Įkraunama...
Įkraunama...

Indų filmai

pabandyk nueiti čia http://www.filmai.in/uzeik-21537.html užsiregistruok ir manau tikrai rasi begalę indiškų ir ne tik filmų. čia daug naujausių filmų, kurių nereikia siųstis. juos gali žiūrėti tiesiog internetu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar paziurejau ALAG,labai patiko,siulau paziureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(F-S @ 2009 07 28, 21:23)
Labas visoms indisko filmo megejoms ir ju super heroju gerbejoms. Mane taip pat, indisku filmu trauka, jau daug metu prikausto prie sofos. O jei filmas su Shahrukh Khanu - tai ne duok dieve kas trukdys ziureti. Na, ne bent mano dukra, dar gali palaikyti man kompanija. Jai nors tik astuoni, bet jau fanas tikras.

Malonu, kad fanių daugėja smile.gif
Atsakyti
Žiūrėjau seną gerą filmą, "Сказка о любви / Afsana Pyaar Ka " , Man labai patiko
Atsakyti
QUOTE(Giedrime71 @ 2009 08 07, 21:19)
Žiūrėjau seną gerą filmą, "Сказка о любви / Afsana Pyaar Ka " ,  Man labai patiko

smile.gif sveikutesziuriu jus jau idomiu filmu paziurejot g.gif reik man juos susirasti ir atsisiust smile.gif i
Atsakyti
O man patinka labiau siuolaikinis indu kinas biggrin.gif
Atsakyti
As cia randu viu tipu, kulturu ir saliu filmus.Labai patogu. smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(ambriu @ 2009 08 18, 00:41)
As cia randu viu tipu, kulturu ir saliu filmus.Labai patogu. smile.gif)))


man čia suprast kaip reklamą ar kaip?
nes kažkaip ten vieni 0, jei jau reklamuojatės, tai reklamuokit, kai bus ką reklamuot rolleyes.gif
Atsakyti
man tai viskas puikiai atsidare. fainas saitas, tik va nezinau ka irasyti,kad butent indiskus filmus "ismestu" g.gif .
Atsakyti
QUOTE(F-S @ 2009 08 18, 10:31)
man tai viskas puikiai atsidare. fainas saitas, tik va nezinau ka irasyti,kad butent indiskus filmus "ismestu" g.gif .


saitas kaip saitas tik, nelabai ten tų filmų yra bigsmile.gif
Atsakyti
Na merginos, kur dingę? 4u.gif Gal net per BTV filmų nebežiūrit? ax.gif
Atsakyti
Žiūrim žiūrim, kaip gi kitaip tongue.gif biggrin.gif Tik kad kartoja jau rodytus filmus arba kažkokius nelabai jau kokius ax.gif
Atsakyti