Įkraunama...
Įkraunama...

Indų filmai

nors esu indu filmu fane ir aktoriu bet sorry kad cia retai uzsuku ir paplepu su jumis apie tai....beja www.intv.ru neilgai megavausi pradejo strigineti ir negaliu paziureti filmu gal kas is jusu nori tel bendrauti tai palikit man savo nr arba per skype smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, smile.gif tikekimes kad naujas Btv sezonas mus palepins,naujais nematytais filmais biggrin.gif ....ar yra kokiu indu aktoriu faniu?nagi pasidalinkit savo dziaugsmu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Latina @ 2009 09 07, 16:08)
Žiūrim žiūrim, kaip gi kitaip tongue.gif  biggrin.gif Tik kad kartoja jau rodytus filmus arba kažkokius nelabai jau kokius ax.gif

Pastebėjau ir aš tą smile.gif

QUOTE(anjali @ 2009 09 07, 19:52)
....ar yra kokiu indu aktoriu faniu?nagi pasidalinkit savo dziaugsmu drinks_cheers.gif

Na aš tai senųjų fanė labiau.... Filmus su Mithunu Chakraborciu, Sridevi, Rekcha megstu (sita dar ir dabar vaidina bigsmile.gif ), o naujuosius tiesiog pasiziuriu, bet kol kas dar niekas labai neistrigo smile.gif
Atsakyti
Man irgi is senu aktoriu Mithunas patinka,o dabar esu didele fane SAIF ir JUHI,siaip man daugelis patinka is jaunimo bigsmile.gif
Atsakyti
Kiek ziuriu indu filmus, man kol kas dar niekas Shahrukh Khano neprasoko. Tad labai dziaugiuosi ir vel laukiu sestadienio, nes butent su juo vel rodys filma per BTV. Tai papildomai ir pats megstamiausias mano filmas, su siuo artistu. Savo vaidmenis jis atlieka stulbinanciai. Prikausto jis mane su savo charizma prie ekrano taip, kad po to esu lyg abdujusi. Kasdien paskaitineju apie ji ivairiuose boolywood saituose. Norisi daugiau zinoti apie ji, kaip apie zmogu. Jis ne tik puikus artistas, bet ir kaip paprastas zmogus. Jokiu kapryzu, dievina zmona ir vaikus. Turi smaikstu humoro jausma, gerbia savo kolegas ir vaidinimo partnerius. Na, ko gero net neimanoma aprasyti apie zmogu taip, kad jis patiktu visiems. Bet as sito ir nesiekiu. Paprasciausiai stebiu ji nors ir is toli, zaviuosi juo kaip artistu ir zmogumi. Laukiu nauju Sharhruko vaidinamu filmu.
Atsakyti
QUOTE(anjali @ 2009 09 08, 20:00)
Man irgi is senu aktoriu Mithunas patinka


clap.gif

QUOTE(F-S @ 2009 09 08, 22:46)
Kiek ziuriu indu filmus, man kol kas dar niekas Shahrukh Khano neprasoko. Tad labai dziaugiuosi ir vel laukiu sestadienio, nes butent su juo vel rodys filma per BTV. Tai papildomai ir pats megstamiausias mano filmas, su siuo artistu. Savo vaidmenis jis atlieka stulbinanciai. Prikausto jis mane su savo charizma prie ekrano taip, kad po to esu lyg abdujusi. Kasdien paskaitineju apie ji ivairiuose boolywood saituose. Norisi daugiau zinoti apie ji, kaip apie zmogu. Jis ne tik puikus artistas, bet ir kaip paprastas zmogus. Jokiu kapryzu, dievina zmona ir vaikus.  Turi smaikstu humoro jausma, gerbia savo kolegas ir vaidinimo partnerius. Na, ko gero net neimanoma aprasyti apie zmogu taip, kad jis patiktu visiems. Bet as sito ir nesiekiu. Paprasciausiai stebiu ji nors ir is toli, zaviuosi juo kaip artistu ir zmogumi. Laukiu nauju Sharhruko vaidinamu filmu.

