Įkraunama...
Įkraunama...

Indų filmai

Labas rytas, va cia tokia nuoroda imetu, galesit paziuret apie ta filma (vienur su h rasosi, kitur be - suprasi cia umn.gif )
Chandramukhi
Atsakyti
QUOTE(oriole @ 2007 08 04, 16:43)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  alc.gif
Ypac filme Devdas ji nezemisko grozio. Bet ir siaip ji tokia svytinti asmenybe (nors asmeniskai neteko pabendraut, gaila)
o as irgi buvau smagiai nustebus, kai radau sia tema  thumbup.gif  4u.gif

P. S. einu ieskot to filmo Chandramuki coverio.


drinks_cheers.gif
Kai tik pasirode filmas Devdas, ieskojau jo parsisiut, bet nebuvo, uztat dabar radau, tai jau siunciuos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Latina @ 2007 08 05, 15:32)
drinks_cheers.gif
Kai tik pasirode filmas Devdas, ieskojau jo parsisiut, bet nebuvo, uztat dabar radau, tai jau siunciuos thumbup.gif

Turiu ji. Man labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(Gabija* @ 2007 08 04, 08:58)
Labukas 4u.gif gaila,bet teko dc++ isinstaliuot 4u.gif bet dabar naudojuosi utorrent programa ir ten labai daug galima rasti indisku filmu 4u.gif o kokiam tu mieste gyveni? 4u.gif



Labukas 4u.gif
aš iš laikinosios sostinės mirksiukas.gif ax.gif įdomu ar šios dvi programos nesipjautų g.gif nes nelabai nusimanau ax.gif
QUOTE(Latina @ 2007 08 05, 16:32)
drinks_cheers.gif
Kai tik pasirode filmas Devdas, ieskojau jo parsisiut, bet nebuvo, uztat dabar radau, tai jau siunciuos thumbup.gif

aš ir radau šį filmą dc++,tai siunčiuosi,oi kaip noriu pažiūrėti rolleyes.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau filmą "Baabul" (2006) (liet. tėvas), nuostabus filmas, nepanašus į tuos senuosius indiškus filmus. Jei turėsite galimybę būtinai pažiūrėkite 4u.gif
Cia galima paskaitinėti apie jį: http://baabul.indiatimes.com/
Atsakyti
QUOTE(Radha @ 2007 09 02, 16:09)
Pažiūrėjau filmą "Baabul" (2006) (liet. tėvas), nuostabus filmas, nepanašus  į tuos senuosius indiškus filmus. Jei turėsite galimybę būtinai pažiūrėkite 4u.gif
Cia galima paskaitinėti apie jį: http://baabul.indiatimes.com/

O, paveiksliukai atrodo graziai... rolleyes.gif

Na, kas jau paziurejo "Devdas", kaip patiko?
Atsakyti
"Devdas" puikus filmas thumbup.gif Kai pažiūrėjau jį puoliau siųstis muziką, "walpaper'ius". Ypač graudi scena, kai Devdas išlydi savo Paro verysad.gif Čia ne tik meilės istorija įspūdinga, kiek visa aplinka: akinanti prabanga, grožis, spalvos rolleyes.gif
Dabar ieškausi ka čia dar parsisiųsti iš naujesnių. Gal ką rekuomenduos indų filmų mėgėjos? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Radha @ 2007 09 02, 17:25)
"Devdas" puikus filmas  thumbup.gif  Kai pažiūrėjau jį puoliau siųstis muziką, "walpaper'ius". Ypač graudi scena, kai Devdas išlydi savo Paro  verysad.gif  Čia ne tik meilės istorija įspūdinga, kiek visa aplinka: akinanti prabanga, grožis, spalvos  rolleyes.gif
Dabar ieškausi ka čia dar parsisiųsti iš naujesnių. Gal ką rekuomenduos indų filmų mėgėjos?  mirksiukas.gif

Na as jau rekomendavau ne per seniausiai Chandramukhi.
As ir labai noreciau muzikos is Devdas rolleyes.gif O kaip jus siunciates g.gif pamokykit ir mane unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(oriole @ 2007 09 02, 20:56)
Na as jau rekomendavau ne per seniausiai Chandramukhi.
As ir labai noreciau muzikos is Devdas  rolleyes.gif O kaip jus siunciates  g.gif pamokykit ir mane  unsure.gif

Aš siunčiuosi per emule, įrašau "Devdas", ir kur parašyta "tipas" pažymiu audio, išmeta labai daug. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Neseniai ziurejau labai lengva ju filma 'Pride & Prejudice'. Man patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Radha @ 2007 09 02, 21:25)
Aš siunčiuosi per emule, įrašau "Devdas", ir kur parašyta "tipas" pažymiu audio, išmeta labai daug.  drinks_cheers.gif

Kaip aciu! Pagaliau isidiegiau emule ir atsisiunciau kruva Devdo muzikos cray.gif
Net siurpuliukai per nugara laksto klausant kai kuriu dainu!
Atsakyti
QUOTE(oriole @ 2007 09 04, 22:34)
Kaip aciu! Pagaliau isidiegiau emule ir atsisiunciau kruva Devdo muzikos  cray.gif
Net siurpuliukai per nugara laksto klausant  kai kuriu dainu!

Gali taip pat pabandyti parsisiųsti muzikos iš "Baabul", as dabar ekstazej nuo situ dainu. thumbup.gif Man labiausiai patinka šios: Baavari Piya Ki, Kehata Hai Baabul wub.gif
Atsakyti