Įkraunama...
Įkraunama...

Indų filmai

QUOTE(Gabija* @ 2007 02 12, 13:31)
uztenka ir parasyti paieskoj emulej hindi rus ir tiek ismes jums filmu mirksiukas.gif  smile.gif

man daugiau randa kai irasau Индия mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2007 02 12, 13:56)
man daugiau randa kai irasau Индия mirksiukas.gif



o man kažkodėl nesuranda schmoll.gif išmetė gal tris filmukus, jūs kažką žinot ko nežinau aš g.gif
Atsakyti
QUOTE(sicilija @ 2007 02 12, 13:55)
ačiū tau saulele už nuorodas  4u.gif  gal jau kokius siunteisi ir atsiuntė?  cool.gif

Taip nemazai esu parsisiuntusi 4u.gif

turi skype?parasyk i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabija* @ 2007 02 12, 14:24)
Taip nemazai esu parsisiuntusi 4u.gif

turi skype?parasyk i az 4u.gif



Skypo neturiu schmoll.gif

o prie kokio serverio jūs prisjungusios Emuleij g.gif gal aš kokį lievą išsirinkus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sicilija @ 2007 02 12, 14:11)
o man kažkodėl nesuranda  schmoll.gif išmetė gal tris filmukus, jūs kažką žinot ko nežinau aš  g.gif

siuo metu man ismeta 106 filmus rusu kalba mirksiukas.gif , ieskau per kad tinkla, nustatau video 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2007 02 12, 14:46)
siuo metu man ismeta 106 filmus rusu kalba mirksiukas.gif , ieskau per kad tinkla, nustatau video 4u.gif



acha o kaip tu išsireki tą kad tinklą blush2.gif jei gali paaiškink man įpatingai gabiai fool.gif ten savo IP reik įvest ar kaip nu aš visai tundra jei ką blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sicilija @ 2007 02 12, 14:52)
acha o kaip tu išsireki tą kad tinklą  blush2.gif jei gali paaiškink man įpatingai gabiai  fool.gif ten savo IP reik įvest ar kaip nu aš visai tundra jei ką  blush2.gif

ten kur paieska irasyk indija rusiskai, ten kur metodas nustatyk kad tinklas 4u.gif , tipas video 4u.gif ir spausk ieskoti 4u.gif

dar gali atsinaujinti serveriu sarasa http://www.bigbang.to/server.met irasyk i eilute serveriu lange ir spausk atnaujinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2007 02 12, 14:59)
ten kur paieska irasyk indija rusiskai, ten kur metodas nustatyk kad tinklas 4u.gif , tipas video 4u.gif ir spausk ieskoti 4u.gif

dar gali atsinaujinti serveriu sarasa http://www.bigbang.to/server.met irasyk i eilute serveriu lange ir spausk atnaujinti 4u.gif


ačiū už pagalbą 4u.gif

niu vistiek niek man nesigaun, blink.gif gryš namo žinovas reiks užspaust bigsmile.gif
Atsakyti
siunciuosi su torentais indu filma susigrazinti sunu 2002m melodrama. greitis labai geras, gal dar siandien galesiu ziuret thumbup.gif . gal yra norinciu prisijungt? ikelciau torenta 4u.gif
Atsakyti
Paskaičiau čia jūs apie tuos indų filmus ir prisiminiau savo vaikystę, kaip su mama eidavome į kinoteatrą žiūrėt indų filmus ir visada verkdavome doh.gif doh.gif doh.gif , tai jau senokai besu mačiusi, bet gal ir visai nieko būtų kokį įdomų pažiūrėt blush2.gif
Atsakyti
vakar ziurejau sena gera indu filma apie dvynukes zita ir gita ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2007 03 01, 11:45)
vakar ziurejau sena gera indu filma apie dvynukes zita ir gita ax.gif  thumbup.gif


Man is senu filmu tai labai patiko sie :


1.JAAL
2.AULAD
3.Khoon Bhari Mang
ir dar nemazi ju yra tiek is nauju tiek is senu kurie patinka.Bet kazkaip jau ziurisi nebetaip kaip anksciau kai lakstydavom su draugem i kinoteatrus biggrin.gif


Atsakyti