Va čia jau gerbėja tikra 4u.gif
Atsakyti
Prižadėjau dukrai suruošti indišką dieną. Tai gal šeštadienį ta pačia KANK filmo žiūrėjimo proga (sutrumpintas filmo pav.)tai ir padarysime. Su Hena išpašysime rankas, bindi ant kaktos, įsiviniosime į sarius, prisidėsim kas skanu ant metalinių padėklų, valgysim viską su ranka. Tą diena namie skambės tik indiškos muzikos (gerai,kad vyras išvykes thumbup.gif )ir bus šokiai ir maivymaisi iki kol nusibos. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(F-S @ 2009 09 09, 14:41)
Prižadėjau dukrai suruošti indišką dieną. Tai gal šeštadienį ta pačia KANK filmo žiūrėjimo proga (sutrumpintas filmo pav.)tai ir padarysime. Su Hena išpašysime rankas, bindi ant kaktos, įsiviniosime į sarius, prisidėsim kas skanu ant metalinių padėklų, valgysim viską su ranka. Tą diena namie skambės tik indiškos muzikos (gerai,kad vyras išvykes thumbup.gif )ir bus šokiai ir maivymaisi iki kol nusibos. biggrin.gif

Čia gal jau per daug asmeniškai paklausiu, bet ar jūs Lietuvoj gyvenat? Gal kurioj nors iš šalių, kurioms Indijos kultūra artima? 4u.gif
Atsakyti
O ne! Mes Žemaitijos kraštuose. Tik va, gal aš pati ne tokie kaip visi. Man negana tiek, kiek kiti duoda. Turiu omeny informacijos. Norisi ne tik žinoti,(o gal norisi sužinoti daugiau) bet ir išbandyti, jaustis nors kiek tai taip, kaip jaučiamasi tenai. Nebūtina eiti dėl to išproto, bet išbandyti įdomu. Tuo labiau, kad dėl to nereikia toli keliauti ar leisti krūvą pinigų. Va bežiūrėdama su manimi indiškus filmus, matydama kaip ten artistės šoka, užsimanė dukrytė irgi užpakaliuką taip kraipyti. o čia dar parduotuvėje pasitaikė skarelės klubams su barškaliukais, indiškuose parduotuvėse papuošalų parinkau. Ir štai ji net pasirodymą surengė. įkelčiau nuotrauką,bet kažko nesuprantu kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(F-S @ 2009 09 10, 18:53)
O ne! Mes Žemaitijos kraštuose. Tik va, gal aš pati ne tokie kaip visi. Man negana tiek, kiek kiti duoda. Turiu omeny informacijos. Norisi ne tik žinoti,(o gal norisi sužinoti daugiau) bet ir išbandyti, jaustis nors kiek tai taip, kaip jaučiamasi tenai. Nebūtina eiti dėl to išproto, bet išbandyti įdomu. Tuo labiau, kad dėl to nereikia toli keliauti ar leisti krūvą pinigų. Va bežiūrėdama su manimi indiškus filmus, matydama kaip ten artistės šoka, užsimanė dukrytė irgi užpakaliuką taip kraipyti. o čia dar parduotuvėje pasitaikė skarelės klubams su barškaliukais, indiškuose parduotuvėse papuošalų parinkau. Ir štai ji net pasirodymą surengė. įkelčiau nuotrauką,bet kažko nesuprantu kaip g.gif

Supratau. Labai šaunu, kai žmonės susigalvoja ką nors įdomaus, būtų labai įdomu dukrytės nuotrauką pamatyti, aš deja dar niekada nekėlus, nežinau kaip, gal kitos narės patars kaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cleo_25 @ 2009 09 11, 10:57)
aš deja dar niekada nekėlus, nežinau kaip, gal kitos narės patars kaip ax.gif

Keliu per http://www.radikal.ru/

Žymim parodytas varneles. Pixelių nereikia daugiau, nes temos puslapį ištampo. Įkeliam foto ir patvirtinam.
user posted image

Toliau kopijuojam nuorodą ir įmetam tiesiai į supermamos temos atsakymo langą.
user posted image
Atsakyti
Ko tai nerasote ka idomaus paziurejote g.gif
Atsakyti