Įkraunama...
Įkraunama...

Indų filmai

sveikos moterys,
as naujoke cia bet labai megstu indiskus filmus labai patarciau paziureti gangster(story of love).naujas filmas muzika super visas dainas is filmo net parsisiuntem.ir mano vyras net du kartus ziurejo.tikrai verta pamatyti.
kai paziuresit parasykit atsiliepimus.
Atsakyti
QUOTE(Tsile @ 2006 09 14, 12:27)
Turiu viena filma kompaktuose.
Devdas
Labai grazus, bet ir liudnas.
Girdejau kalbas,kad negalejo pakeisti scenarijaus, nes paremtas tikra istorija.
Esu Kaune, kartais pravaziuoju Vilniu.

Turiu šitą filmą kompe ir dar nemažai turiu tik va bėda kad į dvd nerašo mano kompas o į paprastą cd netelpa doh.gif

J.E. Aistė&Julijonas jei tau patinka Zita ir Gita tau turėtų patikti Сети любви ( "jaal")
Atsakyti
QUOTE(Gabi Meda @ 2006 09 23, 13:44)
Turiu šitą filmą kompe ir dar nemažai turiu tik va bėda kad į dvd nerašo mano kompas o į paprastą cd netelpa doh.gif

J.E. Aistė&Julijonas jei tau patinka Zita ir Gita tau turėtų patikti Сети любви ( "jaal")


Hmm jeigu butu noro galima ishekoti programeliu, kurios pvz perkerpa per puse ir tada jau galima i kokius du kompaktus talpinti.
Atsakyti
as neziuriu indu filmu...kaskaip juokas ima juos ziurint lotuliukas.gif
Atsakyti
Kas turit galimybe parsisiuskit filma "FAANA".
Buvau Indijoj ir si filma isimylejau.Nereali muzika,o filmas imk ir verk is grozio.Ten visko pilna ir meiles ir ziaurumo ir....ai,pacios zinot.
Beje,sis filmas pelnes nerealiai daug apdovanojimu Indijoj.Zodziu,paziurekit.
Atsakyti
Labas visoms, as irgi esu isprotejusi del indisku filmu.Kai buvau maza eidavau su mama ziureti i kino teatra, o paskui kai rodydavo per sventes, niekada ju nepraleisdavau.Mano atminty yra istriges vienas filmas , kurio niekaip negaliu surasti.Lietuviskai pavadinimas buvo lygtai Macharadzos dukra, bet vat indiskas pavadinimas trubut skiriasi, uztai as jo ir nerandu.Tai senesnis filmas.Trumpai apie turini.Grazi mergina (gydytoja)inde gyvena Angliojoj ir yra isimylejusi ten bernioka, na ir jinai isvaziuoja i savo tecio gimtadieni i Indija, ir ten ja pamato senas turtingas macharadza, jis pasipersa bet ji atsisako ir isskrenda atgal i Anglija, kur ja pagrobia ir atveza atgal pas ta senioka, kuris ja uzdaro ir planuoja prievarta istekinti uz saves.Nu ir zodziu tas berniokas is Anglijos atvaziuoja jos ieskoti ir .tt.
Gal kas zinote kaip sitas filmas vadinasi>Ar bent jau kokie aktoriai vaidina, gal pagal juos galeciau surasti filma.
O is naujesniu tai man patinka visi filma su Sharu Khan, ypac Dil se, Devdas, ir kt.
Atsakyti
oi kaip mėgstu indiškus filmus wub.gif wub.gif wub.gif, galėčiau žiūrėt ir žiūrėt blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Tsile @ 2006 09 14, 11:27)
Turiu viena filma kompaktuose.
Devdas
Labai grazus, bet ir liudnas.
Girdejau kalbas,kad negalejo pakeisti scenarijaus, nes paremtas tikra istorija.
Esu Kaune, kartais pravaziuoju Vilniu.


O Devdas atsiustinis, kaip vaizdo kokybė? Man šis filmas labai patiko, o ypač kad kine žiūrėjau, geras vaizdas ir garsas, jokiu trukdžių nebuvo, tai taip įsijaučiau... Norėjau DVD nusipirkti, bet nemačiau, kad būtų išleidę tokį?
Atsakyti
Heh tenais draugai per draugus, bet atrodojog tas filmas iki manes kelia pradejo vokietijoj. KOkybe visai galir nieko.

Merginos gal kas turite ir negailite kompaktuose video filmu, kuriuos galetumete pasidalinti? Butu gerai kad butu vertimas anglu, rusu, ar bent jau anglu titrai.
BUchiau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Turiu nemažai kompaktuose įrašytų...Taip pat kompe yra reikia tik į dvd kompaktus perrašyti .Pas mane visi yra rusų vertimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabija* @ 2006 12 22, 13:41)
Turiu nemažai kompaktuose įrašytų...Taip pat kompe yra reikia tik į dvd kompaktus perrašyti .Pas mane visi yra rusų vertimu  4u.gif



gaila, kad toli gyveni, o tai bandyčiau kaip nors tartis iš serijos už gerą šokoladą ar šampaną.......... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
O gal kuri turit filmus "Disko šokejas", "Šoki šoki'?

Labai noriuu.
Atsakyti