
Kadangi mano gražuolis, mamytes krūtinę ima tik su antspeniu. Aš ji išplovusi visada užpilu verdančiu vandeniu.
Atsakyti
Na va, ieskojau tokios temeles, dziaugiuosi kad radau, ir kad dauguma nepuola visko paniskai sterilizuoti smile.gif As naudoju daug ivairiu pagalbiniu instrumentu (pientrauki, antspenius, pieno surinkejus, buteliukus, ciulptukus, saukstelius), nes turiu problemu su pienuku, o labai noretusi maitinti MP, taigi dirbu issijuosus smile.gif
Suneliui dabar lygiai menuo. Maitinant tenka viska daryt greitai. Pagal taisykles turbut virint reiketu pries pat maitinant, nes sterilumas ilgai nesilaiko. Tai kudykis tikriausiai uzsirektu negyvai, ir taip uztrunka kol visus pieno surinkimo ir kt. ritualus atlieku. Tai as darau taip: po kiekvieno maitinimo viska isplaunu, perpilu verdanciu vandeniu ir sudedu i dezute iki kito naudojimo. Na, kartais dar pries naudojant verdanciu vandeniu perpilu.
Bet va, kartais tokia baime suima, ar nereiketu sterilint kaip literaturoj raso? Bet dar minusas, bandziau pavirint, tai viskas apsinesa kalkiu nuosedom, tai tokie bjaurus, apskrete tie buteliukai pasidaro.
Siaip niekur neteko aptikt nei straipsniu, nei kazkokios info sia tema. Visur tik raso sterilint higienos sumetimais ir viskas.
O kas gali nutikt vaikeliui jei nesterilinsi?
Atsakyti
Sterilizuodavau buteliukus ir pientraukį iki 6 mėnesio. Tiek su sūnum, tiek su dukra. Manau ilgiau tikrai nereikia smile.gif
Atsakyti
Sterilizavau tik su karstu vandeniu perpyliau pirma karta naudojant mirksiukas.gif ir viskas puiku. Nemanau ,kad kiekviena karta reikia tikrai to nedariau schmoll.gif
Atsakyti
po kiekvieno naudojimo išplaunam karštu vandeniu, o jei būna karšto virinto, tai dar ir tuom karts nuo karto perliejam... ir kiekvieną vakarą iškaitinam garpuodyje
Atsakyti
Aš vis dar sterilizuoju buteliukus ir čiulptukus, ir šaukštelius sterilizatoriuje, nors mums jau 7,5 mėn. Neterilizuoju tik bliūdelių iš kurių košytę valgom. smile.gif
Atsakyti
O kodėl Jūs tingit pasinaudot paieška? Gi yra tokių temų 4u.gif

ČIA
IR ČIA
Atsakyti