Įkraunama...
Įkraunama...

Indų filmai

Visu pirma dėkui už pagalbą. Vėl šiek tiek naujo sužinojau,nei iki šiol. O va, kaip žadėjau šviesiaplaukė indė biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(F-S @ 2009 09 11, 23:54)
Visu pirma dėkui už pagalbą. Vėl šiek tiek naujo sužinojau,nei iki šiol. O va, kaip žadėjau šviesiaplaukė indė biggrin.gif
user posted image


Niu va, nerodo tos šviesiaplaukės...
Atsakyti
QUOTE(anjali @ 2009 09 11, 17:59)
Ko tai nerasote ka idomaus paziurejote g.gif

Paziurejau FANAA. Su Aamir Khan wub.gif Man sis aktorius Bollywood'e No.1. Filmas patiko, nera per daug bollywood'iskas, aisku, siek tiek indiskos specifikos turi. Ir muzika filmo labai patiko, gerai kad be problemu is neto iskart ir isirasiau.
Siaip, visi filmai, kuriuos iki siol esu maciusi su Aamir Khan, padare kiek gilesni ispudi nei iprastas Bollywood'o bumcikas. Teko skaityti, kad sis aktorius ypatingai rimtai ruosiasi savo rolems ir per metus dirba ne daugiau nei 1 filme (siaip jau, Bollywood'o mastais, per 1men. stengiamasi padaryti 1 filma)


QUOTE(F-S @ 2009 09 11, 22:54)
Visu pirma dėkui už pagalbą. Vėl šiek tiek naujo sužinojau,nei iki šiol. O va, kaip žadėjau šviesiaplaukė indė biggrin.gif
user posted image

Man tik kaktusus rodo g.gif

Atsakyti
As viska tvarkingai matau,dar ta nuotrauka tokia didele. Kodel pas kitus "kaktusus" rodo, net nezinau. Gal ka ne taip padariau? Kas zino pamokikit dar.
O sianden per btv filma zurejom. Su Shahrukh Khanu. Net nejutom, kaip tos valandos praejo. Gerai kad bent reklama ideda, tai bent iki WC nubegt galima.
Atsakyti
As KANK daug kartu ziurejau man irgi jis patinka , smile.gif dar kaip filmas buvo kuriamas ir isimtas scenas,kurios t.p.buvo idomios. smile.gif ,o tu per radikala dejai nuotrauka?as per ji tik dedu
Atsakyti
QUOTE(F-S @ 2009 09 12, 20:53)
As viska tvarkingai matau,dar ta nuotrauka tokia didele. Kodel pas kitus "kaktusus" rodo, net nezinau. Gal ka ne taip padariau? Kas zino pamokikit dar.
O sianden per btv filma zurejom. Su Shahrukh Khanu. Net nejutom, kaip tos valandos praejo. Gerai kad bent reklama ideda, tai bent iki WC nubegt galima.

biggrin.gif tikrai, ir man taip buna! drinks_cheers.gif Koks filmas su Shahrukh patiko labiausiai?
Beje, kaip pavyko issimarginti su hena? Ar nesudetinga?
Atsakyti
gal kas nors jau ziurejo "Billu Barber" 2009 m su S.Khan-u?

ar patiko?
Atsakyti
QUOTE(lina07 @ 2009 09 13, 06:00)
gal kas nors jau ziurejo "Billu Barber" 2009 m su S.Khan-u?

ar patiko?

Dainos superines,Sarukas vaidina garsu aktoriu, bet jo ten nedaug,man pabaiga labiausiai patiko...pagrindinius vaidmenis atlieka irfan khan ir lara data,bet filma verta paziuret vien del to ,kad ten Sarukas biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes,

Pries keleta men ziurejau Singh is King. Su Akshay Kumar, Katrina Kaif, Ranvir Shorey,Neha Dhupia

user posted image


Henna(1991) su Rishi Kapoor, Zeba Bakhtiar, Ashwini Bhave
user posted image




kalbejot apie aktorius. Is pradziu man shahrukh khan'as labai patiko, ypac paziurejus Devdas ir Main Hoon Na, bet paskui kituose filmuose jis man pasirode toks pats, t.y jo visos roles tokios pacios. Bet pvz Aamir Khan'as kiekvienam filme vis kitoki vaidmeni atlieka, bent jau man jis pasirode daug lankestenis aktorius nei Shahrukh.
Dar yra keli aktoriai krite man i aki, tai akshay kumar, saif ali khan,akshay khanna, Ritesh Deshmukh
Atsakyti
Nu dedu nuotrauka dar karta. Viska darau per radikal,kaip mokinot.
user posted image

Papildyta:
Hena naudoti visai paprasta. Tik reiketu,kad ta pasta jau tikra butu. Kai prima karta bandem su sablonais, labai smulkiai gavosi, kiti kurie neiko apie tokiu dalykus nera nei mate nei girdeje, mane kad rankas nusideginom lotuliukas.gif O dabar kai is rankos pati paisiau tai labai grazu.
Va, kalbos ejo, kad Shahrukhas vienodas roles vaidina, o kaip su Chak de India?, OM Shanti Om? Asoka?
Bet as turbut butent toki ji ir megstu. Ir kaip nekeista, kuo jis vyresnis tuo idomesnis.
Atsakyti
QUOTE(F-S @ 2009 09 13, 19:04)
Va, kalbos ejo, kad Shahrukhas vienodas roles vaidina, o kaip su Chak de India?, OM Shanti Om? Asoka?
Bet as turbut butent toki ji ir megstu. Ir kaip nekeista, kuo jis vyresnis tuo idomesnis.

labai grazi lietuvaite "inde" wub.gif

bet tuose filmuose jis toks pats visur, bando visur asara isstraukt su virpancia lupa. Bet va filme rab ne bana di jodi jis jau bando daugiau komiskas buti ir pasakyciau visai neblogai gavosi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(F-S @ 2009 09 13, 22:04)
Nu dedu nuotrauka  dar karta. Viska darau per radikal,kaip mokinot.


thumbup.gif Dabar jau matosi thumbup.gif Graži lietuvaitė mirksiukas.gif
Mano mergaitės rankas pernai per miesto šventę irgi išpiešė, tai visa patenkinta buvo bigsmile.gif Man kaip gražu wub.gif
Atsakyti